Let’s travel together.

Młoda para zamordowana na kempingu! Zabójca kobiet pozostaje na wolności!

3

Ciała świeżo poślubionej pary, która zaginęła 14 sierpnia 2021 roku, znaleziono cztery dni później w pobliżu kempingu w górach La Sal, na obrzeżach Moab w stanie Utah.

Pochodząca z Montany 38-letnia Crystal Turner i jej partnerka Kylen Schulte (24 l.) wzięły ślub cztery miesiące temu. Kobiety mieszkały w Moab, gdzie były powszechnie znane i szanowane.

Crystal i Kylen

Crystal pracowała w restauracji McDonalds, a Kylen przez ostatnie cztery lata pracowała jako kasjerka i modelka w Moonflower Community Cooperative w Moab. Ciotka Kylen, Bridget Calvert, wspomina: „Od dnia, w którym się urodziła, była naszym księżycem i gwiazdami. Serce Kylen zawsze było pełne miłości, życia i Boga. Najlepsza siostra, córka, siostrzenica i kuzynka. Była prawdziwym wolnym duchem, który żyła radością w swoim sercu, a nie nienawiścią tego świata.” Jakiś czas wcześniej, młodszy brat Kylen, Mac stracił życie z rąk swojego przyjaciela. Chłopak miał wówczas 15 lat, a jego rodzina do tej pory nie uporała się z tą tragedią.

Schulte i Turner po ślubie przyjęły koczowniczy tryb życia. Para zamieszkała w furgonetce, przemieszczając się z jednego kempingu na drugi, ale zwykle podróżowała w okolicach Moabu.

„Tak żyły. Cieszyły się życiem i nie martwiły się o rzeczy materialne” powiedziała Calvert. „Nie znamy motywu zbrodni. Cała społeczność je kochała. To były niesamowite osoby”.

Ślub

13 sierpnia 2021 roku para wyjechała na kemping położony na odludziu w Grand County, niedaleko ich domu w Moab. Tego dnia wieczorem kobiety spotkały się z przyjaciółmi w barze i opowiedziały im o dziwnym mężczyźnie, który wywoływał w nich niepokój.

„W piątek wieczorem były z przyjaciółmi i powiedziały im, że na ich kempingu jest przerażający facet. Powiedziały „ten facet nas przeraził, może będziemy musiały się przenieść”. W sobotę skontaktowały się telefonicznie z przyjaciółmi i podczas tej rozmowy oświadczyły: „Tutaj nadal jest ten przerażający facet, dziś zdecydowanie przenosimy się na inny kemping!”

„Powiedziały, że muszą przenieść swoje obozowisko z powodu jakiegoś przerażającego gościa na ich kempingu”  powiedziała Bridget Calvert. „To dziewczyny, które uwielbiały być na świeżym powietrzu, które są niezależne i pewne siebie. Aby sprawić, że poczuły się niekomfortowo, ten ktoś musiał zrobić coś naprawdę poważnego”.

Od tamtej pory kobiety nie skontaktowały się już z nikim i nie odpowiadały na telefony i smsy. Ojciec Kylen, SeanPaul Schulte zgłosił zaginięcie córki i rozpoczęły się poszukiwania zarówno ze strony policji jak i przyjaciół pary. Niepokój bliskich nasilił się, gdy kobiety nie pojawiły się w poniedziałek w pracy.

Osobą, która znalazła obóz pary była ich przyjaciółka, Cindy Sue Hunter. W środę 18 sierpnia Cindy udała się na poszukiwania będąc cały czas na linii z ojcem Kylen. Podczas poszukiwań, przy La Sal Loop Road dostrzegła samochód należący do kobiet, więc szybko ruszyła w jego stronę.

„A potem zobaczyłam jej [Kylen] ciało” powiedziała Hunter. „Odwróciłam się. Myślę, że coś we mnie nie chciało uznać tego, co widziałam” powiedziała przez łzy. „Popatrzyłam wtedy na piękny potok i tak dalej, i cały czas rozmawiałem z jej ojcem. Odwróciłam się ponownie, żeby się upewnić – i to była ona.” 

Kobieta pobiegła czym prędzej do samochodu i zadzwoniła na policję. Na miejscu znaleziono ciała obu kobiet, a każda z nich została kilkukrotnie postrzelona. Policja oświadczyła, że na pewno nie mamy tu do czynienia z rozszerzonym samobójstwem, a z zabójstwem.

Kylen

Do chwili obecnej nie znaleziono narzędzia zbrodni i nie dokonano żadnych aresztowań.
„Mogli odebrać im fizyczne życie, ale nie zdołają zgasić światła ich miłości” powiedziała Calvert. „Miłość między tymi dziewczynami będzie płonąć na zawsze. To była niesamowita, nieskończona miłość, a to jest nieśmiertelne”.

Śledczy apelują do społeczeństwa prosząc o kontakt każdego, kto posiada jakiekolwiek informacje w tej sprawie.

Autor, KaMa.

3 Komentarze
 1. Kassandra mówi

  Rewelacyjny blog, opisy i zdjęcia. Na dodatek aktualizowany często. Kawał dobrej roboty.

  1. Dorota Biel mówi

   Dziękujemy serdecznie i cieszymy się, że nasza praca spotyka się z tak pozytywnym odbiorem???

 2. Marta mówi

  Tak potwierdzam:)

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.