Let’s travel together.

Obcięła głowę kobiecie na oczach jej 9-letniego wnuka. Twierdzi, że została zahipnotyzowana.

0

„Czuję, że mogłam paść ofiarą ukrytej hipnozy konwersacyjnej,”  napisała Rachael Hilyard w liście do sędziego zajmującego się jej sprawą.

Manekin

9 kwietnia 2017 roku, dyspozytor linii 911 odebrał zgłoszenie od 9-letniego chłopca, który twierdził, że był świadkiem zabójstwa jego babci. Gdy na miejsce przybyli funkcjonariusze policji, odkryli przerażający widok, który był potwierdzeniem słów chłopca.

Na podłodze w garażu domu Rachael Hilyard leżało coś, co z początku policjanci uznali za manekina. Po bliższym przyjrzeniu się funkcjonariusze zorientowali się, że to bezgłowe ciało kobiety otoczone kałużą krwi, a przy nim znaleźli dwa noże do steków.

Telefon

63-letnia Micki Davis była matką byłego partnera Rachael. Mężczyzna poprosił ją, aby udała się do domu byłej partnerki, by odebrać resztę rzeczy, które u niej zostawił. Tego dnia, kobieta udała się do domu Rachel w Wichita, w stanie Kansas wraz ze swoim 9 letnim wnukiem.

Z relacji chłopca wynika, że była dziewczyna jego taty, nagle, bez wyraźnej przyczyny zaatakowała nożem jego babcię, a potem próbowała zabić również jego. Kobieta popchnęła Micki na ziemię i zaczęła zadawać jej ciosy nożem. Przerażona kobieta spojrzała na wnuka, a jedyne co zdołała z siebie wydobyć to „Pomocy!” Przerażony chłopiec wybiegł z domu i pędem wskoczył do samochodu babci, gdzie zadzwonił pod numer 911.

Głowa

Głowę kobiety znaleziono w zlewie, w kuchni domu Rachael, a ją samą w jednej z łazienek. Podczas aresztowania Hilyard była cała umazana krwią i opowiadała policjantom o „déjà vu” oraz zdawała się słyszeć głosy w swojej głowie.

W styczniu 2018 roku Hilyard została uznana za niezdolną do stawienia się przed sądem ze względu na stan psychiczny w jakim się znajdowała. Kobieta została wysłana do szpitala psychiatrycznego, a około pół roku później, stwierdzono u niej dużą poprawę dzięki czemu mogła stanąć przed sądem. Proces miał miejsce w lutym 2020 roku i ława przysięgłych uznała ją za winną i ostatecznie skazano ją na dożywocie z możliwością wcześniejszego zwolnienia po 50 latach.

Egzorcyzmy

Podczas procesu oskarżona opisywała to zabójstwo jako nadmierną reakcję z jej strony i wrażała żal za swoje czyny. Natomiast poza salą sądową opowiadała, że musiała uwolnić duszę Micki, aby mogła dotrzeć do nieba, ale żeby do tego doszło, trzeba było pozbawić ją głowy…

Hilyard napisała również kilka długich, paranoicznych i niespójnych listów do sędziego nadzorującego jej sprawę, w których wielokrotnie podkreślała, że to nieudany egzorcyzm doprowadził ją do zabicia Davis. Rachael napisała wtedy:

„Faktem jest, że 3 dni przed morderstwem, 2 osoby były w moim domu i przeprowadziły nade mną, coś co nazywali egzorcyzmami!”

Listy

W swoich listach Hilyard odwoływała się również do nawiedzonych domów, kosmitów, metamfetaminy oraz stwierdziła, że została wprowadzona w jakiś dziwny trans. Kobieta narysowała też krucyfiksy oraz różne symbole religijne..

„Chciałam to tylko wysłać, zanim wrzucą mnie na oddział psychiatryczny. Czuję, że mogłam paść ofiarą ukrytej konwersacyjnej hipnozy.”

W pewnym momencie postępowania w jej sprawie, kobieta zrezygnowała ze swojego adwokata Jasona Smartta, oskarżając jego oraz prokuraturę o jej poniżanie.

HATE

„Mama nauczyła nas, że jednym z najgorszych czteroliterowych słów, jakie można powiedzieć, jest HATE (nienawiść). Ale nie będę kłamać, nienawidzę tego potwora i myślę, że moja mama by się z tym pogodziła” – powiedział Jeremy Rush, syn Micki Davis i były partner Rachael. Jeremy powiedział sądowi, że nigdy nie wybaczy kobiecie, która zabrała jego mamę „Nigdy nie pokonam tej złości, nigdy nie przestanę być zły”  powiedział Rush.

„Ten potwór jest matką. Przestraszyła swojego syna i nie tylko jego. Jestem pewien, że całą rodzinę. Jej działania były samolubne i złe pod każdym względem”  powiedziała Jacona Gillespie, córka zamordowanej.

Przeprosiłam…
Hilyard przeprosiła rodzinę Micki Davis i powiedziała, że ​​powinna była szukać pomocy w rozwiązaniu problemów ze zdrowiem psychicznym. „Przeprosiłam wiele osób, które znały i kochały Micki Davis, przeprosiłam całą jej rodzinę, jej wnuka, wszystkich jej przyjaciół, moich sąsiadów, przeprosiłam za to, kim się stałam” – powiedziała Rachael Hilyard.

This slideshow requires JavaScript.

Autor: KaMa. 

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.