Let’s travel together.

Niebieskie dżinsy ofiary były rozpięte i zsunięte. Koszula była rozciągnięta i podarta

0

W 1991 roku 17-letnia Crystal żyła pełnią życia. Uczyła się w liceum w Południowej Karolinie, a jej mama podarowała jej nową Toyotę Celica z 1991 roku jako prezent dla początkującej absolwentki. Crystal była popularna i lubiana wśród jej kolegów z klasy. Jedynym prawdziwym kłopotem jaki kiedykolwiek miała było rozbicie auta kiedy prowadziła pod wpływem piwa i utrata prawa jazdy na kilka miesięcy. 

To były urodziny babci i chociaż Crystal bardzo kochała kobietę, spędzanie czasu ze starszymi ludźmi, którzy brali udział w przyjęciu urodzinowym, nie było tak naprawdę tym, w czym nastolatka chciała uczestniczyć. Dlatego też po upływie 30 minut, przeprosiła, ucałowała wszystkich na pożegnanie i wsiadła do swojego auta, aby udać się do centrum handlowego, gdzie miała spotkać się z przyjaciółmi. Około 21: 00 Crystal i jej przyjaciele zdecydowali się pójść na imprezę, gdzie zostali do 23:00. Na godzinie 00:00 nastolatka miała być w domu. Jednak północ nadeszła, a Crystal nadal nie było. Bonnie- mama dziewczyny była wdową i przez całe lata samotnie wychowywała swoją córkę, więc  dokładnie dostroiła instynkty, które przychodzą naturalnie kiedy może zdarzyć się coś złego. Kiedy Crystal nie zadała sobie trudu by zadzwonić i uprzedzić, że się spóźni, Bonnie wiedziała, że coś jest nie tak. Kobieta od razu obdzwoniła przyjaciół córki, a o 3:00 nad ranem zawiadomiła policję. O 8:00 rano Bonnie ponownie zadzwoniła na policję, informując, że córka nadal nie zjawiła się w domu. Dwójka przyjaciół Crystal, poinformowała kobietę, że samochód jej córki stoi zaparkowany przed szkołą. Na miejscu zjawili się śledczy. Samochód był zamknięty, a w środku była torebka Crystal.  Oficer nie mógł zrobić niczego więcej niż spisanie raportu i uspokojenie załamanej kobiety. Ale Bonnie poczuła to głęboko w środku. Wiedziała, że to nie było zwykłe spóźnienie. Czuła, że jej córka nie wróci już do domu. 

W niedzielę rano, 17 listopada 1991 roku, dwóch mężczyzn jechało na połów ryb, kiedy ich uwagę zwróciło coś dziwnego, leżącego w rowie wzdłuż drogi. Wychodząc na bliższą inspekcję, mężczyźni zdali sobie sprawę, że to ciało kobiety. Natychmiast wezwali policję. Jedną z pierwszych rzeczy, którą śledczy zauważyli, była krew płynąca od jezdni do rowu, ślady stóp, oczywiste oznaki walki i pozycja ciała, która wskazywała, że ​​dziewczyna została wrzucona do rowu.

„Niebieskie dżinsy ofiary były rozpięte i zsunięte. Koszula była rozciągnięta i podarta. Stanik podciągnięty pod szyję, odsłaniał jej piersi. Twarz była pokryta krwią, a gardło poderżnięte. Dodatkowo zadano ofierze kilka ran kłutych w okolicę klatki piersiowej i brzucha. W wyniku tego doszło do wytrzewienia „– część raportu z miejsca zbrodni.

Śledczy szybko założyli, że była to zbrodnia na tle seksualnym. Detektywi niezwłocznie udali się zawiadomić matkę Crystal, mając nadzieję, że dotrą do niej przed mediami lub kimkolwiek innym. Podczas gdy oficerowie nie podali kobiecie szczegółów na temat śmierci jej dziecka, obiecali, że będą pracować całą dobę by znaleźć mordercę. Autopsja potwierdziła, że Crystal przed śmiercią odbyła stosunek seksualny. Po wywiadzie z przyjaciółmi zamordowanej nastolatki przyjęto hipotezę, że mordercą był ktoś kogo Crystal dobrze znała. Nie była by wstanie wsiąść do samochodu z nieznajomym. W tym czasie Bonnie, która pragnęła sprawiedliwości, otrzymywała bardzo duże wsparcie od przyjaciół Crystal, szczególnie od jednego, który był najlepszym przyjacielem jej córki…

Ken i Crystal dorastali razem i nawet gdy dorosłość pojawiła się na horyzoncie, pozostali w bliskich kontaktach. Podczas gdy Bonnie mogła nie lubić wszystkich przyjaciół Crystal, bardzo lubiła Kena. Był dobrym chłopcem, z dobrej rodziny, członkiem Future Farmers of America (FFA) i członkiem licealnej drużyny futbolowej. Ukończył studia w 1991 roku i pracował na etacie. Ken był jednym z pierwszych przyjaciół Crystal, z którym przeprowadzono wywiady, i chętnie dostarczył policji próbki do testów DNA. 15 lutego 1991 roku Departament policji Conway otrzymał telefon od Departamentu Egzekwowania Prawa: dopasowano próbki DNA i próbki nasienia pobrane z ciała Crystal do próbki pobranej przez detektywów. To Ken był mordercą. Kiedy wreszcie doprowadzono go do aresztu, po kilkugodzinnych przesłuchaniach przyznał się do zbrodni. Chłopak zeznał, że on i Crystal uprawiali sex bez zabezpieczenia. Kiedy doszedł w Crystal ta się wściekła. Zaczęła płakać i grozić, że jeśli zajdzie w ciąże oskarży go o gwałt. Chłopak wpadł w szał, a po chwili uświadomił sobie, że dźgnął koleżankę nożem. W akcie paniki wyciągnął Crystal ze swojego samochodu, wrzucił ją do rowu, wyrzucił nóż i udał się do domu. Przeszukanie domu Kena ujawniło kluczyki od samochodu Crystal, i wycinki z gazet dotyczące jej morderstwa. Kiedy detektywi udali się do domu Bonnie, by powiedzieć jej o aresztowaniu mordercy, była w szoku. Wypłakiwała się w ramiona mordercy swojej córki.

Ken Register został skazany na dożywocie. Obecnie przebywa w więzieniu w Południowej Karolinie i będzie uprawniony do zwolnienia warunkowego w lutym 2022 roku. Jeśli zostanie zwolniony z aresztu zostanie zarejestrowany w rejestrze przestępców seksualnych. Bonnie zmarła w wieku 79 lat, 3 września 2014 roku. Kobieta została pochowana obok swojej córki.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.