Let’s travel together.

Przywiązał ją do rury, a na głowę założył torbę- Scena do filmu dla dorosłych, która przerodziła się w brutalne morderstwo

1

W połowie marca br. Mieszkańcami Brescii ( Włoskie miasto, drugie po Mediolanie pod względem populacji), wstrząsnęła wiadomość o makabrycznym znalezisku, którego dokonał przypadkowy przechodzień. O wydarzeniu rozpisują się obecnie wszystkie włoskie media.

20 marca 2022 r. Turysta spacerujący malowniczymi uliczkami Borno ( miejscowość położona we włoskich Alpach obok Brescii) natrafił na podejrzanie wyglądające worki na śmieci, które leżały w rowie. Unoszący się w powietrzu fetor nie zwiastował niczego dobrego. Zaciekawiony mężczyzna podszedł bliżej i dostrzegł odciętą doń. Długie, pomalowane złotym brokatem paznokcie, sugerowały, że należała ona do kobiety. Chwilę później sięgnął po telefon i zawiadomił policję. Pięć worków na śmieci skrywało poćwiartowane szczątki, które dzięki tatuażom zostały dość szybko zidentyfikowane.

26- letnia Carol Maltesi była Włosko-holenderską aktorką filmów dla dorosłych, znana pod pseudonimem Charlotte Angie. Przed zatrudnieniem w branży por**o, kobieta wiodła dość normalne życie. Samotnie wychowywała dziecko i pracowała w perfumerii. Niestety przez wybuch pandemii COVID-19 pracę straciła, a by związać koniec z końcem zdecydowała się wykorzystać swoje atuty i zatrudniła się w branży po**o, która zagwarantowała jej stałą i wysoką gratyfikację. Carol założyła także konto na popularnej brytyjskiej sieci społecznościowej OnlyFans, która słynie przede wszystkim z tego, że umożliwia swoim użytkownikom udostępnianie materiałów multimedialnych (zdjęcia, klipy, transmisje na żywo). OnlyFans znane jest także ze swojej ciemnej strony, czyli tej, którą wykorzystywała Carol. Za pośrednictwem platformy można sprzedawać swoje zdjęcia czy wideo o charakterze seks***alnym, dzięki czemu zyskała ona popularność w branży por***icznej.

 

W październiku 2021 r. Carol przebywała w Mediolanie gdzie kręcono nowy film dla dorosłych z jej udziałem.  Wtedy też zaprosiła do swojego hotelu mężczyznę, z którym od dłuższego czasu rozmawiała za pośrednictwem Instagrama. 43- letni bankier, bloger kulinarny i fotograf bombardował ją wiadomościami- obiecywał miłość i pieniądze, a ona w końcu uległa.

„Pracowałem w banku, kochałem gotować, ale najbardziej kochałem fotografię. Carol poznałem na Instagramie. Wówczas mieszkałem z żoną w Mediolanie. Z Carol umówiłem się na sesję zdjęciową i tego samego dnia podjąłem decyzję- Zostawiłem dla niej żonę”- Zeznawał później Davide Fontana

Związek tej pary trwał zaledwie kilka miesięcy, a szczegóły dotyczące brutalnej śmierci aktorki, śledczy poznali z ust samego Davide, który przyznał się do morderstwa. Data śmierci Carol nie została jeszcze dokładnie ustalona, ale prawdopodobnie kobieta została zamordowana między 10 a 11 stycznia 2021 r.

„Nie pamiętam dokładnie jaka była data, ale byliśmy u niej w domu. Tego dnia mieliśmy nakręcić dwa filmy por**o. Pierwszy skończyliśmy około 11:00 w południe i poszliśmy do sypialni gdzie znajdowała się rura do striptizu. Drugi film miał być brutalny, więc przywiązałem nagą Carol do rury, a na głowę założyłem jej foliowy worek, po czym złapałem za młotek i zacząłem uderzać ją w nogi. Początkowo uderzenia nie były mocne- miało to tylko strasznie wyglądać, ale potem…Sam nie wiem jak to się stało. Zacząłem uderzać ją mocniej i mocniej, aż dotarłem do głowy. Nie wiem, dlaczego to zrobiłem, tak naprawdę nie wiem co się stało. Ciągle ruszała głową, ale ja ją biłem. Nagle zdałem sobie sprawę z tego co robię, więc chwyciłem nóż kuchenny i poderżnąłem jej gardło. Był to akt dobroci. Widziałem, że cierpi” .

Przez następne 30 minut Davide zastanawiał się co zrobić z ciałem. Wpierw próbował je podpalić. Zaczął od twarzy, by utrudnić identyfikację. Zapach palącej się skóry i włosów był jednak nie do zniesienia, więc ostatecznie kupił piłę, a ciało poćwiartował na 15 części, które ukrył w zamrażarce. Ponad dwa miesiące później przełożył zamarznięte fragmenty do worków na śmieci, przeniósł do swojego bagażnika i wywiózł 120 kilometrów dalej gdzie je porzucił, po czym spokojnie wrócił do swojego życia.

Przez cały ten czas korzystał z telefonu Carol, odpowiadając na wiadomości od jej bliskich, którzy byli przekonani, że kobieta przez cały czas przebywa w pracy, w Mediolanie. Opłacał także jej rachunki. Dlatego też zaginięcie Carol zgłoszono dopiero na krótko przed odnalezieniem jej ciała.

Dalsze dochodzenie wyjawiło, że Carol została zamordowana z zazdrości. Kobieta chciała wrócić do Holandii, do swojego dziecka i bliskich. Pogodziła się także z byłym partnerem i chciała zacząć wszystko od nowa. Zazdrosny Davide nie mógł znieść myśli, że kobieta jego życia planuje odejść, więc postanowił ją zamordować, wykorzystując fakt, że mu zaufała i dała się skrępować, czyniąc się całkowicie bezbronną i oddaną w jego ręce…

Mężczyźnie grozi dożywocie.

Autor, Dorota Ortakci.

This slideshow requires JavaScript.

 

1 komentarz
  1. Ada mówi

    Brescia jest drugim miastem pod względem populacji w Lombardii. Z tekstu wynika jakby była drugim największym miastem w całych Włoszech, a jest daleko poza pierwszą dziesiątką.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.