Let’s travel together.

Rzucił 2-latka na ziemię, skatował i wysmarował mu twarz fekaliami, bo nie zdążył na nocnik.

0
Layton, w stanie Utah. 23-letnia matka i jej chłopak zostali aresztowani pod zarzutem znęcania się nad 2-letnim synem kobiety, Jamesem Siegerem Jr.

Policja w Layton została wezwana do szpitala Davis, około godziny 12:51, 9 maja 2015 roku, po tym, jak 23-letnia Jasmine Bridgeman i jej chłopak, 34-letni Joshua Schoenenberger, przywieźli ranne dziecko do szpitala.

James „JJ” Sieger Jr miał trudności z oddychaniem i doznał licznych urazów wynikających z ciągłego fizycznego znęcania się nad 2-latkiem.

Dziecko zostało przewiezione do szpitala dziecięcego w Layton i przeszło operację z powodu silnych urazów wewnętrznych.

Kłamstwa

Bridgeman początkowo twierdziła, że para znalazła JJ leżącego twarzą w wodzie, po tym jak pozostawili go bez opieki w wannie przez 5 minut. Chłopiec rzekomo nie reagował.

​​Schoenenberger opowiedział policjantom inną wersję. Mężczyzna stwierdził, że ścisnął brzuch JJ po tym, jak zdenerwował się na niego podczas kąpieli. Potem zmienił wersję i powiedział, że przypadkowo nadepnął na brzuch chłopca po tym, jak niechcący upuścił go na podłogę podczas wychodzenia z wanny.

Lekarze ustalili jednak, że w drogach oddechowych chłopca nie było śladów wody oraz, że ​​istnieją dowody na to, że JJ był wcześniej maltretowany fizycznie.

Wyznanie

​Bridgeman w końcu wyznała śledczym, że jej chłopak zdenerwował się na Jamesa po tym, jak chłopiec zabrudził pieluchę. Mężczyzna „wysmarował twarz chłopca kupą z pieluchy”.

Schoenenberger zeznał w reszcie, że był w łazience trzymając JJ w pasie i rozmawiał z nim twarzą w twarz o załatwianiu się do nocnika. Podczas rozmowy chłopiec oddał mocz i wypróżnił się do wanny.

This slideshow requires JavaScript.

Szał

Joshua wpadł w wściekłość i upuścił malucha z dużej wysokości „na podłogę wyłożoną kafelkami”, a następnie nadepnął go na brzuch, ponieważ był sfrustrowany tym, jak chłopiec traktował swój dom. 2-latkowi zdarzyło się „oddawać mocz i kał na ziemię w domu.”

Bridgeman powiedziała policji, że Schoenenberger poprosił ją aby okłamała śledczych na temat tego, co się wydarzyło w domu.

Mimo ciężkiej pracy i ogromnych starań lekarzy, JJ zmarł 11 maja w szpitalu w Layton, w stanie Utah. Przy łóżku chłopca czuwał jego biologiczny ojciec, James Sieger Snr.

Ojciec dziecka

Bridgeman i Schoenenberger zamieszkali razem około cztery miesiące przed śmiercią JJ.

Jasmine nadal jest żoną Siegera Snr., którego rodzina powiedziała, że ​​cztery miesiące wcześniej kobieta uciekła z dzieckiem, z ich domu w Georgii. Ojciec dziecka dopiero niedawno dowiedział się, że Bridgeman mieszka w Utah. Po tym jak się dowiedział gdzie przebywa jego syn, Sieger próbował odzyskać dziecko, ponieważ podejrzewał, że chłopiec jest maltretowany.

Bridgeman i Sieger mają także pięciomiesięczną córkę, która po aresztowaniu matki została umieszczona pod opieką państwa.

Przyzwolenie

Bridgeman powiedziała policji, że widziała, jak jej chłopak bije pięścią, otwartą dłonią i paskiem jej syna. Miało to miejsce „co najmniej dwa razy.”

„Jennifer świadomie pozwoliła (swojemu synowi) żyć w agresywnym środowisku bez podejmowania jakichkolwiek kroków w celu ochrony go przed nadużyciami” powiedział jeden z policjantów.

Kara

18 kwietnia 2019 roku, Schoenenberger  został skazany za zabicie 2-letniego syna swojej dziewczyny na dożywocie bez możliwości zwolnienia warunkowego.

Jasmine Bridgeman grozi kara od roku do 15 lat pozbawienia wolności za utrudnianie pracy organom ścigania. Wyrok prawdopodobnie zapadnie w 2020 roku.

 

Autor: Kasia Magierska
Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.