Let’s travel together.

Postanowił współżyć ze zmarłą tydzień wcześniej kobietą. W drodze na cmentarz zaopatrzył się w „gumki”…

0

2 września 2006 r. bliźniacy Alex i Nicholas Grunke oraz ich przyjaciel Dustin Radke zostali zatrzymani podczas próby odkopania ciała Laury Tennessen, która zmarła tydzień wcześniej w wyniku wypadku motocyklowego.

Nicholas Grunke zapragnął współżyć ze zwłokami zmarłej 27 sierpnia 2006 roku Laury Tennessen. Jako, że ten młody mężczyzna o wątłej budowie ciała, sam nie poradziłby sobie z ekshumacją, w swój plan zaangażował swojego brata Alexandra oraz ich wspólnego przyjaciela 20-letniego Dustina Radke.

„Podczas przesłuchania przez policję Alexander Grunke wyjaśnił, że trzej mężczyźni chcieli ekshumować ciało, aby Nicholas Grunke mógł odbyć z nim stosunek seksualny”.

Alexander

Radke zeznał później, że w drodze na cmentarz w St. Charles w Cassville (Wisconsin) zatrzymali się przy sklepie Wal-Mart w Dodgeville, żeby kupić prezerw*tywy, „ponieważ Nick chciał ich użyć podczas seksu ze zwłokami”. Dustin powiedział policji, że Nicholas Grunke poprosił go o pomoc w wykopaniu ciała Laury i zabraniu go do domu Grunke’a, aby tam uprawiać z nim seks.

„Nick przez lata wielokrotnie powtarzał, jak bardzo chciałby uprawiać seks z martwym ciałem. Nie chciał żywej kobiety w obawie, że ta narzekałaby, marudziła albo krzyczała na niego” powiedział Radke.

 

Nicholas

Jak się później okaże, żaden z nich nie znał Laury Tennessen. Nicholas zobaczył jej zdjęcie w nekrologu w gazecie i zadecydował, że to właśnie ona stanie się jego seksualną partnerką…

Niedługo po tym jak panowie dotarli na cmentarz i rozpoczęli odkopywanie grobu kobiety, zwrócili na siebie uwagę mężczyzny, który mieszkał w pobliżu. Ten niezwłocznie zaalarmował policję podając opis samochodu jakim poruszali się podejrzani.

Laura

Gdy patrol przybył na miejsce, odkrył zaparkowany przy wjeździe do cmentarza samochód, a chwilę później zbliżył się do niego ubrany na czarno mężczyzna. Złapani na gorącym uczynku dwudziestolatkowie nie stawiali oporu władzom i przyznali w jakim celu tutaj przyjechali. Na szczęście nie zdążyli się dokopać do trumny, w której spoczywała kobieta. Wszyscy trzej panowie zostali aresztowani i postawiono im zarzuty kradzieży oraz usiłowania współżycia ze zwłokami.

Laura Tennessen

 

Sędzia okręgowy hrabstwa Grant, George Curry, oddalił jednak zarzuty postawione bliźniakom Nicholasowi i Alexandrowi Grunke z Ridgeway oraz Dustinowi Radke z Mineral Point, argumentując swoją decyzję tym, że w stanie Wisconcin nie ma prawa, które regulowałoby kwestię nekrofilii. Ale mimo to, było wystarczająco dużo dowodów, aby kontynuować ich sprawę podnosząc inne zarzuty, takie jak zniszczenie mienia oraz próbę włamania się do grobowca, którego zawartość – według prawa – należy do rodziny Tennessen.

Prokuratorzy usiłowali również oskarżyć mężczyzn o usiłowanie dokonania napaści na tle seksualnym trzeciego stopnia, ale sąd się z nimi nie zgodził:

„Laura Tennessen była już martwa w czasie domniemanego przestępstwa, a zatem w świetle prawa nie była już „osobą”, a jej ciało zostało prawnie uznane za ludzkie szczątki, a nie jako ofiarę. Gdyby Laura Tennessen zmarła podczas popełniania przestępstwa, wtedy oskarżenia o usiłowanie napaści na tle seksualnym byłyby zasadne”.

Sprawa trafiła później do sądu apelacyjnego stanu Wisconsin, który uchylił decyzję sędziego Curry’ego i mężczyźni zostali ostatecznie osądzeni za usiłowanie napaści na tle seksualnym. Sędzia orzekł, że prawo stanowe jednak zabrania seksu ze zmarłymi.

Wielebny John Norder, pastor kościoła St. Charles i przyjaciel rodziny Tennessen, nazwał ten incydent „dziwną sytuacją” i powiedział, że oskarżeni powinni szukać porady.

„Najważniejsze jest to, że otrzymają pomoc. Normalni ludzie nie praktykują nekr0filii. Ci ludzie potrzebują pomocy” powiedział Norder.

Dustin Radke został skazany na rok więzienia, a Alexander usłyszał wyrok 2 lat więzienia. Nicholas Grunke usłyszał wyrok dwóch lat więzienia, pięcioletni nadzór kuratora oraz nakaz zarejestrowania się jako przestępca seksualny i dostarczenia próbki swojego DNA w celu wprowadzenia jej do bazy danych. Co ciekawe, cztery lata później Radke został oskarżony o dwa zarzuty napaści na tle seksualnym za rzekome uprawianie seksu z 14-letnią dziewczynką. Mężczyźnie grodzi do 46 lat więzienia.

Autor, KaMa.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.