Let’s travel together.

Kobieta podpaliła męża bo molestował jej córkę. Ludzie ją kochają.

0
Miłość matki jest najczystszym i najintensywniejszym rodzajem miłości na świecie. Rzeczy, które matka może zrobić dla swoich dzieci, są praktycznie nieograniczone. Ale skutki takiej bezwarunkowej miłości mogą doprowadzić do tragedii. Do takiej tragedii doszło w mieście Waszyngton, w lipcu 2014 roku.

W 2014 roku, 40-letnia wówczas Tatanysha Hedman znalazła się na pierwszych stronach gazet, gdy wzięła sprawy w swoje ręce, po tym, jak dowiedziała się, że jej mąż, Vincent Phillips, wykorzystuje seksualnie jej siedmioletnią córkę.

Według policyjnych raportów Tatanysha oblała męża benzyną i podpaliła go, gdy mężczyzna spał. Kobieta czekała, aż jej mąż zaśnie i wtedy przystąpiła do ukarania go za to, co zrobił jej córce. Dziewczynka nie była biologiczną córką Phillipsa. Media nazywają to co zrobiła zbrodnią z miłości.

Tatanysha Hedman

17 lipca 2014 roku, dzień po dokonaniu podpalenia, funkcjonariusze policji aresztowali kobietę. Mężczyzna doznał poważnych oparzeń i został przewieziony do szpitala.

Oczywiście przestępstwo Phillipsa nie pozostało bezkarne. Jeszcze podczas pobytu w szpitalu, został oskarżony o molestowanie dziecka.

Kiedy Tatanysha została aresztowana, przyznała się do podpalenia i powiedziała, że zrobiła to dla swojej słodkiej córeczki. Przepełniona mieszanką matczynej miłości i wściekłości, powiedziała policji, że początkowo myślała o zastrzeleniu męża, ale doszła do wniosku, że to byłoby „zbyt miłe”.

Historia walecznej matki przyciągnęła uwagę wielu użytkowników mediów społecznościowych. Nic dziwnego, że otrzymała wiele pochwał od innych rodziców, którzy uważają, że kobieta działała po to aby chronić swoje dziecko. Niektórzy nawet założyli stronę na Facebooku i zbierali fundusze za pośrednictwem GoFoundMe, aby zebrać wystarczającą ilość pieniędzy na kaucję, która została ustalona na 500 000 dolarów.

Tatanysha Hedman z córką

Nie dotarłam do informacji, czy kobieta ostatecznie została skazana ale wiadomo, że obecnie przebywa na wolności. Tatanysha otrzymuje również wiele miłości i wsparcia od społeczności Facebooka za swoją odwagę w obronie honoru córki. Dla wielu jest dowodem, że nie ma miłości silniejszej niż miłość matki.

Obecnie kobieta prowadzi zbiórkę pieniędzy na rzecz leczenia swojej córki po przebytej traumie. Na stronie GoFoundMe możemy przeczytać:

„Zbieram pieniądze, aby pomóc mojej 13-letniej córce w terapii z powodu molestowania przez mojego byłego męża. Minęło kilka lat i wydaje się, że trudno jej poradzić sobie z tym, co się stało. Przeczytaj, o tym co się stało na Facebooku lub Google. Tatanysha Hedman.”

Losy Vincenta Phillipsa, nie są znane.

 

Autor: Kasia Magierska
Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.