Let’s travel together.

Poślubił swoją córkę, po czym zabił ją i ich dziecko – amerykański horror.

0
Podjęcie decyzji o oddaniu dziecka do adopcji jest zawsze bardzo trudne. Denise Pladl została oddana do adopcji na początku 2000 roku. Przyczyną podjęcia takiej decyzji przez matkę, był fakt, że ojciec dziecka znęcał się nad dziewczynką a bezradna kobieta chciała po prostu chronić swoje dziecko.

Denise była jeszcze niemowlęciem gdy jej ojciec, agresywny mężczyzna po dwudziestce, Steven Pladl, szczypał ją, tak długo aż na jej ciele zaczynały się pojawiać zasinienia. Pewnego razu, Steven zamknął córkę w lodówce aby stłumić dźwięk jej płaczu. Czasami próbował powstrzymać Denise od płaczu, zasłaniając jej usta dłonią, tak długo aż ​​dziewczynka zaczynała się dusić. Steven nigdy nie okazywał córce, żadnych ojcowskich uczuć.

Nowe początki

Matka Denise, Alyssa, miała 15 lat gdy poznała Stevena. Na początku ich związku, ​​20-letni Steven dbał o nią i przekonał ją, aby opuściła swój rodzinny dom w Teksasie. Nalegał aby uciekła z nim by rozpocząć wspólne życie w Nowym Jorku. Z czasem jednak, Steven zaczął się zmieniać i na światło dzienne, zaczęła wydostawać się ciemna strona jego charakteru. Mężczyzna groził swojej młodej partnerce i oznajmił jej, że jeśli kiedykolwiek spróbuje go zostawić, ten popełni samobójstwo na jej oczach. Alyssa była wielokrotnie świadkiem jego napadów agresji i aktów przemocy. Pewnego razu, na jej oczach, gołymi rękami zatłukł kota, ponieważ „nie lubił kotów”. Nigdy nie miał stałej pracy i siedział w domu, podczas gdy Alyssa pracowała na kilka etatów aby mieli z czego żyć. Niedługo później przyszło na świat ich pierwsze dziecko, Denise.

This slideshow requires JavaScript.

Trudna decyzja

Udręczona matka, nie mogła dłużej patrzeć na przemoc w stosunku do jej córeczki. Maltretowanie dziecka przybierało na sile i wiedziała, że jeśli nie zainterweniuje, to ​​pewnego dnia jej mąż, doprowadzi do śmierci jej jedynego dziecka. Alyssa postanowiła oddać Denise do adopcji. Kobieta miała nadzieję, że jej córeczka będzie miała lepszą przyszłość pod opieką rodziców zastępczych, którzy dadzą jej miłość, na którą zasługiwała. Denise Pladl, na swoje szczęście, szybko trafiła do nowego, lepszego domu i otrzymała nową tożsamość: Katie Fusco.

Dobry dom

Dzieciństwo Katie było szczęśliwe. Dziewczynka dostała od swoich rodziców adopcyjnych, wszystko to czego potrzebuje dziecko. Tony i Kelly Fusco obdarzyli dziewczynkę ogromną miłością, ofiarowali jej spokojne życie w stabilnym domu i dbali aby niczego jej nie brakowało. Katie bardzo lubiła rysować i w swojej szkole, Dover High School, była znana z rysowania komiksów. Nastolatka planowała po ukończeniu szkoły średniej, wybrać się na studia aby w przyszłości zrobić karierę w reklamie.

„Długopis i coś do rysowania stały się dla mnie schronieniem” – Katie napisała na swoim blogu. „Atrament stał się moją bronią przeciwko zasadom i przepisom. Krótko mówiąc; dla mnie życie bez sztuki w ogóle nie jest życiem”.

Tajemnice i poszukiwania

Katie dorastała w przekonaniu, że jest biologiczną córką Tony’ego i Kelly. Jednak w styczniu 2016 roku, gdy dziewczyna osiągnęła pełnoletność, rodzice wyjawili prawdę odnośnie jej pochodzenia. Katie żywo zainteresowała się biologicznymi rodzicami i zaczęła ich szukać. Wykorzystała media społecznościowe, aby znaleźć Stevena i Alyssę i zaczęła z nimi wymieniać wiadomości. Rozmowy online szybko doprowadziły do spotkania. W tym celu, dziewczyna wyjechała ze swojego domu w Wingdale, w Nowym Jorku i udała się do Richmond w Zachodniej Wirginii, gdzie mieszkali jej biologiczni rodzice.

Nowa-stara rodzina

Rodzice Katie mieli jeszcze dwoje dzieci, po tym jak oddali Katie do adopcji. Jej siostry miały  6 i 11 lat, gdy Katie postanowiła z nimi zamieszkać.
Alyssa próbowała wytłumaczyć Katie dlaczego została oddana do adopcji: „Twój tata znęcał się na Tobą”. Katie jednak nie zareagowała zgodnie z oczekiwaniami matki, wydawało się, że w ogóle nie zareagowała.
Katie bardzo dobrze dogadywała się ze swoim biologicznym ojcem. Tak dobrze, że po niecałym miesiącu pobytu w ich domu, mężczyzna zaczął nawet sypiać na podłodze, w pokoju Katie.

Zmiany

Wkrótce Steven przeszedł swego rodzaju metamorfozę. Zaczął się zachowywać jak rówieśnik Katie. To nie nie była jedyna zmiana jakiej dokonał, mężczyzna zmienił również swój wygląd.  Przeszło 40-letni już Steven Pladl zapuścił włosy, zgolił zarost i zmienił „garderobę taty” na wąskie koszulki i obcisłe dżinsy. Taki wizerunek przyciągał uwagę młodzieży a w tym jego córki.
Alyssa planowała rozstać się ze Stevenem zanim jeszcze odezwała się do nich Katie. Kiedy nadszedł czas na wyprowadzkę Alyssy, Katie nie dołączyła do matki i rodzeństwa. Dziewczyna zdecydowała się zostać ze swoim bezrobotnym ojcem. Od tego momentu historia będzie się tylko pogarszać.

Jak mąż z żoną

Alyssa przeglądała pamiętnik swojej 11-letniej córki, kiedy natrafiła na wpis, który sprawił, że zaniemówiła. Dziewczynka napisała, że ich ojciec zażądał od swoich młodszych córek aby zaczęły nazywać Katie „mamą” zamiast „siostrą”. Notatce towarzyszył rysunek dziewczyny z dużym brzuchem. „Dziecięca wyobraźnia”, pomyślała kobieta. Przecież Steven nie nawiązałby kazirodczego związku z własną córką, nad którą się de facto znęcał kilkanaście lat wcześniej…
Niedługo później, wątpliwości Alyssy zostały rozwiane. Kobieta otrzymała telefon od Stevena pod koniec września 2017 roku. Podczas tej rozmowy, były mąż poinformował ją, że planuje poślubić pewną kobietę i założyć z nią rodzinę. Tą kobietą była ich córka, Katie Fusco. Z perspektywy czasu stało się jasne, że para miała romans przez prawie cały czas, odkąd Katie z nimi zamieszkała.

This slideshow requires JavaScript.

Nowy początek

Katie Fusco i jej ojciec rzeczywiście wzięli ślub, tak jak zapowiedział Steven. 1 września 2017 roku, na świat przyszedł ich syn Bennett. Zdjęcia z ich ślubu, który miał miejsce 20 lipca 2017 roku, opublikowali w mediach społecznościowych. Na zdjęciach widać ciężarną Katie odzianą w czarną mini sukienkę i buty na obcasach. Na jednym ze zdjęć, widać Katie, która całuje ojca; na innym, para stoi w towarzystwie matki Stevena i przybranymi rodzicami Katie, państwem Fuscos.
Po czterech miesiącach od ślubu, podczas gdy Katie mieszkała w Wirginii ze swoim mężem / tatą, para została aresztowana za kazirodztwo (przestępstwo klasy piątej z maksymalnym wyrokiem 10 lat więzienia). Katie zdecydowała się zerwać tez związek i została wysłana przez sąd, z powrotem do domu rodziców adopcyjnych w Nowym Jorku. Sąd zakazał parze kontaktu i jeśli nie zastosowaliby się do tego zakazu, mieli trafić za kratki.

Tragiczne następstwa

Wydarzenia te spowodowały, że agresywny i niestabilny Steven Pladl wpadł w szał. Uznał, że samobójstwo jest jedynym wyjściem, więc mężczyzna zaopatrzył się w broń. Najpierw jednak miał pewną sprawę do załatwienia – Katie. Ponieważ 20 lat temu nie udało mu się  wykończyć swojej córki, tym razem miał tego dokonać. Pozostało jedynie wybrać odpowiednie miejsce i pociągnąć za spust.

Rzeź

Ale zanim pozbawi życia córki, postanowił zając się swoim synem. Jako, że sąd nie odmówił ojcu kontaktu z dzieckiem, 11 kwietnia, Steven zabrał Bennetta do siebie. Tego wieczoru, Pladl odebrał życie 7-miesięcznemu chłopcu, ściskając tego maleńki tors do momentu aż chłopiec przestał oddychać. Martwe dziecko, znaleziono później w szafie, sypialni Stevena. Po dokonaniu zbrodni, Steven zadzwonił do swojej 72-letniej, wówczas, matki Grace, aby poinformować ją o tym co zrobił.
Następnego dnia, 12 kwietnia 2018 roku,  Steven śledził swoją żonę/córkę, po czym wyczekał na odpowiedni moment i zastrzelił Katie Fusco oraz jej ojca adopcyjnego. Zdarzenie miało miejsce gdy Katie i Tony wracali z Waterberg, od mamy Tony’ego i przybranej babci Katie. Następnie skierował karabin na siebie i odebrał sobie życie.

Tak się zakończyła tragiczna historia, pełna nadużyć, przemocy i patologii. Piekło, które rozpętał jeden człowiek, pochłonęło życie czterech osób i zrujnowało doszczętnie dwie rodziny.

This slideshow requires JavaScript.

Autor:KaPaMa
Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.