Let’s travel together.

„Myślisz, że zostaniesz zgwałcona i masz rację”. Nagrywał instrukcje dla swoich niewolnic

0 25 703

David Parker Ray znany pod pseudonimem „Toy Box Killer” był amerykańskim seryjnym mordercą i oprawcą kobiet. Mimo iż zmarł, zanim mógł stanąć przed sądem za swoje zbrodnie, na zawsze pozostanie jednym z najbardziej podłych seryjnych morderców, którzy będą kroczyli po ziemi.

Urodzony w stanie Nowy Meksyk, wychowywany był przez swojego niegodziwego dziadka. Ojciec alkoholik odwiedzał syna sporadycznie, ale za to przy każdej wizycie zaopatrywał dojrzewającego chłopaka w pisma z sadomasochistyczną pornografią.

Przez całe dzieciństwo David był zastraszany i wyśmiewany. Te wydarzenia doprowadziły do tego że w bardzo młodym wieku sięgnął po alkohol i narkotyki. Wtedy też rozwinęły się Jego seksualne fantazje o gwałceniu, torturowaniu, a nawet mordowaniu.  W dorosłym życiu pracował jako mechanik, wstąpił także do Armii. Pozornie wiódł normalne życie .Kilkukrotnie był żonaty, miał dwie córki. I to właśnie jedna z nich znała prawdę o swoim ojcu i z przyjemnością pomagała mu podążać niszczycielską i haniebną ścieżką morderstwa.

Skąd pseudonim Toy Box Killer? Otóż  David w swojej przyczepie miał pokaźną kolekcję gadżetów erotycznych i narzędzi tortur o łącznej wartości tysiąca dolarów. Można tam było spotkać min: bicze, łańcuchy, pasy, klamry, zaciski, liny, ostrza chirurgiczne, piły mechaniczne, wszelakiego rodzaju gadżety erotyczne oraz własnej roboty sex-machinę. Posiadał także skonstruowaną przez siebie trumnę, fotel ginekologiczny oraz lustro zawieszone na suficie.Lustro służyło temu by ofiara dopóki była przytomna mogła patrzeć na zadawane jej tortury. David uwielbiał także nagrywać krzyki swych ofiar  na taśmę magnetofonową .Taśma służyła mu także do przekazywania wiadomości swym ofiarom. Oryginalny zapis z transkrypcji na końcu artykułu.

Ofiarami Davida były prostytutki oraz nastolatki które porywał z pomocą partnerki i córki.  Te które przeżywały tortury często były puszczane wolno. Jednak większość z nich umierała w skutek zadawanych obrażeń. Ich ciała porzucane były w wąwozach bądź jeziorach.

Passa gwałciciela skończyła się w marcu 1999 roku kiedy to jedna z porwanych kobiet zdołała uciec. Cynthię uprowadził z parkingu .David przebrany za policjanta ,skuł kajdankami nieświadomą niczego kobietę i pod pretekstem aresztowania wsadził do samochodu i zawiózł do swojej „sali tortur”. Męka Cynthii trwała trzy dni. Uciekła pod nieobecność oprawcy. Naga ,opleciona łańcuchami i kłódkami znalazła pomoc w sąsiedztwie. Policja zjawiła się na miejscu natychmiastowo. Po nagłośnieniu aresztowania zgłosiła się kobieta,która przeżyła to samo co Cynthia. Według niej zgłaszała incydent na policję ale nikt nie zareagował.

Toy box Killer został skazany na 224 lata więzienia. W dniu 28 maja 2002 r. został przewieziony do hrabstwa Lea aby mogła przesłuchać go policja stanowa. Zmarł na atak serca przed zaplanowanym przesłuchaniem. Jego partnerka została skazana na 36 lat pozbawienia wolności, zaś córka na 7.

Oto jedna z transkrypcji:

„Witaj, suko. Czy czujesz się teraz dobrze? Wątpię. Nadgarstki i kostki połączone. Zakneblowana. Prawdopodobnie ze zawiązanymi oczami. Jesteś zdezorientowana i przerażona, wyobrażam sobie. Zupełnie normalne, w tych okolicznościach. Przez jakiś czas, przynajmniej musisz się zebrać i posłuchać tej taśmy. Jest to bardzo istotne dla twojej sytuacji.

Powiem ci szczegółowo, dlaczego zostałaś porwana, co się z tobą stanie i jak długo tu będziesz. Ta taśma została utworzona 23 lipca, 1993 jako ogólny taśma doradcza dla przyszłych niewolnic. Informacje, które zamierzam ci przekazać, opierają się na moim doświadczeniu dotyczącym niewolnictwa w ciągu kilku lat. Jeśli w przyszłości nastąpi znaczna zmiana w moich procedurach, taśma zostanie zaktualizowana.

Teraz, oczywiście, jesteś tutaj wbrew swojej woli, całkowicie bezradna, nie wiesz, gdzie jesteś, nie wiesz, co się z tobą stanie. Jesteś bardzo przestraszona lub bardzo wkurzona. Jestem pewien, że już próbowałaś poluzować swoje nadgarstki i kostki i wiesz, że nie możesz. Teraz tylko czekasz, aby zobaczyć, co będzie dalej.

Prawdopodobnie myślisz, że zostaniesz zgwałcona i masz rację. Naszym głównym celem jest to, co masz między nogami. Będziesz zgwałcona dokładnie i wielokrotnie, w każdą dziurkę, którą masz. Ponieważ, w zasadzie, zostałaś porwana i przywieziona tutaj, abyśmy mogli trenować na Tobie i używać Cię do woli jako naszą seksualną niewolnicę.

To nie tak, że masz wybór. Zostałaś zabrana siłą, będziesz trzymana siłą i używana siłą. Wszystko to sprowadza się do tego, że będziesz trzymana naga i przykuta jak zwierzę, abyśmy mogli się Tobą bawić w dowolnym momencie ,w dowolny sposób. Możesz zacząć się do tego przyzwyczajać, ponieważ będziesz tu trzymana dopóki Cię nie zamęczymy. Może miesiąc, może dwa a może trzy?

Moja pani przyjaciółka i ja od wielu lat trzymamy niewolników seksualnych. Stwierdziliśmy, że niezwykle wygodne jest trzymanie jednej lub dwóch niewolnic w sposób ciągły, aby zaspokoić nasze szczególne potrzeby. Jesteśmy bardzo wybiórczy, kiedy porywamy dziewczynę do wykorzystania w tych celach.

Jest rzeczą oczywistą, że masz piękne ciało i prawdopodobnie jesteś młoda, może bardzo młoda. Ponieważ, do naszych celów, wolimy porywać rozwinięte fizycznie nastolatki , przerażone,łatwe w obsłudze i tresurze z ciasną cipką i spiętą dupcią. Takie tworzą doskonałych niewolników.

Za każdym razem, gdy wybieramy się na polowanie spodziewamy się że możemy nie znaleźć nastolatki. Wtedy odwiedzamy kluby dla homoseksualistów i szukamy dobrze zbudowanej lesbijki. Bardzo lubię bawić się z lesbijkami, i nie ma tak wielkiego niebezpieczeństwa, że ​​przeniosą chorobę weneryczną a ja nie lubię prezerwatyw. Poza tym, mimo że są trochę starsze i bawiły się dildami, wciąż mają ciasne dziury między nogami, jak młodsze dziewczyny. Jeśli nie możemy znaleźć lesbijki  której chcemy, wyrywamy wszystko, co młode, czyste i dobrze zbudowane. Bardzo rzadko wracamy z pustymi rękami, ponieważ wszędzie jest  mnóstwo suk do wyboru. I przy odrobinie praktyki w oszustwie, większość z nich jest bardzo łatwa do zdobycia, przy niewielkim ryzyku.

W tym momencie nie ma większego znaczenia, do jakiej kategorii się zaliczasz. Jesteś tutaj i wykorzystamy to jak najlepiej. Będziesz trzymana w ukrytym pokoju dla niewolników. Jest względnie dźwiękoszczelny, odporny na ucieczkę i jest całkowicie zaopatrzony w urządzenia i sprzęt, aby zaspokoić nasze seksualne fetysze i dewiacje. Teraz, jak powiedziałem wcześniej, będziesz trzymana jak zwierzę. Możesz być zamężna  może masz chłopaka, dziecko, pracę, nie opłacone rachunki. Pieprzę to  i nie chcę o tym słyszeć. Nigdy nie będzie mi Ciebie żal, nie mam dla ciebie szacunku. Tutaj twój status nie jest wyższy niż status jednego z psów lub jednego ze zwierząt w stodole. Twoja jedyna wartość dla nas to fakt, że masz atrakcyjne, użyteczne ciało. I podobnie jak nasze zwierzęta będziesz karmiona, pojona, utrzymywana w dobrej kondycji ,w czystości. Będziesz mogła korzystać z toalety. W zamian za to będziesz gwałcona i torturowana.

Będziesz trzymana w kajdankach w różnych pozycjach, zazwyczaj z szeroko rozstawionymi nogami lub kolanami. Twoja cipka i dupka dostaną prawdziwy trening. Zwłaszcza twoja dupka, ponieważ lubię seks analny. Ponadto, obie te dziury będą, przeorane naprawdę dużymi dildami. Przy wielu okazjach będziesz zmuszana do ssania kutasa i lizania cipki, dopóki nie poczujesz bólu języka. Może ci się to nie podobać, ale na pewno to zrobisz.

Nasze fetysze to ostre zniewolenie i trochę sadyzmu, nic poważnego, ale niewygodnego, a czasem bolesnego. Jeśli jesteś młodą  nastolatką, nieświadomą fetyszy i dewiacji, masz okazję odbyć kurs na temat seksu. Kto wie, może ci się spodoba. Zdarza się to , od czasu do czasu. Większość suk osiąga orgazmy.

Powiedziałem ci już, że będziesz tu  miesiąc lub dwa, a może trzy. Jeśli to zależałoby od mojej pani, zatrzymalibyśmy  Cię na czas nieokreślony. Mówi, że jest to równie zabawne i mniej ryzykowne. Ale osobiście lubię różnorodność. Świeże cipki, od czasu do czasu, do zabawy. Każdego roku bierzemy cztery lub pięć różnych dziewcząt, w zależności od naszych pragnień. Zasadniczo, myślę, że jesteśmy jak drapieżniki. Różnorodność jest zdecydowanie przyprawą życia.

Teraz jestem pewien, że jesteś świetnym kawałkiem dupy i będziesz się świetnie bawić, ale w końcu się tobą znudzę. Gdybym zabił każdą sukę, którą porwaliśmy, w całym kraju byłyby nawleczone ciała. Poza tym nie lubię zabijać dziewczyn, chyba że jest to absolutnie konieczne. Więc wymyśliłem bezpieczną, alternatywną metodę. Kiedy skończymy z tobą, będziesz szprycowana narkotykami oraz  pentotalem sodu i fenobarbitalem. Oba są lekami hipnotycznymi, które sprawiają, że jesteś wyjątkowo podatna na hipnozę, autohipnozę i sugestię hipnotyczną. Zostaniesz pod wpływem narkotyków przez kilka dni, podczas gdy ja będę bawić się Twoim umysłem. Po praniu mózgu, nie będziesz pamiętała  o tej małej przygodzie. Nie będziesz pamiętać tego miejsca, nas ani tego, co ci się przydarzyło. Nie będzie żadnych dowodów DNA, ponieważ Twoje obie dziury zostaną dokładnie umyte. Będziesz ubrana  i  uwolniona na jakiejś wiejskiej drodze, posiniaczony, heh, obolały, ale wyzdrowiejesz za tydzień lub dwa.

Myśl o praniu mózgu może nie być dla ciebie atrakcyjna, ale robiliśmy to od dawna i działa. I jest to mniejsze zło. Jestem pewien , że ​​wolisz to od duszenia czy poderżnięcia gardła.

Okay, niewątpliwie ktoś będzie szukał ciebie. Ale nikt Cię tu nie znajdzie. Nie mają pojęcia, gdzie jesteś. Nawet Ty nie wiesz, gdzie jesteś. Zawsze jesteśmy bardzo ostrożni. Nie będzie żadnych rycerzy w lśniącej zbroi, którzy przyjdą cię uratować. Jesteś całkowicie sama i w tych okolicznościach zakładam, że to przerażająca myśl.Jeśli w pokoju jest inna dziewczyna, ona też nie będzie w stanie Ci pomóc. Ponieważ ona będzie w tej samej pozycji, w której się znajdujesz.

Jeśli chodzi o ucieczkę, jestem pewien, że spróbujesz znaleźć sposób. To ludzka natura. Ale nie warto. W rezultacie będziesz trzymana w środowisku, które jest jeszcze bezpieczniejsze niż więzienna cela. Jeśli jeszcze tego nie zrobiono, za niedługo stalowa  obroża zostanie zamknięta na kłódkę wokół  twojej szyi. Ma długi, ciężki łańcuch, który jest przymocowany do pierścienia  w podłodze. Ukryty pokój do zabaw, w którym będziesz przechowywana, ma stalowe ściany, podłogę i sufit. Jest praktycznie dźwiękoszczelny i ma stalowe drzwi z dwoma zamkami. Zawiasy są przyspawane, a na zewnątrz znajdują się dwa ciężkie rygle. Pokój jest całkowicie odporny na ucieczkę, nawet za pomocą narzędzi. Za każdym razem, gdy zostaniesz pozostawiona bez opieki w pokoju, twoje nadgarstki będą skute łańcuchem z elektronicznym czujnikiem który będzie informował Nas, że się przemieszczasz. A jeśli to nie wystarczy, istnieje system telewizji zamkniętej z kamerą monitorującą. Jest podłączony do głównego telewizora w salonie, dzięki czemu możemy go sprawdzić raz na jakiś czas lub po prostu oglądać dla zabawy. Elektronika to cudowna rzecz. Drogie, ale do diabła, wszystko w pokoju jest drogie, i cholernie warte tego. Gdyby wszyscy wiedzieli, jak cudownie jest mieć  niewolnicę seksualną, połowa kobiet zostałaby przykuta łańcuchami w piwnicach.

Teraz, jeśli nie jesteś jeszcze naga, wkrótce będziesz. Twoje ubranie zostanie zapakowane i schowane do czasu, gdy zdecydujemy się Ciebie wypuścić. Jeśli chodzi o nagość, możesz się do tego przyzwyczaić. Lubię oglądać ciało nagiej kobiety.Nie będziesz w stanie walczyć ani się opierać. Będziesz musiał leżeć i znosić wszystko. Przerażająca myśl? Tak, ale nie ma innej  opcji. Nic, co możesz powiedzieć lub zrobić, nie zmieni faktu, że to się stanie. Wiele dziewcząt błaga i płacze.A niektóre z nich krzyczą i grożą. Przy wielu okazjach, moje suki powiedziały mi, że zrobią wszystko, co zechcę byleby je wypuścić. Heh, heh, zastanawiam się, jaki będzie twój przekręt. Nie ma nic, czego nie słyszałem wcześniej, założę się.

Cóż, zmieńmy trochę temat. Wiesz już, że w większości przypadków będziesz trzymana w pokoju zabaw. Ale raz na jakiś czas lubimy brać do sypialni więźnia, oczywiście w kajdanach. Ponadto mamy kilku bliskich przyjaciół, z którymi spotykamy  się raz na jakiś czas. Dzielimy się z nimi niewolnicami. Jednak, kiedy mamy imprezę, czasami lubię wystawiać małe show, którego w ogóle nie polubisz. Zostaniesz zabrana do salonu. Twoje nadgarstki, kostki, kolana i biodra zostaną przywiązane do metalowej ramy, aby utrzymać twoje ciało w tej pozycji.Będziesz dosłownie mówiąc psią kurwą. Do tych celów zaprojektowana jest rama. Twoje narządy płciowe będą dobrze uwidocznione gdyż będziesz mieć szeroko rozwarte nogi. Mam obecnie trzy psy. Samce bo nie potrzebuję pierdolonych  szczeniaków. Jeden z nich to bardzo duży owczarek niemiecki, który zawsze jest napalony, i  uwielbia, kiedy przyprowadzam go do domu, żeby mógł pieprzyć kobietę. Po tym, jak wpuszczę go do domu, zacznie Cię obwąchiwać  a po minutę będzie się na Ciebie wspinał. Nie wiadomo którą dziurę wybierze. Lubi w cipę i dupę. Jego penis jest dość cienki. Ale ma ok 10 cali długości.To nie trwa długo.ok 4 minut. Ale uprzedzam.Podrapie twoje cycki pazurami. Po dojściu pies próbuje się wydostać. Och, trochę się szarpie, niewiele, głównie tylko stały nacisk.W czasie  wzwodu na  jego penisie robi się coś jak węzeł. Zakleszcza się w Tobie. Wydostanie się z Twojej cipki po 3 minutach z tyłka po 5 min. Nie używam psa tak często, ale nie pozbawiam go też cipki. Nie ulega wątpliwości, że będzie cię odwiedzał kilka razy, kiedy tu jesteś, bo lubię to oglądać. Węzeł psa na jego penisie jest duży i bardzo niewygodny, szczególnie kiedy będzie w Twoim odbycie. Naprawdę lubię patrzeć, jak dziewczyna szarpie się podczas stosunku z moim psem.

Jeśli uważasz, że wszystkie te rzeczy są chore i zdeprawowane, nic jeszcze nie widziałaś. To jest inny świat. W naszym małym gronie przyjaciół, takie rzeczy jak gwałt, porwanie, piesek, są codziennymi wydarzeniami. Oczywiście, oczywiście. Tutaj wszystko może się zdarzyć i często się zdarza. Lubimy mieszkać w górach, ponieważ jest cicho, zacisznie, prywatnie.

Okay, porozmawiajmy o twoim treningu, zasadach i karach. Tutaj jesteś niewolnikiem, a dyscyplina jest niezwykle surowa. Dostaniesz zestaw zasad, rzeczy, których możesz i nie możesz zrobić, i nauczysz się ich przestrzegać, ponieważ za każdym razem, gdy złamiesz regułę, zostaniesz ukarana. Użyjemy kilku metod kary. Bicz to doskonała pomoc szkoleniowa,  jest też  maszyna z elektrowstrząsami. Spodziewamy się całkowitego posłuszeństwa. Jesteś niewolnikiem. Nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale w końcu to zrobisz. Jestem twoim panem, a pani jest twoją kochanką. Będziesz całkowicie potulna. Będziesz bardzo cicho i będziesz mówić tylko wtedy, gdy się do Ciebie odezwiemy. Nigdy nie rozpoczynaj rozmowy. Za każdym razem, gdy otrzymasz pytanie,  odpowiesz, mówiąc: „tak, mistrzu; nie, pani; nie, mistrzu; itd. Pokażesz odpowiedni szacunek. Będziesz reagowała na polecenia bez protestów i oporu. Zrób dokładnie to, co ci powiedziano, nic więcej.

Uwielbiam seks oralny, będziesz uczona robić to tak, jak ja to lubię. Będziemy ćwiczyć dużo i za każdym razem, kiedy będę gotowy,  zamierzam wepchnąć penisa do twojego gardła i trzymać go tam, do wytrysku. Nie będę Cię dusić, ale musisz nauczyć się wstrzymywać oddech i połykać każdą kropelkę spermy. Jeśli widzę jedną kroplę wydostającą się z twoich ust, to cię ukarzę. Zasadniczo, to samo będzie z twoją kochanką. Jeśli ona żąda seksu oralnego, będziesz ja lizać dopóki nie dojdzie. Twoje zęby są bronią. Jeśli ugryziesz któreś z nas odetnę Ci sutek. Teraz powinienem ci również powiedzieć, że nadejdą chwile, kiedy bicz i elektrowstrząsy będą używane nie dla kary, ale dla naszej przyjemności. Różnica będzie taka, że ​​gdy będzie to wykonywane dla przyjemności, uderzenia biczem będą znacznie lżejsze. Jeśli chodzi o elektrowstrząsy, napięcie zostanie obniżone. To nie będzie tak silna elektryczność, która spowoduje, że twoje ciało drgnie i szarpnie całym stołem. Omówiłem podstawy bardzo dokładnie. Trzymaj gębę na kłódkę i nie próbuj rozmawiać. Twoja gęba jest od ssania nie od gadania.

Będzie wiele  rzeczy które z Tobą zrobię poza jebaniem i ssaniem. Początkowo, gdy mamy nową dziewczynę w pokoju zabaw, jesteśmy trochę jak dzieci z nową zabawką. Jesteś świeża i ekscytująca i spędzimy dużo czasu bawiąc się z Tobą. Później, po tym, jak  wszystko stanie się czymś w rodzaju rutyny. Będziemy spędzać trzy lub cztery godziny każdego dnia w pokoju zabaw. Będziesz miała dużo wolnego czasu na odpoczynek, sen, oglądanie telewizji czy cokolwiek innego. Jeśli chodzi o seks, twoja pani będzie chciała, żeby jej cipka była lizana kilka razy dziennie. Z mojej strony lubię dwa razy dziennie a czasem trzy razy dziennie, zwykle w ustach lub odbycie.

Tak jak powiedziałem wcześniej, nie lubię zabijać dziewcząt, które tu przywozimy, ale czasami zdarzają się rzeczy. Co mogę powiedzieć? Naprawdę nie chciałbym zrzucać tego pięknego ciała w jakimś kanionie, żeby zgniło. Nie próbuję cię przestraszyć. Tak już jest. Wszystko, co robimy dziewczynie, ma na celu wywołać ból, a nie obrażenia. Jest duża różnica. Bez względu na to, jak bolesne jest to,  co planujemy zrobić z twoim ciałem, nie spowoduje poważnych lub trwałych uszkodzeń. Głównie to, co robimy to wbijanie igieł w piersi, sutki, wargi sromowe i łechtaczkę. Do twoich warg przypniemy klamry połączone łańcuchami z klamrami na sutki. Mocowania będą na suficie i ścianach dzięki temu Twoja cipka będzie cały czas otwarta a cycki rozwarte na boki. Będziemy rozciągać twoją cipkę by zmieściła największy wibrator, który mamy w kolekcji. Będzie bolało ale nie włożymy tam nic większego od głowy dziecka,które kiedyś być może urodzisz.

Później zamierzam zadać ci kilka pytań. Ponieważ będę dbał o twoje ciało przez następny miesiąc, dwa lub trzy, są pewne rzeczy, które muszę znać. Przygotowałem kwestionariusz który wypełniam z każdym nowym więźniem. Niektóre pytania będą krępujące, ale powinnaś odpowiedzieć na nie szczerze.  Pytania będą dotyczyć twojej kondycji fizycznej, wszelkich schorzeń, o których powinienem wiedzieć, leków, nawyków seksualnych, preferencji seksualnych, ewentualnego porodu, terminów i tak dalej. Podczas odpowiedzi na pytania będziesz przywiązana do stołu ginekologicznego Twoje stopy będą w strzemionach, a twoje kolana będą szeroko rozstawione, a wszystko wyeksponowane. Lubię trzymać dziewczynę w ten sposób, podczas gdy ona odpowiada na pytania. Umieszczę trochę wibratorów w tych dziurach między twoimi nogami, ale nie będą duże. Zasadniczo chcę tylko poznać twoje narządy płciowe i rozmiar dziur. Wszystkie dziewczyny są różne.

W ciągu dnia zostaniecie zgwałceni kilka razy, ale to nic wielkiego. Drugiego dnia, po dokładnym zapoznaniu się z zasadami i procedurami, przejdziemy do ostrej gry. Wiele z nich nie będzie dla ciebie przyjemne, ale równie dobrze możesz się do tego przyzwyczaić, bo tak będzie przez jakiś czas.

Wierzę, że powiedziałem ci o wszystkim, co mogę. Nie mogę przewidzieć przyszłości. Nie mogę przewidzieć zmian procedury. Ale jeśli ta taśma jest odtwarzana dla ciebie, muszę założyć, że jest  w miarę rozsądna. Mogę ci tylko doradzić. Bądź sprytna i bądź ocalałą. Nigdy nie krzycz. Nie mów bez pozwolenia. Bądź bardzo cicho. Bądź posłuszna i  okaż odpowiedni szacunek.”

Komentarze
Loading...