Let’s travel together.

Odciął dwójce swoich dzieci głowy, a następnie zmuszał ich młodsze rodzeństwo do patrzenia na zwłoki.

0

LANCASTER, Kalifornia. We wtorek 8 grudnia 2020 roku, 34-letni mężczyzna został oskarżony o zabójstwo dwójki swoich nastoletnich dzieci, ścięcie im głów oraz zmuszanie pozostałych dzieci do patrzenia na zwłoki rodzeństwa, głodzenie i znęcanie się nad dziećmi.

Maurice Jewel Taylor Sr. mieszkał ze swoją rodziną w Lancaster w stanie Kalifornia, w hrabstwie Los Angeles. Mężczyzna pracował jako trener osobisty w ośrodku fizjoterapii w Santa Monica, ale z powodu pandemii koronawirusa prowadził treningi z pacjentami za pośrednictwem Zoom. Zoom to platforma przeznaczona do prowadzenia wideokonferencji, spotkań i współpracy online. Niektórzy z jego klientów skontaktowali się z władzami, ponieważ nie mogli się z nim skontaktować w celu odbycia zaplanowanych już wcześniej spotkań.

Zaalarmowane władze, na prośbę pacjentów 4 grudnia 2020 roku, o godzinie 7:50 rano udały się do domu mężczyzny, a wewnątrz budynku odkryli przerażający widok. Dwoje z czwórki jego dzieci leżało martwych, pozbawionych głów a ich ciało pokrywały rany cięte i szarpane. Ofiarami były12-letni Maurice Taylor Jr. i 13-letnia Malaki. Pozostająca przy życiu dwójka jego synów, w wieku 8- i 9 lat, byli w bardzo złym stanie zarówno fizycznym, jak i emocjonalnym. Dzieci były przerażone i wygłodzone. Okazało się, że ich ojciec odmawiał im jedzenia, zmuszał do patrzenia na zwłoki starszego rodzeństwa oraz przetrzymywał ich w zamknięciu, w osobnych pokojach.

 

Co ciekawe, żona podejrzanego również przebywała w domu, ale władze nie uznały jej za podejrzaną w tej sprawie. Kobieta i dwóch jej synów zostali przesłuchani, a ojciec został aresztowany.

Jak się okazało, dzieci zostały zamordowane 29 listopada 2020 roku i przez ten cały czas ich bezgłowe ciała pozostawały w domu pozostawione na widok pozostałych członków rodziny.

8 grudnia 2020 roku, mężczyźnie postawiono dwa zarzuty morderstwa, rozczłonkowania dwójki swoich dzieci oraz znęcanie się nad pozostałą dwójką i narażanie ich na zagrożenie życia. Początkowo wyznaczono kaucję w wysokości 2 milionów dolarów, ale sumę tą zwiększono do 4,2 miliona dolarów. 21 grudnia w sądzie w Lancaster zostaną mu oficjalnie postawione zarzuty.

Według prokuratora okręgowego w Los Angeles, Taylor może zostać skazany na karę od 57 lat więzienia do dożywocia, jeśli zostanie uznany winnym.

This slideshow requires JavaScript.

Autor: Kasia Magierska.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.