Let’s travel together.

Kiedy już nie żyła, rozciął jej klatkę piersiową, wyciągnął jej płuco i zaczął je jeść

0

10 kwietnia 2002 roku Alisa Allen zobaczyła nagiego mężczyznę pokrytego krwią, biegnącego ulicą we wschodnim Los Angeles. Zadzwoniła na policję i poszła do domu swojej sąsiadki i przyjaciółki, Tynisha Ysais. Kiedy otworzyła drzwi do jej mieszkania, natrafiła na makabryczny widok.

Jak się okazało, człowiekiem, który biegał po ulicy był Antron Singleton- amerykański raper znany pod pseudonimem BIG LURCH. Mężczyzna rozpoczął karierę w 1990 roku. Podczas swojej kariery pracował z innymi raperami, takimi jak Luni Coleone, Mac Dre i RBL Posse. Jednak jego marzenia o byciu wielką gwiazdą rapu zostały zrujnowane, dzień po jego 24 urodzinach. 16 września 2000 roku, Singleton jechał swoim samochodem, kiedy uderzył w niego pijany kierowca, co spowodowało złamanie karku. Młody raper przeszedł długą i ciężką drogę by ponownie stanąć na nogi. Mimo tego cały czas miał problemy z chodzeniem i odczuwał ogromne dolegliwości bólowe. By je łagodzić sięgnął po PCP (narkotyk ten powoduje ciężkie zmiany w umyśle, halucynacje, oraz zachowania agresywne). Jak każdy narkotyk, bardzo szybko uzależnia. Singelton palił PCP, niemal codziennie. 

10 kwietnia 2002 kiedy zorientował się, że zabrakło mu towaru, udał się do domu swojego przyjaciela by zakupić kilka działek. Zamiast przyjaciela, drzwi otworzyła jego dziewczyna Tynisha. Kobieta nie chciała wpuścić Singeltona do mieszkania. Wtedy ten wepchnął ją do środka, i zaczął okładać pięściami dopóki nie zamilkła. Następnie przeszukał całe mieszkanie, ale nie znalazł upragnionych narkotyków. Ogarnął go gniew. Pobiegł do kuchni, chwycił nóż, i zaczął dźgać nim na oślep ledwo przytomną kobietę. Kiedy już nie żyła, rozciął jej klatkę piersiową, wyciągnął jej płuco i zaczął je jeść.

Patolog ustalił, że zamordowana Tynisha miała liczne rany kłute, złamany kark, szczękę, oczodół, rany kąsane, oraz nadgryzione płuco. Badanie lekarskie przeprowadzone wkrótce po schwytaniu Singeltona wykazało, że w jego żołądku znajduje się ludzkie mięso. W dniu 7 listopada 2003 roku, Singleton został skazany na dożywocie bez możliwości zwolnienia warunkowego. Nie przyznał się do winy, tłumacząc, że jego czyny były spowodowane działaniem narkotyku.  Sąd odrzucił wniosek o jego obronę.

 

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.