Let’s travel together.

Przez dwa lata trzymała syna w szafie. Przypalała krocze chłopca lokówką, a jej chłopak sadzał go na rozgrzanej kuchence.

1

2 października 2016 roku, pewien przypadkowy przechodzień zatelefonował pod numer 911 prosząc o interwencję w sprawie małego chłopca, który samotnie błąkał się po ulicach Kenwood w Chicago. Malec miał na sobie jedynie brudną pieluchę, a z jego oka sączyła się krew.

Przybyła na wezwanie policja, dostrzegła chłopca biegnącego pod prąd, po Lake Shore Drive, ruchliwej ośmiopasmowej arterii, która przylega do wybrzeża jeziora Michigan. Jak się później okaże, malec miał 7 lat i opowiedział policji szokującą historię o tym, jak jego matka, 24-letnia Caroline Woods i jej chłopak znęcali się nad nim przez ponad 2 lata.

Caroline

Siedmiolatek powiedział, że był zmuszony do spania i przebywania całymi dniami w szafie. Często się zdarzało, że gdy tam siedział, jego matka wylewała na niego wiadro fekaliów. Nie mógł wyjść z szafy, w związku z czym był zmuszony załatwiać swoje potrzeby fizjologiczne w szafie. Woods rzadko karmiła syna, a gdy już do tego doszło dostawał do wypicia shake’a proteinowego lub puszkę okry. Matka przypalała mu krocze lokówką, a jej chłopak zmuszał chłopca do siadania bez bielizny nago na rozgrzanej do czerwoności kuchence. Malec powiedział policji, że jego matka biła go różnymi przedmiotami, między innymi kijem baseballowym i przedłużaczem. Caroline zamontowała nawet w domu kamery wideo, aby móc monitorować chłopca, gdy wychodziła z domu.

Caroline

Większą część ciała chłopca pokrywały blizny w różnym stadium gojenia. Lekarz, który go badał powiedział później, że  nigdy nie widział tak dużej ilości ran na jednym ciele.

Wujek Caroline Woods, Ed O’Donnell powiedział, że rodzina kobiety nigdy nie ufała jej chłopakowi. Ich zdaniem wydawał się być kontrolujący i już w 2012 roku pojawiły się oznaki tego, że chłopiec był maltretowany. W 2013 roku kobieta odseparowała się od krewnych i do tej pory nie utrzymywała z nimi kontaktu.

Caroline Woods została aresztowana, a podczas przesłuchania w sprawie kaucji sędzia Adam Bourgeois Jr. zwrócił się do kobiety słowami: „Twoje czyny są zdeprawowane. Jesteś zagrożeniem dla społeczeństwa”.

Caroline

Chłopiec mieszkał z matką, jej chłopakiem i malutką siostrzyczką w wielopiętrowym kompleksie mieszkalnym. Sąsiedzi rodziny powiedzieli, że nie mieli pojęcia, co się dzieje w mieszkaniu. Opisali, że mijali Woods i jej chłopaka na korytarzu budynku, ale z nimi nie rozmawiali. „Słyszałem płacz dziecka, to wszystko. Nigdy nie widziałem tego chłopca.” powiedział jeden z sąsiadów, prosząc, aby nie ujawniać jego nazwiska z obawy przed partnerem kobiety, który przebywa na wolności.

Siedmiolatek i jego dwuletnia siostra trafili do rodziny zastępczej, a ich matka nadal oczekuje na proces.

Autor, KaMa.

1 komentarz
  1. Kas mówi

    Potwory 🙁

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.