Let’s travel together.

Kazała mu otworzyć buzię, wlała do niej benzynę, a następnie podpaliła. Matka ukarała ośmiolatka, bo powiedział o jej zdradzie.

6

Do tej przerażającej zbrodni doszło 15 marca 2021 roku w Kursku w Rosji. Późnym wieczorem tego dnia, 32-letnia Anasatazja Baulin postanowiła wymierzyć karę swojemu 8-letniemu synkowi Andreyowi, po tym jak powiedział ojczymowi o romansie matki z innym mężczyzną.

Dzieci kobiety, 8-letni Andrey i 12-letnia Natasza już wcześniej zostały zabrane spod jej opieki, ale niedługo później wróciły do domu. Baulina niejednokrotnie dopuszczała się przemocy względem rodzeństwa, ale nigdy nie poniosła za to żadnych poważniejszych konsekwencji. Pewnego razu trzymała rękę chłopca nad płomieniem kuchenki gazowej, po tym jak przyłapała go na wyjmowaniu jedzenia z lodówki.

Anastazja i Andrey

W chwili gdy doszło do zbrodni, Anastazja Baulina pracowała jako kasjerka i wraz ze swoim mężem 35-letnim Pavelem Baulinem wychowywała dwójkę dzieci w Kursku.

15 marca 2021 roku, po tym, jak ośmioletni Andrey powiedział o niewierności Anastazji ojczymowi, rozwścieczona kobieta kazała chłopcu otworzyć buzię, po czym nalała do niej benzyny. Następnie odpaliła trzy zapałki i wrzuciła je do buzi synka mówiąc: „Nauczę cię trzymać gębę na kłódkę”. 

Pavel i Andrey

Płonący chłopiec wybiegł na zewnątrz domu do ogrodu, a matka zwróciła się do swojej starszej córki Nataszy słowami: „Chodźmy zobaczyć, jak płonie strach na wróble”. Andrey krzyczał i prosił matkę, aby przestała. Natasza, która była świadkiem całego zajścia wspomina: „Mój brat krzyczał: Proszę nie!” Kobieta jednak nie miała litości.

Anastazja z dziećmi

Ojczym chłopca, Pavel Baulin, powiedział policji, że usłyszał krzyki i wybiegł z domu starając się ugasić płomienie. Natasza powiedziała policji: „Mama nie ugasiła mojego brata, zrobił to tata.

Wezwana na miejsc karetka przetransportowała chłopca do szpitala, gdzie zmarł następnego dnia w wyniku poniesionych obrażeń. Stwierdzono, że 45% jego ciała było poparzone.

Kobietę aresztowano i podczas zeznań utrzymywała, że to był wypadek. Twierdziła, że chciała go ukarać, ale że przypadkiem jego sweter zajął się ogniem i nie była w stanie go ugasić. Jej mąż i córka zeznali zupełnie co innego. Ich zdaniem jej czyny były zamierzone i zrobiła to z premedytacją.

Wizja lokalna

W październiku tego roku zakończył się jej proces, podczas którego sąd dowiedział się, że chłopiec wyznał ojczymowi, że podczas jego nieobecności Anastazja była z innym mężczyzną. Kobieta zaprzeczała romansowi, ale śledczy po przejrzeniu jej telefonu komórkowego odkryli wiadomość, którą napisała oskarżona: „Mieszkam z jednym mężczyzną, ale żywię uczucia do innego”.

Wizja lokalna

Wyświetlono również nagranie wideo z rekonstrukcji zbrodni, na którym widać matkę demonstrującą detektywom, jak wylewała benzynę głowę i do buzi dziecka, zanim je podpaliła. Kobieta powiedziała policjantom: „Złapałam zapałki, odpaliłam je. Rzuciłam zapałkę i sweter mojego dziecka się zapalił. Zaczął uciekać do ogrodu. Pobiegłam za moim synem… upadł na czworaka.” Po tym rzekomo próbowała ugasić płomienie przy użyciu śniegu. Prokuratura dzięki zeznaniom świadków zdołała jednak wykazać, że kobieta kłamała.

Wizja lokalna

Baulina została skazana za morderstwo Andreya i skazana na 15 lat więzienia. Po skazaniu zabójczyni uśmiechnęła się zza maseczki i powiedziała dla lokalnej gazety: „Tak, chciałam przestraszyć moje dziecko, ale nie życzyłam mu śmierci. Na pewno nie jestem winna morderstwa z premedytacją…”

Autor, KaMa.

6 Komentarze
 1. Pablo mówi

  Przerażająca zbrodnia 🙁

 2. Agata mówi

  15 lat? Co to za wyrok? Taki ból i męki.. Powinna dostać dożywocie

 3. Rocco mówi

  Rozumiem, że przepisujecie artykuły z języka angielskiego, ale moglibyście znać zasady pisowni z rosyjskiego. Po polsku jest – Paweł, Andriej.

  1. Dorota Biel mówi

   Nikt nie przepisuje artykułów, tylko na podstawie kilku dostępnych w sieci, tworzy swoje własne. Nie uczyłyśmy się w szkole rosyjskiego. Nie ten rocznik. Może jeszcze mamy znać hiszpański, francuski itd?

 4. Monika mówi

  Wymierzyć to samo podpalić ten świński ryj masakra co za ludzie albo torturować ją każdego dnia. Suka

 5. Ola mówi

  W więzieniu inne osadzone już jej zrobią co trzeba.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.