Let’s travel together.

Nie chciała z nim być więc zabił i gwałcił kiedy konała – Wszystko opisał w mediach społecznościowych

0

Artem Iskhakov to rosyjski student, który zamordował swoją współlokatorkę i odbył z nią stosunek kiedy konała. Wszystko ze szczegółami opisał na portalu społecznościowym.

Artem i Tatiana

19- letni Artem, student Moskiewskiego, technicznego i elitarnego Uniwersytetu Baumana i 19- letnia Tatiana Strakhov, która uczęszczała do prestiżowej Wyższej Szkoły Ekonomii na Moskiewskim Narodowym Uniwersytecie Badawczym, byli niegdyś parą. Poznali się przypadkiem, przez wspólnych znajomych, ale ich związek nie trwał długo. Dziewczyna mówiła rodzicom, że facet wydawał się zbyt infantylny. Pomimo rozstania, z którym Artem tak naprawdę nigdy się nie pogodził, para utrzymywała przyjacielskie stosunki, a nawet wynajęła razem mieszkanie.

Bolesna miłość

Chłopak niejednokrotnie próbował przekonać Tatianę do powrotu, ale ona nawet o tym nie myślała. Zamiast tego wolała flirtować z innymi mężczyznami, co często czyniła w obecności zazdrosnego 19- latka. Czara goryczy przelała się, kiedy Tatiana związała się z chłopakiem o imieniu Igor. Artem nie mógł patrzeć na szczęście dziewczyny, do której wciąż żywił uczucie. Swój ból próbował zagłuszyć narkotykami, udał się do psychologa, próbował spotykać się z innymi dziewczynami, jednak nic nie pomagało. Co gorsza, zgodnie z opiniami wspólnych znajomych, Tatiana robiła wszystko by wbić mu przysłowiową szpilę i pokazać jaka to ona nie jest szczęśliwa z innym. Dodatkowo często flirtowała z jego najlepszym przyjacielem.

Dramat rozegrał się późnym wieczorem 22 stycznia 2018 r. Kiedy Tatiana wróciła do domu. Artem czekał w kuchni, a gdy tylko weszła do pokoju zaatakował:

Cześć wszystkim! Nazywam się Artem Iskhakov i chcę wam opowiedzieć o tym, co wydarzyło się tej nocy. Zabiłem współlokatorkę i piep***łem ją. Dwa razy. Mogłem i trzy, ale zaczęła dziwnie pachnieć i nie była już tak napięta. Czemu to zrobiłem? Bo miałem już dosyć jej pier****nia o tym dlaczego nie możemy być razem, a po za tym byłem zmęczony widząc jak flirtuje z innymi.

Tatiana wróciła do domu, a ja siedziałem w kuchni. Kiedy poszła do swojego pokoju udałem się za nią. Uderzyłem ją w twarz, upadła na podłogę i uderzyłem jeszcze kilka razy. Z ust zaczęła wypływać jej krew i prosiła żebym ją zostawił. Nie zostawiłem, LOL, zacząłem ją dusić. W pewnym momencie wyraźnie straciła przytomność, ale serce nadal biło więc postanowiłem ją przelecieć zanim zrobi się zimna. Kiedy skończyłem zorientowałem się, że jej serce wciąż bije.

W dalszej części postu chłopak pisał, że próbował poderżnąć jej gardło, aż w końcu dźgnął ją dwukrotnie nożem po lewej stronie, w okolice żeber. Wspomniał także, że w pewnym momencie wypchał jej usta rajstopami ponieważ nie mógł znieść widoku krwi oraz chciał powstrzymać dźwięki, które wydawało jej ciało.

Następnie zrobiłem sobie przerwę na kanapki i uciąłem drzemkę, a po przebudzeniu znowu ją zer***ąłem. Była tak zimna jak jej uczucia do mnie. Jednak kiedy poczułem to zimno, uświadomiłem sobie co zrobiłem i zacząłem się trząść.

W dalszej części Artem wyznał, że wstydzi się swoich czynów i wie, że to co zrobił było złe. Zwrócił się także do rodziców Tatiany tłumacząc, że to zazdrość i obsesja seksualna na punkcie ich córki doprowadziły go do zabicia jej: „Przebaczcie mi, że zabrałem wam jedyne dziecko”. Przyznał się także, że czuje do siebie odrazę po tym jak dopuścił się stosunku z martwym ciałem, dodając: „Teraz nie mogę nic zrobić poza zabiciem siebie, zrujnowałem szczęście kilku ludzi, i na co? Artem podkreślił, że zamierza popełnić samobójstwo, ale nie z powodu moralnej udręki, ale z racjonalnych powodów.

Jest mało prawdopodobne, żebym wyrwał się z więzienia, a jeśli się wyrwę, popadnę w głupotę. Przepraszam, nie mogę odpokutować za moje grzechy, pójdę pocałować Tatianę w jej zimne czoło i przygotuję się na moją śmierć. Leży tam martwa i zimna bez ruchu – żegnaj, dobranoc słodka księżniczko. Swój post zakończył słowami do swoich rodziców, których prosił aby pamiętali o nim te dobre rzeczy.

Początkowo post opublikowany przez chłopaka pozostał niezauważony. Dopiero 2 godziny później, przeczytał go jeden z jego kolegów i szybko udał się do mieszkania Artema i Tatiany. Kiedy nikt zareagował na jego pukanie, zawiadomił policję i pogotowie. W środku znaleziono dwa ciała. Artem tak jak pisał, popełnił samobójstwo.

Zdjęcia z miejsca zbrodni po wpisaniu w grafikę Artem Iskhakov Sadistic

Autor, Dorota Ortakci.

This slideshow requires JavaScript.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.