Let’s travel together.

„Mamusia zabiła moją małą siostrzyczkę”- Ośmiolatka próbowała ratować siostrę

0

Chicago, 26 września 2020 roku. Serenity Arrington miała zaledwie 5 lat, kiedy jej matka wielokrotnie dźgnęła ją nożem. 27-letnia Simone Austin siedziała w swoim pokoju ze swoimi dwoma córkami i nagle poprosiła swoją 8-letnią córkę, by zostawiła ją i Serenity same. Gdy dziewczynka posłusznie opuściła pokój, matka zamknęła za nią drzwi.

Drzwi nie miały klamki, a jedynie dziurę w miejscu, gdzie powinna się znajdować. Stojąc pod zamkniętymi drzwiami, zaniepokojona dziewczynka spojrzała do środka przez otwór w drzwiach. Z przerażeniem zobaczyła, jak jej matka wyciąga nóż spod poduszki i zaczyna dźgać swoją 5-letnią córkę.

Błagania

Raporty opisują, że 8-latka otworzyła drzwi, wbiegła do pokoju i próbowała powstrzymać matkę. Zaczęła ciągnąć kobietę za włosy, krzycząc i żądając, by przestała. Serenity przyjmowała pchnięcia i błagała matkę, aby ta przestała, powtarzając, że jest jej przykro za to co zrobiła.

Starsza córka Simone nie wiedziała, co jeszcze może zrobić, aby pomóc siostrze. Dziewczynka zdała sobie sprawę, że nie jest w stanie powstrzymać mamy, więc wybiegła z domu i zaczęła wołać o pomoc. Krzyk dziecka zaalarmował sąsiadów, którzy wyszli by sprawdzić, co się dzieje.

Pomoc

Niedługo później Simone Austin wyniosła nagie zakrwawione ciało swojej córki na zewnątrz, ułożyła ją na trawie i położyła się obok niej. Taki właśnie widok zastali sanitariusze, którzy wezwani przez sąsiadów przyjechali na miejsce. Sąsiedzi byli przerażeni i opowiadali o krwi obficie wypływającej z szyi dziecka. .

Po przybyciu pogotowia, dziecko zostało szybko przetransportowane do szpitala. Mimo starań lekarzy, Serenity nie udało się uratować. Dziewczynka zmarła.

Upuściła jajka

Prokuratorzy nie ustalili motywu tej przerażającej zbrodni. Ośmioletnia córka Simone powiedziała policjantom, że pamięta moment, kiedy jej młodsza siostra upuściła jajka na werandzie. Powiedziała, że ​​jej mama była tak zła, że ​​zaczęła chodzić po domu, tam i z powrotem z nożem w dłoni. Dziewczynka bała się. Nie wiedziała, co zrobi jej mama.

Dziadek dziewczynek mieszkał w tamtym czasie z córką i dwoma wnuczkami, ale nie było go akurat w domu, bo wyszedł na kawę. Gdy wrócił do domu, zobaczył przebierającą się Austin i swoją ośmioletnią wnuczkę biegającą na dworze i krzyczącą: „Mamusia zabiła moją małą siostrzyczkę”.

Bez kaucji

Z autopsji wynika, że ​​Serenity zmarła w wyniku ran kłutych w szyję. Jeden z ciosów był tak silny i głęboki, że nóż prawie przebił kark dziecka. Simone Austin, została oskarżona o morderstwo pierwszego stopnia i pozostaje przetrzymywana w areszcie. Nie ustalono dla niej kaucji. Podczas zatrzymania kobieta powołała się na swoje prawo do zachowania milczenia.

Detektywi zbadali przeszłość Austin, zastanawiając się, czy kobieta cierpi na jakieś choroby psychiczne. Władze ustaliły, że Simone straciła pracę w Walmart w maju 2020 r. Jej obrońca powiedział, że kobieta rzuciła szkołę średnią, a jej rodzice mieszkali na ulicy.

Szok

Sąsiedzi nadal są w szoku, stwierdzając, że dopiero co widzieli małą 5-latkę bawiącą się dzień wcześniej na zewnątrz. Ich zdaniem była słodką i grzeczną dziewczynką.

Władzom udało się ustalić, że w przeszłości kontaktowano się z Biurem ds. Dzieci i Rodzin w Illinois w sprawie tej rodziny. „Mieliśmy tam wcześniejsze zgłoszenia dotyczące przemocy domowej, w których matka była ofiarą przemocy domowej” powiedział policjant.  Nic nie wskazuje na to, żeby kiedykolwiek wcześniej skrzywdziła swoje dzieci.

W oczekiwaniu

Nie wiadomo, co się obecnie dzieje z 8-letnią córką Simone. Możliwe, że będzie świadkiem oskarżenia przeciwko swojej matce, ponieważ była jedynym świadkiem zdarzenia. Austin, jak się okazało, nie ma przeszłości kryminalnej, a data kolejnej rozprawy została wyznaczona na 19 października 2020 r.

This slideshow requires JavaScript.

Autor: Kasia Magierska.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.