Let’s travel together.

Piękna mała blondynka, była naga i związana

0

Rachael Runyan to kolejna mała dziewczynka, która stanęła twarzą w twarz ze złem. Przypadki takie jak ten, sprawiają, że wielu rodziców boi się, że ich dzieci znikną z pola widzenia, nawet jeśli bawią się na podwórku przed domem. 26 sierpnia 1982 trzyletnia Rachael Runyan, spędzała wolny czas na dworze, podczas gdy jej mama przygotowywała lunch. Rachael wraz ze swoimi dwoma braćmi miała szczęście mieszkać tuż obok szkoły i placu zabaw w mieście Sunset w stanie Utah. Tego dnia grupka dzieci bawiła się pośród kolorowych huśtawek, zjeżdżalni i drabinek. Zabawę tę, przerwał nieznajomy mężczyzna, który zbliżył się do grupy dzieci, oferując im lody i gumy do żucia. Mężczyzna był w stanie zdobyć zaufanie Rachael i bez ostrzeżenia, złapał niewinną trzylatkę i wrzucił ją do swojego samochodu, a następnie odjechał. Bracia dziewczynki bezradnie obserwowali całe zdarzenie, a następnie szybko pobiegli do domu alarmując mamę o tym co się stało. Kiedy przybyli policjanci, natychmiastowo zaczęli szukać uprowadzonej trzylatki. Chłopcy byli w stanie podać opis człowieka, który zabrał ich siostrę oraz. Powiedzieli, że mężczyzna był czarny, chudy, miał wąsy i około 30 lat. Jego samochód był niebieski, średniej wielkości z wyraźnymi panelami z drewna po bokach. Pomimo opisu człowieka i jego samochodu, nie udało się wygenerować żadnych tropów, a natychmiastowe poszukiwania nie wykazały żadnych oznak zaginionej dziewczynki.

24 dni później, w dniu 19 września, rodzina, która spędzała swój wolny czas na pikniku w zacisznej okolicy, natrafiła na zwłoki dziewczynki. Widok był makabryczny. Piękna mała blondynka, była naga i związana. Nie jest jasne czy dziewczynka była molestowana seksualnie, gdyż policja nie ujawniła konkretnych szczegółów, dotyczących samej zbrodni. Wiele lat później, w łazience lokalnej firmy znaleziono niepokojący komunikat. 


„Strzeż się, że wciąż jestem na wolności. Zabiłem małą dziewczynkę Runyan! Pamiętaj, strzeż !!!”


Autor zasugerował, że zabójstwo było częścią satanistycznego rytuału lub kultu. Pod komunikatem znaleziono odwrócony krzyż z cyframi „666”. W 2007 roku, sprawa morderstwa Rachael została ponownie otwarta. Były więzień, mieszkający w Nowym Meksyku, stał się głównym podejrzanym o morderstwo, ale policja nie ma wystarczających dowodów, by wnieść przeciwko niemu oskarżenie. Mężczyzna mieszkał w Utah w czasie porwania Rachael i pasował do opisu porywacza. W 2011 roku został aresztowany za napaść na swoją dziewczynę i porwanie jej syna. Jego personalia nie zostały publicznie ujawnione. Oficjalnie sprawa pozostaje nierozwiązana. 

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.