Let’s travel together.

Kobieta zniknęła podczas spaceru w lesie. Jedyny świadek został znaleziony martwy w rzece.

0

41-letnia Angela Marie Gilbert ostatni raz była widziana w Granite Falls w stanie Waszyngton między 10:00 a 11:00 2 czerwca 2011 r. Kobieta wybrała się wtedy na spacer z przyjacielem Coltonem Lee „Coltem” Whitem. Mężczyzna wrócił ze spaceru sam, a kilka dni później znaleziono jego zwłoki w rzece. Angeli nigdy nie odnaleziono.

Przyjaciele

Angela miała sześcioro dzieci oraz wyrok za włamanie, który właśnie odsiadywała. Kobieta odbywała karę więzienia od lutego 2011 roku, a 20 maja, sędzia zezwolił kobiecie na opuszczenie zakładu karnego na czas 4 godzin. Kiedy Gilbert nie pojawiła się na miejscu w wyznaczonym czasie, rozpoczęły się poszukiwania, a ją samą oskarżono o ucieczkę. Do tej pory nie wiadomo, z jakiego powodu została zwolniona.

Przyjaciel Angeli, Colt również miał kłopoty z prawem. Za mężczyzną wydano nakaz aresztowania za niestawienie się na rozprawie w sądzie Cascade District Court w Arlington. White miał być sądzony o podpalenie, a także napaść czwartego stopnia.

Spacer

2 czerwca 2011 roku, Angela i Colt udali się na spacer prywatnym leśnym szlakiem tuż za granicami miasta Granite Falls. Po kilku godzinach Colt wrócił do miasta sam, i powiedział napotkanemu znajomemu, że kobieta postanowiła kontynuować spacer samotnie. Był to ostatni raz kiedy widziano White’a żywego, a Angela Gilbert nigdy ze spaceru nie wróciła.

Rodzina zgłosiła zaginięcie kobiety 3 dni później. Śledczy szybko dotarli do informacji, że ostatnią osobą, która prawdopodobnie widziała Angelę był Colt. Mężczyzny jednak nigdy nie udało się przesłuchać ze względu na jego zaginięcie.

Podczas poszukiwań natrafiono ja jeden but Poszukiwacze znaleźli jeden but, który przypuszczalnie należał do Gilbert, w pobliżu południowego rozwidlenia rzeki Stillaguamish. To był jedyny ślad po kobiecie i do tej pory nie natrafiono na żaden nowy trop w jej sprawie

Przełom?

W lipcu tego samego roku, nastąpił jednak pewien przełom w sprawie, który ostatecznie dał policji więcej pytań niż odpowiedzi. 24 lipca, około godziny 17.30, kajakarz zauważył ciało unoszące się na rzece Stillaguamish. Nie wiadomo, jak długo przebywało w wodzie, ale jego rozkład sugeruje, że były to raczej tygodnie, a nie dni. Kajakarz skontaktował się ze strażnikiem parku, który następnie zadzwonił do biura szeryfa hrabstwa Snohomish. Okazało się, że zwłoki należały do 23-letniego Coltona. Z jakiegoś powodu mimo przeprowadzonej sekcji zwłok, sposób i przyczyny śmierci nie są znane.

Teoria

Policja nie ma pewności czy sprawy zaginięcia Angeli i śmierci Coltona są ze sobą powiązane. Jedna z teorii głosi, że młody mężczyzna urażony odmową w stosunku do jego zalotów, zaatakował Angelę i przypadkiem lub celowo pozbawił jej życia. Następnie, dręczony wyrzutami sumienia popełnił samobójstwo topiąc się w rzece. Jednak to tylko teoria i nie ma ona żadnego poparcia w dowodach.

Jak już wyżej wspomniano, Gilbert pozostawiła sześcioro dzieci, w tym najstarsze, córka w chwili zaginięcia miała 20 lat. Jej rodzina stwierdziła, że ​​brak kontaktu z dziećmi jest dla niej nietypowy., sprawa jej zaginięcia pozostaje nierozwiązana.
Informacje

Angela w dniu zaginięcia miała 41 lat, 5’2 wzrostu oraz 120 – 130 funtów wagi, blond włosy i brązowe oczy. Znakiem szczególnym jest blizna na brzuchu po przeprowadzonym zabiegu histerektomii. Kobieta może używać nazwisk Fuller, Kenny i / lub Kinnie lub pseudonimu Angie.

Ubrana była w białą puchową kurtkę, niebieskie dżinsy, różowa lub czarna czapka i czarne trampki z różowymi sznurowadłami.

Jednostka zajmująca się poszukiwaniami to Biuro Szeryfa Hrabstwa Snohomish, tel. 425-388-3849.

This slideshow requires JavaScript.

Autor: KaMa.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.