Let’s travel together.

Noworodek trafił do szpitala z pękniętą czaszką i śladami duszenia. Rodzice twierdzą, że sprawcą był ich KOT.

0

30 lipca 2021 roku, o godzinie 20:30 funkcjonariusze z Departamentu Policji w Richmond (Wirginia) zostali wezwani do lokalnego szpitala. Do interwencji doszło po tym jak personel medyczny, odkrył, że noworodek, który do nich trafił miał na ciele obrażenia mogące świadczyć o tym, że był ofiarą przemocy.

Raven Michelle Sebolka mieszkała ze swoimi rodzicami przy 200 North 4th Street w Richmond. Ojciec dziecka, 23-letni Matthew Sebolka opowiedział detektywom, że 30 lipca przebywał w domu sam z dzieckiem. W pewnym momencie wyszedł na chwilkę z pokoju aby skorzystać z toalety. W tym czasie Raven siedząca w foteliku samochodowym, została w pokoju sama. Gdy po chwili mężczyzna wrócił do pokoju, ujrzał na szyi dziecka rodzinnego kota, który jego zdaniem dusił dziewczynkę i dokonał wielu innych obrażeń na jej ciele.

Raven

Sebolka następnie zadzwonił do matki dziecka, Elizabeth Tyler Sebolka, która szybko wróciła do domu i zabrała córkę do Centrum Medycznego VCU, ponieważ ta miała podpuchnięte oczy oraz wysypkę. Elizabeth podobno pojechała do szpitala autobusem.

Jak się jednak okazało, wysypka i opuchlizna wokół oczu nie była jedyną dolegliwością dziecka. Personel medyczny VCU odkrył, że noworodek był w bardzo ciężkim stanie: miał pękniętą czaszkę, siniaki po lewej stronie głowy i wykazywał możliwe oznaki uduszenia. Obrażenia były tak poważne, ze niemowlę zmarło w szpitalu 10 sierpnia 2021 roku. Lekarz sądowy hrabstwa Henrico przeprowadził autopsję i ustalił, że przyczyną śmierci było zabójstwo. Rodzice dziewczynki zgodnie utrzymują, że odpowiedzialnym za śmierć dziecka jest ich kot…

Rodzice dziewczynki

Matthew Sebolka został aresztowany i oskarżony o znęcanie się nad dzieckiem i zaniedbanie dziecka powodujące poważne obrażenia. Władze poinformowały, że na mężczyźnie ciążą jeszcze inne zarzuty. M. Sebolka był wcześniej oskarżony o okrucieństwo wobec zwierząt i został uznany winnym trzech zarzutów nieodpowiedniej opieki nad zwierzęciem. Jeśli chodzi o matkę dziewczynki, to Elizabeth Sebolka została również aresztowana i oskarżona o maltretowanie i zaniedbywanie dziecka oraz składanie fałszywych zeznań podczas śledztwa w sprawie innego przestępstwa.

Matthew

Para przebywa obecnie w więzieniu w Richmond, gdzie są przetrzymywani bez kaucji. Proces rozpocznie się o godzinie 10:50, 21 września 2021 roku.

W nekrologu opublikowanym na stronie www.rceno.com czytamy między innymi:

Raven jest bohaterką dla swojej siostry i wielu innych dzieci. Jest kochana ponad miarę i ma dla nas wszystkich niewypowiedzianą wartość. Rodzina prosi, aby zamiast kwiatów lub darowizn przytulić swoje dzieci trochę dłużej, trochę je pokołysać, przeczytać im bajkę i cieszyć się każdym jego szczęśliwym uśmiechem.

Autor, KaMa.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.