Let’s travel together.

Kopali ciężarną, skakali po jej brzuchu i zgwałcili drewnianą pałką bo „chcieli aby poczuła ból poronienia”.

0

12 sierpnia 2021 roku, przed sądem okręgowym hrabstwa Taylor w Teksasie stanęły dwie kobiety i mężczyzna oskarżeni o zamordowanie 24-letniej ciężarnej Kelly Holder. Do tragedii doszło 3 sierpnia 2019 roku w Abilene (Teksas).

3 sierpnia 2019 roku, policja z Abilene znalazła nieprzytomną Kelly Holder w jej rezydencji przy 1700 South Fifth Street. Po przetransportowaniu kobiety do szpitala stwierdzono jej zgon. Kobieta była wówczas w 6 tygodniu ciąży.

Dom, w którym doszło do zbrodni

Współlokatorzy Kelly, czyli Alexander Lopez (lat 30), Courtney Whitley (27) i Casey Kennedy (27) początkowo twierdzili, że nie wiedzieli, że Kelly stało się coś złego. Twierdzili, że byli na spacerze, a gdy wrócili do domu, kobieta miała leżeć martwa w wannie. Cała trójka została zabrana na lokalny komisariat i przesłuchana, a w ich zeznaniach pojawiało się wiele rozbieżności.

Kelly

 

Po kilku godzinach przesłuchań postanowili jednak opowiedzieć prawdę odnośnie tego, co spotkało Kelly. Okazało się, współlokatorzy kobiety żywili do niej głęboki uraz po tym, jak pewnego dnia rzekomo wpuściła do domu obcych mężczyzn. Do zdarzenia miało dojść w nocy kiedy wszyscy spali, a osoby, które zostały przez nią wpuszczone do mieszkania, zgwałciły Whitley i Kennedy doprowadzając tym samym do poronienia tej pierwszej.

Casey Kennedy

2 sierpnia 2021 roku, doszło do konfrontacji między Kelly Holder, a trójką współlokatorów. Lopez, Whitley i Kennedy postanowili „wyjaśnić” z Holder sprawę poronienia Courtney obarczając ją winą o całe zajście. Podczas konfrontacji współlokatorzy byli niezadowoleni z odpowiedzi jakich udzielała im Kelly, więc zdecydowali się dać jej „nauczkę”. Jak sami zeznali, „chcieli aby poczuła ból poronienia”.

Alexander Lopez

Na początku Kennedy, Lopez i Whitley kopali ciężarną kobietę w klatkę piersiową i miednicę, a każdy z nich robił to wielokrotnie. Whitley przyznała, że skakała po jej torsie. Każdy z napastników ponadto przyznał się do duszenia ofiary oraz zgwałcenia jej przy użyciu drewnianej pałki.

Courtney Whitley

Autopsja wykazała, że Kelly Holder zmarła z powodu „poważnych urazów zadanych tępym narzędziem oraz uduszenia”.
6-tygodniowy płód kobiety był zdrowy i rozwijał się prawidłowo, a przyczyną jego zgonu była śmierć matki.

Cała trójka została została aresztowana, a 17 października 2019 roku usłyszeli zarzut zamordowania ciężarnej Kelly Holder. Proces w ich sprawie ruszył dopiero 12 sierpnia tego roku, a według słów prokuratora, wyroku możemy się spodziewać w okolicach października.

Co ciekawe, Casey Kennedy została również oskarżona o dwukrotną napaść seksualną na dziecko poniżej 6 roku życia, do której doszło w październiku 2018 r. 

Kelly podczas treningu

Śmierć Kelly Holder wstrząsnęła jej rodziną, bliskimi i mieszkańcami Abilene. Na stronie internetowej gofundme.com założono zbiórkę pieniędzy na pogrzeb kobiety pt. Kelly Holder Memorial Fund. Organizatorami zbiórki są członkowie klubu karate, do którego należała ofiara. Możemy tam przeczytać:

PKC Karate zbiera pieniądze dla rodziny młodej, pięknej i utalentowanej adeptki sztuk walk. Kelly Holder została tragicznie zabrana z tego świata 3 sierpnia 2019 roku. Kelly była pełna życia i pasjonowała się sztukami walki. Zdobyła czarny pas w Kajukenbo i była bardzo aktywna na wielu imprezach PKC. Fundusz ten ma pomóc rodzinie Holder pokryć koszty jej pogrzebu. Kelly była w ciąży w chwili swojej śmierci. Dołącz do nas, aby pomóc tej wspaniałej rodzinie złagodzić ból tak bezsensownej tragedii. Niezależnie od tego, czy jesteś członkiem PKC, członkiem rodziny, czy przyjacielem, proszę, abyś w tym czasie zachował rodzinę Holderów w swoich myślach i modlitwach. Dziękuję Ci!

Autor, KaMa.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.