Let’s travel together.

„Tatuś ją skrzywdził” Nikt przez dwadzieścia lat nie uwierzył w słowa trzylatka

0

Był to jednopiętrowy dom z trzema sypialniami, położony na cichej ulicy mieszkalnej w Jacksonville w stanie Fla. Aaron Fraser nie mieszkał w tym domu, odkąd skończył 4 lata, ale w grudniu 2014 roku, po tym jak 24-latek objął dom w posiadanie on i jego szwagier postanowili dokonać jego renowacji. Mężczyźni zaczęli swoje prace od rozkopania basenu. W pewnym momencie, koparka natrafiła na betonową płytę umieszczoną głęboko pod ziemią. Aron zaczął rozkuwać beton młotem. Wewnątrz odnalazł plastikową torbę i wyciągnął coś ze środka. To był kokos, pomyślał. „Dlaczego ktoś miałby pochować kokos w torbie?” Aaron zapytał szwagra i nagle mężczyźni dostrzegli zęby i oczodoły. To nie był kokos, ale czaszka. 

Odkrycie było szokiem. Ale dla Aarona ludzkie szczątki zatopione pod warstwą betonu w miejscu, w którym spędził najmłodsze dzieciństwo były odpowiedzią na to co stało się z jego matką. W styczniu 1993 roku, jego mama Bonnie Haim, zniknęła. Policja podejrzewała, że ​​jej mąż czyli ojciec Aarona, Michael Haim, zabił własną żonę.Te podejrzenia zaczęły się od tego, co Aaron, który miał wtedy 3 lata, powiedział władzom : Tatuś ją skrzywdził. Jednak wszyscy wątpili w słowa dziecka, nawet jego dziadkowie od strony matki. Sprawa ucichła, Bonnie nie odnaleziono, a żadne fizyczne dowody nie powiązały Michaela z przestępstwem. Ale tego dnia w grudniu 2014 roku, stojąc pośród rozbitego betonu, Aaron trzymał w dłoni czaszkę należącą do jego matki.

Michael i Bonnie Haim pracowali razem w firmie dostarczającej materiały budowlane, której właścicielem była ciotka Michaela, Eveann Haim. On był menadżerem, a Bonnie prowadziła konta biznesowe. Według Eveann para często się kłóciła,  a ich wybuchy stawały się coraz bardziej gwałtowne. Bonnie planowała uciec, zabierając ze sobą syna. Potajemnie otworzyła konto bankowe, aby zaoszczędzić na ten cel pieniądze. Kiedy jej mąż odkrył konto, zmusił  ją do jego zamknięcia. Bonnie potajemnie zaczęła wydzielać pieniądze przyjaciołom na przechowanie. Planowała uciec pod koniec stycznia 1993 roku, kiedy jej mąż miał wyjechać w interesach. Złożyła nawet depozyty w dwóch mieszkaniach, w których ona i jej syn mogliby zacząć wszystko od nowa. Ale 7 stycznia 1993 roku 23- letnia Bonnie nie pojawiła się w pracy. Jej mąż powiedział później, że poprzedniej nocy wdali się w kłótnię po której kobieta o godzinie 23:00 opuściła dom. Poprosił swoją matkę, aby przyszła zająć się synem, podczas gdy on wyruszył na poszukiwania żony. Wrócił po 45 minutach i nawet nie zawiadomił policji. Rankiem zatelefonował do swojego pracodawcy i oznajmił, że jest chory. 

W dniu w którym kobieta zaginęła, pracownik hotelu mieszczącego się w pobliżu lotniska, znalazł w koszu na śmieci jej portmonetkę. Jej samochód, odkryto na parkingu lotniska, i zwrócił on szczególne zainteresowanie śledczych. Niezwykłe w nim było ustawienie fotela kierowcy, którego oddalenie pasowało do sylwetki mężczyzny nie drobnej kobiety. W późniejszym czasie Aaron został ostatecznie adoptowany przez inną rodzinę, przyjmując ich nazwisko. Na początku XXI wieku złożył pozew o uznanie jego matki za zmarłą, mimo iż wtedy nie odnaleziono jeszcze jej szczątków. W kwietniu 2005 roku, wygrał sprawę majątkową toczącą się z jego biologicznym ojcem . Otrzymał 26 milionów dolarów, w tym własność domu rodzinnego, który był do tego czasu używany na wynajem. W ciągu kilku tygodni od makabrycznego odkrycia, ustalono że szczątki należą do Bonnie. Wraz z nimi odnaleziono osłonkę pocisku kalibru 22. Michael był rzekomo właścicielem karabinu tego samego kalibru. W sierpniu 2015 roku, został oficjalnie oskarżony o morderstwo swojej żony. 

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.