Let’s travel together.

Timmothy Pitzen, chłopiec który zaginął 8 lat temu prawdopodobnie odnaleziony

0

Przypomnijmy: W dniu 11 maja 2011 roku sześcioletni Timmothy Pitzen został zaprowadzony do szkoły w Aurora w stanie Illinois przez swojego tatę. Jednak wkrótce potem ze szkoły zabrała go mama i udała się z nim do trzech różnych parków rozrywki, zanim została znaleziona martwa w pokoju motelowym w pobliskim miasteczku Rockford. Jej śmierć została uznana za samobójstwo. Przy kobiecie odnaleziono notatkę, w której poinformowała, że Timmothy jest bezpieczny. O Sprawie chłopca pisaliśmy tutaj:

Co się stało z Timmothy’m? Czy istnieje szansa, że nadal żyje?

Policja i FBI bada czy chłopiec odnaleziony w środę 3 kwietnia 2019 roku jest zaginionym Timmothy’m. Kobieta mieszkająca w dzielnicy Newport zauważyła niespokojnie zachowującego się nastolatka w pobliżu swojego samochodu. Następnie chłopiec zwrócił się do innej kobiety z prośbą o pomoc. Powiedział, że ma na imię Timmothy Pitzen i kilka lat temu został porwany. Natychmiastowo wezwano policję i pogotowie. Kiedy funkcjonariusze zjawili się na miejscu powiedział, że ma 14 lat i uciekł od dwóch mężczyzn, którzy trzymali go w niewoli przez siedem lat, ostatnio w pobliskim Red Roof Inn. Nie był pewny dokładnej lokalizacji motelu, ale z policyjnego raportu wynika, że kiedy udało mu się uciec biegł bez przerwy przez dwie godziny. Ludzie, którzy rozmawiali z nim przed przybyciem policji zeznali, że był roztrzęsiony i uskarżał się na ból brzucha: Podszedł do mojego samochodu i zapytał„ Czy możesz mi pomóc? Chcę tylko wrócić do domu. Proszę, pomóż mi”.

Z policyjnego raportu wynika, że sprawdzono wszystkie pobliskie motele, ale nie znaleziono niczego. Chłopiec został przewieziony do szpitala, gdzie za zgodą lekarza został przesłuchany przez funkcjonariuszy. Opisał dwóch mężczyzn, którzy go przetrzymywali jako siłaczy o większej masie ciała. Obydwoje byli biali. Jeden z nich na szyi miał tatuaż pajęczynę, drugi wytatuowanego na ramieniu węża. Mężczyźni przemieszczali się Fordem SUV z tablicami Wisconsin. Czyli tam gdzie ostatni raz w parku wodnym był widziany chłopiec. Ford był biały i posiadał wgniecenia na lewym, tylnym zderzaku.Obecnie FBI i lokalna policja prowadzą dochodzenie w celu ustalenia czy chłopiec jest Timmothy’m. Testy DNA potrwają około 24 godzin.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.