Let’s travel together.

Nastolatka znalazła w szafie matki pięcioro jej rodzeństwa, o których istnieniu nie miała pojęcia.

1

Mówi się, że każdy ma jakiegoś trupa w szafie. W wypadku niektórych, to przysłowie ma odniesienie dosłowne. Pewna kobieta, z Reading w Pensylwanii miała ich aż 5!

Nie zaglądaj do szafy!

Michele Kalina zawsze ostrzegała swoją córkę Elizabeth i jej tatę Jeffreya, aby trzymali się z daleka od szafy. Nie zadając zbędnych pytań, rodzina posłusznie podporządkowywała się zakazowi. Ale pewnego lipcowego dnia 2010 roku, córka Michele złamała tę zasadę i zajrzała do środka, ponieważ zdecydowała, że ​​należy tam posprzątać. To, co w niej znalazła, przeraziło dziewczynę i natychmiast wezwała policję.

Trup w szafie

Przybyli na miejsce funkcjonariusze stwierdzili, że mają do czynienia z ludzkimi szczątkami. Po dokładniejszych oględzinach domu odkryto 4 kolejne zestawy kości. Niektóre z nich znajdowały się w lodówce, inne w szafie w reklamówkach, a jedno ciało znajdowało się w plastikowym pojemniku zalane betonem.
Przy jednych zwłokach, w reklamówce znaleziono list odręcznie napisany przez Michele. List ten napisany 7 lat wcześniej i zaadresowany był do pewnego mężczyzny. Michele wyznaje w nim, że w 2003 roku urodziła jego dziecko, córeczkę, ale oddała ją do adopcji. Michele Kalina została aresztowana.

Romans

Dochodzenie wykazało, że dzieci były wytworem trwającego od 14 lat romansu kobiety. Jej pożycie  małżeńskie nie istniało od 1992 roku. Sześć razy, między 1996 a 2000 rokiem Michele zdołała wyjaśnić swój nagły przyrost masy ciała – przekonując męża, córkę i kochanka (współpracownika), że jej stan był wynikiem cysty na jajowodach. W rzeczywistości Michelle, w tajemnicy przed wszystkimi urodziła pięcioro dzieci. Następnie je zabijała, lub pozwalała umrzeć z głodu, pozostawiając ich szczątki w domu. 

Aby pamiętać o wstydzie

Psychiatra dr Jerome Gottlieb stwierdził, że Kalina niewiele pamięta z narodzin i śmierci pięciorga noworodków. Mówiąc o nich „nie okazuje żadnych emocji. To tak, jakby mówiła o kimś obcym”. Michele miała problem alkoholowy i podczas każdego porodu była pijana. „Na początku powiedziała, że ​​urodziła martwe dzieci” – powiedział Gottlieb. „Mówiła o wszystkich pięciu dzieciach jako o płodach, bez emocji”. „Nie potrafiła wyjaśnić, dlaczego zdecydowała się umieścić dzieci w pojemniku i reklamówkach, a potem w szafie” – powiedział. Kobieta twierdziła, że ​​„zachowała szczątki martwych dzieci, aby przypominały jej o wstydzie z powodu jej romansu”.

Nadal kochana

26 października 2010 roku Michele Kalina została oskarżona o pięć morderstw, a 10 grudnia dodatkowo postawiono jej zarzut napaści, narażania dobrobytu dzieci oraz profanacji zwłok. Początkowo nie przyznawała się do winy, ale ostatecznie wzięła odpowiedzialność za swoje zbrodnie i została skazana na maksymalny za ten czyn wyrok, od 20 do 40 lat więzienia. Na rozprawie Jeffrey Kalina powiedział, że „nadal kocha swoją żonę i planuje pozostać z nią w związku małżeńskim”. Mężczyzna dodał, że wychowywałby dzieci swojej żony i nie powinna była ich zabijać. Mąż kobiety twierdzi, że nie wiedział o romansie żony i tylko raz przypuszczał, że może być w ciąży. Jeffrey pisuje do żony i odwiedza ją kiedy tylko może. Córka Michele mówiła o mamie w samych superlatywach, przedstawiając ją jako czułą i troskliwą opiekunkę.

This slideshow requires JavaScript.

Autor: Kasia Magierska.

1 komentarz
  1. Sea mówi

    „cysty na jajowodach” – albo błąd rzeczowy wynikający z tłumaczenia, albo rodzinka „inteligentna inaczej” – fakt, że cysty na jajowodach sie zdarzają jednak choćby oba jajowody byly w całości pokryte cystami – to i tak objawów nie dadzą, chyba że w momencie pęknięcia. Z całego układu rozrodczego tylko i wyłączniie jajniki posiadają funkcje, które mogłyby spowodować tycie. btw. – jeśli komuś szaleją hormony, do tego stopnia, że mu waga rośnie – to bez leczenia nie ma co marzyc o stracie tej wagi.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.