Let’s travel together.

Szczątki znalezione w Arkansas zidentyfikowane. Należą do zaginionej.

0

Ludzkie szczątki znalezione w rurze drenażowej w parku Little Rock w Arkansas, zostały zidentyfikowane. W środę 23 maja 2018 roku Departament Policji Little Rock potwierdził iż szczątki należą do zaginionej 2,5 roku temu Ebby Steppah. 

18 letnia Ebby była ostatni raz widziana 23 października 2015 roku w Arkansas. Tego dnia wysłała wiadomość tekstową swojemu ojczymowi informując go, że została zgwałcona, a w napadzie brało udział czterech mężczyzn. Jeden z napastników nagrywał to zdarzenie telefonem komórkowym. Ebby poinformowała ojczyma, że zadzwoniła na policję. Prosiła by nie mówił nic mamie i aby się z nią spotkał by mogli iść razem na komisariat. Nie pojawiła się w umówionym miejscu, jej rodzina nie mogła się z nią skontaktować przez kolejne dwa dni.


25 października Ebby skontaktowała się telefonicznie ze swoim bratem i rozmawiała z nim około 4 minuty. Według niego była oszołomiona i zdezorientowana.Twierdziła że jest przed jego domem, a wcale jej tam nie było. Nie potrafiła określić gdzie tak naprawdę się znajduje.To był jej ostatni kontakt z rodziną. Kilka dni po tym incydencie, odnaleziono samochód Ebby. Wewnątrz pojazdu został jej telefon komórkowy, oraz jej soczewki kontaktowe. W baku nie było paliwa, a akumulator był rozładowany. Jej rodzina obawiała się, że Ebby mogła paść ofiarą handlu ludźmi. 

Rodzina Steppach wydała pisemne oświadczenie, po tym jak szczątki ich córki zostały zidentyfikowane. Pragnie podziękować wszystkim, którzy włożyli siły i środki w odnalezienie Ebby. 

 

 

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.