Let’s travel together.

Matka wstrzykiwała jej mydło i wybielacz, ponieważ jej nie kochała.

0
Elif K. zaczęła torturować córkę, gdy dziecko miało zaledwie miesiąc – według niej doszło do tego, ponieważ nie mogła „się do niej przekonać”.

Turczynka podejrzana o torturowanie swojej 18-miesięcznej córki poprzez aplikowanie zastrzyków z wybielaczem i mydłem w płynie, była wcześniej dwukrotnie przesłuchiwana przez policję i ostatecznie zwolniona. Kobiecie udało się przekonać władze o swojej niewinności. 

Matka

Matka trójki dzieci, Elif K. torturowała swoją 18-miesięczną córkę, odkąd ta skończyła miesiąc. Mąż Elif, Eray K., był świadom tego, że jego żona zagraża życiu ich córki Eylul – ale nie zdawał sobie sprawy z przerażających działań, których kobieta się już dopuściła.

Elif K. wstrzykiwała wybielacz i mydło w płynie do uszu, nosa i pępka dziewczynki, a także cięła ją brzytwą.

Eylul

Niemowlę, w wyniku działań matki, doznało pęknięcia czaszki i zaczęło krwawić z miejsc, w których wstrzykiwano jej substancje. Eylul była wielokrotnie przywożona do szpitala, ale lekarze nie byli w stanie prawidłowo zdiagnozować problemu. Sadystyczna matka, była na tyle wyrachowana, że torturowała swoje dziecko, nawet podczas pobytu córki w szpitalu.

„Kiedy była w szpitalu, wstrzyknęłam w jej żyły szpitalne mydło w płynie” – przyznała później Elif K. „W domu wstrzykiwałam jej do żyły, wybielacz.”

Podejrzenia ojca dziewczynki w stosunku do Elif, pojawiły się, gdy Eylul zachorowała. Gdy dziecko zaczęło krwawić z uszu i pępka, Eray zabrał ją do lekarza – wizyta jednak nie przyniosła, żadnego efektu. Lekarze rozkładali ręce, nie potrafili dociec przyczyny krwawienia.

Szpital

Gdy jej stan się pogorszył, wówczas dziewięciomiesięczne dziecko zostało przewiezione do szpitala, na Wydziale Medycyny Uniwersytetu w Stambule. Wizyta ujawniła pierwsze oznaki znęcania się nad dzieckiem. Lekarze stwierdzili, że czaszka Eylul jest pęknięta, a na jej ciele znajdują się poważne zadrapania i siniaki.

Personel szpitala skontaktował się z policją, która następnie wszczęła pierwsze dochodzenie w tej sprawie. Elif K. została aresztowana i przesłuchana, ale szybko zwolniono ją po tym, jak udało jej się przekonać oficerów o swojej niewinności.

This slideshow requires JavaScript.

Kolejne sygnały

Eylul została ponownie przyjęta do szpitala w sierpniu 2018 roku, kiedy jej dolegliwości w tajemniczy sposób się  nasiliły. Mimo iż, organy ścigania podejrzewały matkę o udział w pogarszającym się stanie córki, po raz kolejny, wypuścili ją bez dalszych konsekwencji.

Dopiero gdy trzeci raz Eylula trafiła do szpitala, udało się dociec do źródła problemu. Kiedy szpital Kanuni Sultan Suleyman, odmówił matce  dostępu do Eylul –  dziewczynka zaczęła szybko wracać do zdrowia. To był wyraźny sygnał, że za cierpieniem i krytycznym stanem zdrowia córki, stoi jej własna matka. 

Sumienie

Narastające podejrzenia, kierowane w stronę matki, zdawały się coraz bardziej nękać Elif K. Pewnego dnia, kobieta sama udała się na komisariat i przyznała się do cierpień jakie wyrządziła swojej córce. Szczegółowo opisała funkcjonariuszom, co zrobiła.

„Odkąd skończyła miesiąc, wstrzykiwałam wybielacz i mydło w płynie do jej uszu, nosa i pępka, aż zaczęła krwawić”, powiedziała Elif K. prokuratorom. „Potem zabrałam ją do szpitala na leczenie. Kiedy pozwolili jej wrócić do domu, nadal ją torturowałam. Wstrzykiwałam jej wybielacz i mydło, a także cięłam ją brzytwą po głowie, oczach, nogach, rękach i klatce piersiowej. ”

Nie mogłam jej pokochać

Elif K. została aresztowana i oskarżona o torturowanie dziecka. Elif zapytana, dlaczego zadawała tak okropny ból własnej córce, powiedziała: „Nie mogłam pokochać mojej córki, nie mogłam się do niej przekonać. Postanowiłam ją torturować. ”

Wyrodna matka stanęła już przed sądem, który uznał ją za winną. Elif K. siedzi teraz w areszcie, w oczekiwaniu na kolejne przesłuchanie, po którym sąd zadecyduje, jak długo potrwa jej pobyt za kratami.

Jeśli chodzi o Eylul, to dziewczynka podobno robi duże postępy w powrocie do zdrowia i pozostaje wraz ze swoim rodzeństwem, pod opieką ojca.

 

Autor: KaPaMa
Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.