Let’s travel together.

Lesbijski trójkąt miłosny, który skończył się brutalnym morderstwem

0 2 297

Nastoletnia miłość może być trudna, szczególnie jeśli jest się jedna z osób, emocjonalnie zaangażowanych w kimś kto jest już w związku. Bywa to jeszcze trudniejsze, jeśli miłosny trójkąt jest homoseksualny, a po czasie przeradza się w obsesję. Początkowo władze nie wiedziały, że ciało, które znaleźli, należy do zakochanej młodej kobiety. Historia ta jest opowieścią o okrucieństwie, które zrodziło się z zazdrości.

W 1997 roku w Wirginii, policja odkryła ciało 18-letniej dziewczyny. Leżała w błocie, zwinięta w kłębek z dłońmi, złożonymi pod policzkiem. Była w samej bieliźnie. Wyglądała jakby spała. Dziewczyna nazywała się Stacy, i w rzeczywistości została zamordowana. Ktokolwiek to zrobił, okaleczył jej ciało. Stacy została brutalnie pobita, miała wiele ran kłutych i ciętych. Jej czaszka była pęknięta. Kim ona była i jak doszło do tego okropnego morderstwa?

Historia dziewczyny w błocie zaczęła się kilka miesięcy wcześniej, kiedy 18-letnia Stacy przeprowadziła się z Richmond w stanie Wirginia do Lynchburga. Przyjechała, aby pomóc przyjaciółce w przeprowadzce. Wkrótce poznała nowych przyjaciół, i zrozumiała że lubi to miejsce. To była jej szansa na niezależność. Postanowiła tam zostać i zamieszkać z 19-letnią Kelly Tibbs i inną kobietą. Stacy i Kelly były lesbijkami. W ich domu najczęstszymi gośćmi były właśnie lesbijki: Dominica Winckler, Stephanie Cull i dziewczyna Kelly- Tracy Bitner. Z czasem przyjaźń Kelly i Stacy zaczęła przeradzać się w coś więcej, przynajmniej w umyśle Stacy. W rzeczywistości Kelly nadal była związana z Tracy. Zdesperowana 18- latka, której uczucie przerodziło się w obsesje na punkcie współlokatorki, starała się zakończyć związek tych dwóch dziewcząt. Posunęła się nawet do kłamstwa, które miało tragiczny skutek. Pewnego dnia powiedziała Kelly, że jej dziewczyna spotyka się z kimś innym. Sądziła, że to zadziała. Oczywiście Kelly porozmawiała ze swoją dziewczyną i odkryła, że ​​to nieprawda. Była wściekła na Stacy i chciała się zemścić. Na nieszczęście dla Stacy, wszystkie cztery kobiety postanowiły dać jej nauczkę.

Kilka tygodni później Tibbs, Bitner, Winckler i Cull zaprosili Stacy na imprezę. Ta podekscytowana, spędzeniem wspólnego czasu, z kobietami takimi jak ona, przyjęła tą propozycję bez zawahania. W rzeczywistości nie było żadnej imprezy. Dziewczyny wywiozły Stacy w odosobnione miejsce, gdzie bezkarnie mogły znęcać się nad swoją ofiarą. Cztery kobiety, powaliły przerażoną Stacy na ziemie i zaczęły ją kopać po całym ciele. Jedna z nich zrzuciła na jej głowę cegłę, co spowodowało pęknięcie czaszki. Jakby tego było mało, cięły i dźgały jej ciało nożykiem do papieru. Po wszystkim, włożyły zakrwawioną i nieprzytomną nastolatkę do bagażnika. Pomyślały nawet by zawieźć ją do szpitala, jednak szybko doszły do wniosku, że jest to dla nich zbyt ryzykowne.

„Musimy się jej pozbyć, bo inaczej nas zamkną” – powiedziała jedna z dziewcząt.

To prawda. Z powodu krzywdy jaką wyrządziły, tej biednej dziewczynie, z całą pewnością trafiły by do więzienia. To było niedopuszczalne. Jeździły samochodem jeszcze około 30 minut, zanim zatrzymały się na leśnej ścieżce. Stephanie Cull, która była głównym prowodyrem całego zdarzenia, postanowiła zostać w samochodzie, podczas  gdy pozostała trójka, ostatecznie odbierze życie Stacy. Wciąż żywa, ale nieprzytomna, została wciągnięta do rowu, w którym została dźgnięta nożykiem do papieru około 65 razy. Po wszystkim Tracy poderżnęła jej gardło, przecinając tchawicę. W tym przydrożnym rowie, bezradna, krwawiąca z setek ran Stacy zmarła.

Tracy Bitner, dumna z siebie, że pokonała nierządnicę, która próbowała ukraść jej dziewczynę, często i głośno mówiła o tym co zrobiły: „Poderżnęłam jej gardło i czułam się z tym dobrze”. Jednej z koleżanek chwaliła się nawet, że krzyczała na Stacy, gdy ją zabijała: „Oddaj mi swoje serce suku, dlaczego nie umierasz?” Opowieści te szybko rozprzestrzeniły się w sąsiedztwie, co doprowadziło do aresztowania czwórki kobiet. Tracy wydawała się być szczęśliwa, że jeszcze raz może opowiedzieć o wszystkim co zrobiła. Morderczyni nie pominęła, żadnego szczegółu tego okrutnego morderstwa. Z uśmiechem na twarzy opowiadała o tym jak Stacy błagała swoje napastniczki o możliwość wykonania ostatniego telefonu do mamy. Chciała powiedzieć jej jak bardzo ją kocha. Odmowa tej prośby, przemawiała za wybitnym okrucieństwem.

Główny zastępca rzecznika praw obywatelskich, który byłby prokuratorem w sprawie, ogłosił, że będzie walczył o karę śmierci dla Winckler i Bitner, ponieważ ich rola w ataku była najbardziej gwałtowna. Było to odważne oświadczenie, ponieważ jedyną kobietą, która kiedykolwiek zginęła na krześle elektrycznym w Virginii była 17-letnia Virginia Christian, w 1912 roku … Ostatecznie zadecydowano, że skazanie tych młodych kobiet na śmierć, to zbyt dalekie posunięcie. Dominika Winckler, Tracy Bitner i Kelly Ann Tibbs zostały skazane na dożywotnie więzienie. Jeśli chodzi o Stephanie Cull, która pomagała w morderstwie, ale nie zadała żadnych śmiertelnych ciosów, została skazana na 20 lat więzienia, które opuściła w 2015 roku.

 

Komentarze
Loading...