Let’s travel together.

Sprzedała pięcioletnią córkę partnerowi by odbył z nią stosunek, finał tragiczny

1

35- letnia Kelly Siple ze stanu Georgia, 13 grudnia 2021 r. Zgłosiła zaginięcie swojej 5- letniej córki Kamarie Holland. Kobieta twierdziła, że kiedy się obudziła, okazało się, że frontowe drzwi od domu są otwarte na oścież. Chwilę później zorientowała się, że nigdzie nie ma jej dziecka. Policja od razu rozpoczęła poszukiwania. Ciało Kamarie odnaleziono jeszcze tego samego dnia w Phenix City w Alabamie, w pustym domu, w którym kiedyś mieszkał partner Kelly.

37- letni Jeremy Williams był już dobrze znany policji między innymi z uwagi na to, że miał postawione zarzuty w sprawie znęcania się nad dzieckiem i był również podejrzanym o śmierć rocznego dziecka na Alasce, ale oskarżenia przeciwko niemu w tej sprawie zostały oddalone z powodu braku dowodów.

Mężczyzna został namierzony i aresztowany w hotelu w odległości 9 mil od domu dziewczynki.

Dwa dni po morderstwie córki, Kelly przekazała jej zabawki na coroczną zbiórkę zabawek, udzielając przy tym łzawego wywiadu dla jednej ze stacji telewizyjnych.

„Moja córeczka na pewno by tego chciała. Była dobrym dzieckiem i lubiła pomagać. 

Jestem mamusią – nie miałam z tym nic wspólnego. Ona była moim życiem. Żyłam dla niej. Była moją jedyną córeczką. Mam trzech chłopców i ją.”

Kilka tygodni po tym, jak Kelly zaprzeczyła zaangażowaniu w sprawę i nazwała dziecko „swoim życiem”, postawiono jej zarzuty, które oznaczają oszałamiający obrót wydarzeń. 35- latka została aresztowana, ponieważ prokuratorzy twierdzą, że Jeremy Williams zapłacił jej za możliwość odbycia stosunku z jej córką. Wyrodna matka bez chwili zawahania zgarnęła pieniądze i oddała dziecko w łapska mężczyzny. Wysoce prawdopodobne jest to, że nie miała pojęcia jak tragiczny w skutkach będzie finał tego „biznesu”.

Jak wynika z akt sądowych, Jeremy przez kilka godzin pastwił się nad pięciolatką, gwałcąc ją na wszelkie możliwe sposoby, po czym ją udusił.

Biologiczny ojciec zamordowanej dziewczynki, Corey Holland, w oświadczeniu dla WRBL-TV wyraził oburzenie i smutek:

„Ilość bólu, który spowodowała wyrwaniem Kamarie z naszego życia, nigdy się nie skończy. Cieszymy się, że została aresztowana. Jesteśmy o krok bliżej sprawiedliwości dla Kamarie. Mamy nadzieję, że sprawiedliwość zostanie wymierzona. Powinna otrzymać maksymalną karę, jaką może otrzymać. Ona jest potworem.

Prawdziwa matka chroni i umrze za swoje dzieci. Kelly to potwór. Moja rodzina i ja będziemy nadal zmagać się ze stratą anioła”.

Jeremy odpowie za gwałt i morderstwo. Grożą mu także zarzuty dotyczące produkcji porn***fi dziecięcej. Kelly stoi w obliczu zarzutów dotyczących handlu ludźmi.

Autor, Dorota Ortakci.

 

1 komentarz
  1. kassandra mówi

    Straszne 🙁

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.