Let’s travel together.

Matka aresztowana za udostępnianie swoich dzieci przestępcom seksualnym.

0
Poniedziałek, 13 lipca 2020 roku, Kalifornia. Władze Kalifornii aresztowały Summer Carver, za przyzwolenie na seksualne wykorzystywanie trojga jej nieletnich dzieci przez dwóch mężczyzn.

Biuro szeryfa hrabstwa Butte poinformowało, że detektywi znaleźli dowody wskazujące na to, że Summer Carver, lat 33, była obecna, gdy 38-letni David Acuff molestował troje z jej pięciorga dzieci. Detektywi ustalili również, że Carver była przy tym, gdy drugi podejrzany, Joshua Chadwick – zarejestrowany przestępca seksualny – molestował jedno z jej dzieci. Dochodzenie rozpoczęło się w lipcu, gdy władze otrzymały informację, że 39-letni Chadwick prawdopodobnie zachowuje się niewłaściwie wobec dzieci

Chadwick

W czwartek, 8 lipca, detektywi znaleźli w domu Joshua Chadwicka urządzenie elektroniczne zawierające pornografię dziecięcą. Mężczyznę aresztowano tego samego dnia. Chadwick został aresztowany za osiem przestępstw w stosunku do dzieci oraz za naruszenie warunków jego probacji.

Podczas śledztwa, detektywi dowiedzieli się, że Chadwick spotkał się z trójką dzieci poniżej 10 roku życia. Znaleźli oni dowody na to, że podejrzany przez dłuższy czas wykorzystywał seksualnie dzieci.

Acuff

Detektywi znaleźli również dowody na to, że przyjaciel Chadwicka, David Acuff, 38 lat, z Oroville, był również zamieszany w seksualne wykorzystywanie dzieci.

Władze wydały nakaz przeszukania domu Acuffa przy Greenville Street w Oroville. David Acuff nie był obecny w domu podczas przeszukania, ale detektywi znaleźli wiele obciążających go dowodów. Na podstawie znalezionych dowodów, można stwierdzić, że Acuff wykorzystywał seksualnie dzieci od dłuższego czasu. Wydano nakaz jego aresztowania. W piątek, 9 lipca, Acuff został znaleziony i aresztowany.

Sędzia federalny stwierdził, że Chadwick ani Acuff nie kwalifikują się do zwolnienia za kaucją.

Summer Carver, David Acuff, Joshua Chadwick

Mama

 

Carver została oskarżona o zezwolenie na kontakty seksualne jej nieletnich dzieci z mężczyznami, narażanie dzieci na niebezpieczeństwo oraz znęcanie się nad nimi. Jej kaucja została ustalona na 825 000 dolarów.

Pięcioro dzieci Carver znajduje się pod opieką Butte County Children’s Services.

Cała trójka oczekuje obecnie na proces.

 

Autor: Kasia Magierska
Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.