Let’s travel together.

Potwory w przebraniu- policyjna operacja, która rozbiła gang mężczyzn gwałcących małe dzieci

2

We wrześniu 2014 r. Brytyjska policja otrzymała telefon od mężczyzny imieniem Adam Toms, który twierdził, że odbierze sobie życie. Kiedy w jego domu zjawili się funkcjonariusze, mężczyzna, który był w bardzo złym stanie psychicznym, przyznał się do wykorzystania seksualnego dziecka poniżej 5 roku życia. Adam Toms został aresztowany, a podczas przesłuchania wyjawił, że działał z grupą kilku mężczyzn.

*Z uwagi na obowiązujący nas regulamin, niektóre słowa zostały ocenzurowane

Operacja policyjna

Zeznania mężczyzny dały początek Operacji Voicer, która była skomplikowanym policyjnym śledztwem, dotyczącym poważnych przestępstw seksualnych, które popełniane były na najmłodszych. Ofiarami groźnej pedo***ej szajki padały niemowlęta i przedszkolaki w całej Anglii. Operacja Voicer przeprowadzana na terenie Wielkiej Brytanii zakończyła się sukcesem już rok później, czyli we wrześniu 2015 r. Łącznie zatrzymano 35 podejrzanych z czego 10 zostało osądzonych i otrzymało znaczne wyroki więzienia.

Okazało się jednak, że wszyscy zaangażowani w przestępstwa popełniane na dzieciach, utrzymywali kontakty z pedo***mi z całego świata, więc dalsze śledztwo przybrało wymiar międzynarodowy. Materiały, które mogłyby doprowadzić do aresztowania innych przestępców, za pośrednictwem Europolu zostały wysłane do jednostek policji z Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Skandynawii, Australii i Afryki.

Na pozór normalni

Siedmiu z dziesięciu aresztowanych mężczyzn, którzy zostali nazwani przez detektywów „potworami w przebraniu”, było częścią zorganizowanej grupy ped***iej, która działała także w sieci. To właśnie tam zrzeszała ped***li z całego świata. Proceder ten miał miejsce w Dark necie, na stronach dla dorosłych, a nawet na legalnych czatach popularnych mediów społecznościowych.

Trójka mężczyzn była już zarejestrowanymi przestępcami seksualnymi, ale pozostali wiedli na pozór normalne życie: mieli dobre zawody, szczęśliwe rodziny i byli szanowanymi obywatelami. Wśród nich był pracownik szpitala i lubiany wśród młodzieży trener piłki nożnej. Za tą fasadą normalnego życia, ped***e, aranżowali spotkania podczas, których wspólnie gwałcili małe dzieci. Te potworności transmitowano później w internecie i były one wyświetlane na wszystkich kontynentach, przez innych zbo***ów.

Przebiegli i zdeprawowani

Prowadzony przez ped***ską grupę czat, ujawnił, że jej członkowie zawsze chętnie służyli radą i wskazówkami. Najczęściej rozmawiano o tym jak odurzać swoje ofiary. Otwarcie dyskutowano jakie dawki danego leku są potrzebne do wywołania określonego stanu u dziecka w określonym wieku.

Według detektywów grupa ta była „niesamowicie utalentowana” w wyszukiwaniu swoich ofiar. Mogło by się wydawać, że porywali swoje ofiary z ulicy, ale nie…Zamiast tego nawiązywali przyjaźnie z ludźmi, którzy mieli małe dzieci, wiązali się z samotnymi matkami, a jeden z nich z kobietą w zaawansowanej ciąży. Wszystko po to by móc molestować ich dzieci.

Bardzo dbali oni także o to by nie zostali złapani, dlatego też nowe znajomości nawiązywali z osobami mieszkającymi daleko od nich. Starali się także nie zostawiać śladów, więc dbali o pielęgnację swoich ofiar. Trzy z nich: niemowlak i dzieci poniżej piątego roku życia, zostały później zidentyfikowane na podstawie tysięcy fotografii przechwyconych w ramach śledztwa. Ofiar tych było jednak znacznie więcej. Łącznie zabezpieczono materiały z udziałem 33 dzieci.

Okropieństwa, o których człowiek nie śni

W jednej z historii czatów, odkrytej przez detektywów, dwóch przestępców nazywających siebie nawzajem ped***il i *nepiofil, omawiało swoje preferencje. Z rozmowy wynikało, że im młodsze dziecko tym lepsze.

Mężczyźni ci nie tylko sami dopuszczali się nadużyć, ale także umówili się na spotkanie, aby wspólnie obejrzeć na żywo obrazy wykorzystywania seksualnego dzieci, które transmitowano przez Internet z zagranicy. Materiały te były ponoć tak przerażające, że nawet zatwardziali detektywi nie mogli obejrzeć ich do końca.

„To była najbardziej obrzydliwa rzecz jaką widziałem…Proszę chociaż spróbować sobie wyobrazić niespełna roczne dziecko i dorosłych mężczyzn, którzy wkładają mu do buzi…Wie pan co mam na myśli…To tylko wierzchołek góry lodowej. Chcę o tym zapomnieć, bo jak tylko zamykam oczy widzę to co robiono temu dziecku…”- Mówił jeden ze śledczych. 

Skazani
 1. Robin Hollyson został skazany na 24 lata więzienia za wielokrotny gwałt na 11- miesięcznym dziecku, którym się opiekował, planowanie trzech gwałtów i posiadanie twardej porn***grafi dziecięcej.
 2. Christopher Knight został skazany na 18 lat więzienia za gwałt na czterolatku, planowanie gwałtu na dwóch osobach poniżej 13 roku życia, dotykanie dzieci w miejsca intymne i posiadanie por***i dziecięcej.
 3. Adam Toms odurzył narkotykami 4- letniego chłopca, zgwałcił go i oddał w ręce  wyżej wymienionego Knighta, który specjalnie przejechał setki kilometrów, aby móc odbyć stosunek z dzieckiem. Toms za ten czyn poszedł za kratki na 12 lat.
 4. Matthew Stansfield planował gwałt oraz udostępniał por***ię dziecięcą i czerpał z tego korzyści majątkowe. Został skazany na 10 lat pozbawienia wolności.
 5. John Denham poszedł do więzienia na 8 lat za planowanie odbycia aktu seksualnego w obecności dziecka i udostępnianie por***i dziecięcej.
 6. Mathew Lisk został skazany na 4 lata więzienia za zaangażowanie w wykorzystanie dziecka poniżej 13 roku życia.
 7. David Harsley odbywał stosunek przy czteroletnim nagim chłopcu. Za ten czyn został skazany na 2 lata.
 8. David Regan zajmował się dystrybucją materiałów o charakterze ped***skim, a szczególnie tych ekstremalnych. Trafił za kratki na 5 lat i 9 miesięcy.
 9. Matthew Law za planowanie gwałtu na dziecku został skazany na 15 lat pozbawienia wolności.
 10. Mark Hatch trafił do więzienia na 6 lat i 8 miesięcy za zachęcanie do zbiorowego gwałtu na dziecku, nakłanianie dziecka do aktywności seksualnej, dzielenie się nieprzyzwoitymi zdjęciami dzieci.

Jeden ze skazanych (pierwszy z listy) znany już wcześniej policji Robin Hollyson, w styczniu 2016 r. Popełnił samobójstwo w swojej celi. Mimo prób reanimacji, zmarł dwa dni później.

*nepiofil- Osoba odczuwająca pociąg seksualny do dzieci poniżej 2 roku życia.
Autor, Dorota Ortakci

This slideshow requires JavaScript.

2 Komentarze
 1. Justyna mówi

  Śmieszne kary, dożywocia dla takich zwyroli

 2. Kaska mówi

  Na stryczek to może by trochę uspokoiło tych facetów a nie jakieś śmieszne wyroki, dziecko przez całe swoje życie przez to coś będzie miało traumę…. Takich powinno od razu się eliminować bo przynoszą wstyd normalnym mężczyznom.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.