Let’s travel together.

Kanibalizm, satanizm i wykorzystywanie dzieci. Kościół, szkoła i rodzice-członkami kultu.

0
W roku 2014 roku, do internetu wyciekł film z przesłuchania dwojga małych dzieci, Alisy i Gabriela. Dzieci szczegółowo opisują policjantowi przerażające akty seksualne, na jakie były narażone w szkole podstawowej Hampstead Christ Church. Sceny satanistycznych rytuałów, wykorzystywania seksualnego dzieci, mordowania niemowląt i kanibalizmu zostały bardzo dokładnie opisane przez rodzeństwo a wideo szybko obiegło świat wzbudzając ogromne kontrowersje.

Wśród domniemanych sprawców był biologiczny ojciec dzieci, Richard „Ricky” D. , a także wielu pracowników i rodziców dzieci ze szkoły podstawowej w Hampstead, w Londynie. Pomimo powagi sprawy, prawdopodobnie nigdy nie przeprowadzono odpowiedniego dochodzenia w sprawie zeznań dzieci.

Alisa i Gabriel

W momencie wypłynięcia szokujących filmów, Alisa miała 9 lat a Gabriel 8. Dzieci są rodzeństwem i większość swojego życia spędziły w Hampstead, ekskluzywnej dzielnicy Londynu. Matka dzieci Ella jest Rosjanką i ma jedno dziecko z pierwszego małżeństwa. Natomiast ojcem Alisy i Gabriela jest Richard D., z którym Ella D. jest rozwiedziona bądź w separacji.

This slideshow requires JavaScript.

Matka

Według matki dzieci, D. jest seksualnym dewiantem, który znęcał się i gwałcił ją i dzieci. W 2007 roku ojciec dzieci, wreszcie został zmuszony opuścić dom. Ale to nie koniec tragedii rodzeństwa i ich matki, mężczyzna nadal nachodził dzieci i włamywał się do domu swojej byłej partnerki. W przeciągu 4 lat, policja była wielokrotnie wzywana do domu Elli D. i sporządzono kilka raportów w związku z nadużyciami mężczyzny wobec dzieci i żony. Zrozpaczona kobieta zeznała:

„D. nigdy finansowo nie wspomagał dzieci(…) Nigdy nie czytał z dziećmi książek, nie bawił się z nimi ani nie grał w gry. Jedyną zabawą było „łaskotanie” dzieci.(…) D. nie powstrzymywał się od łaskotania nawet, gdy te krzyczały i prosiy żeby przestał. Miał w zwyczaju zaczynać tę dziwną zabawę późnym wieczorem, kiedy dzieci kładły się do łóżka. Te działania prowadziły do ich nadmiernego pobudzenia, a ponieważ chciałam chronić swoje dzieci, zwykle sytuacje te kończyły się awanturą.”

James

James [syn Elli z pierwszego małżeństwa] nagle przestał akceptować D. Richard D. wypowiadał poniżające uwagi w stronę chłopca i próbował go w dziwny sposób dyscyplinować. Na przykład zamykał go, kiedy matki nie było w domu i zostawiał mu wiadro do załatwiania fizjologicznych potrzeb. To również kończyło się sprzeczką.

Kobieta skarży się, że D. nękał ją seksualnie, próbując zmusić do seksu analnego. „(…) kupił gigantycznego sztucznego penisa, sugerując mi, żebym go używała.” Wielokrotnie próbował zmusić żonę do oglądania pornografii w Internecie.

Nękanie

Kobieta miała dosyć perwersyjnych zachowań męża, i wyrzuciła jego zabawki seksualne do kosza i zażądała aby D. zabrał swoje rzeczy, wyniósł się z domu i nigdy więcej nie wracał. Według Elli, D. nachodził dzieci w szkole, aby zrobić im ”niespodziankę”, śledził ich i miał w zwyczaju pojawiać się w miejscach, gdzie kobieta przebywała akurat z dziećmi.

D. domagał się widzenia z dziećmi i często przychodził bez uprzedzenia i włamywał się do domu. Zdarzało się, że podczas tych włamań dochodziło do rękoczynów.

Chore dzieci

Ella w końcu wystąpiła o sądowy zakaz zbliżania się do niej i dzieci. D. natomiast złożył wniosek o zezwolenie na kontakt z dziećmi i wygrał sprawę, mimo ogromnych i uzasadnionych obaw matki. Mężczyzna widywał dzieci w każdą sobotę, w godzinach od 10 do 18. Dzieci po widzeniach z ojcem często się rozchorowywali. Niejednokrotnie po powrocie do domu wymiotowały, miały bóle brzucha i głowy. Pewnego razu Alisa dostała wysokiej gorączki i miała problemy z koordynacją ruchową.

Rodzeństwo po powrocie ze spotkań z ojcem wracało wyczerpane fizycznie i psychicznie. Dzieci były wtedy, zdaniem matki, w bardzo złym stanie. W wyniku tego często opuszczały zajęcia w szkole i miały spore zaległości w nauce.

Szokujące zabawy

W 2014 roku, podczas letnich wakacji, nowy partner matki dzieci, Abraham C., przyłapał dzieci na dotykaniu się w intymnych miejscach. Rodzeństwo dotykało się nawzajem i to samo robiły w stosunku do ich psa. Mężczyzna spędził wiele godzin rozmawiając z dziećmi na ten temat i nagrał na wideo niektóre z tych rozmów, podczas których dzieci zdradzały szokujące i bardzo szczegółowe opisy przemocy seksualnej i wykorzystywania ich przez D. oraz przez wielu członków personelu Szkoły Podstawowej Christchurch w Hampstead.

Rodzeństwo wymieniło również tożsamość innych osób, które brały udział w tym obrzydliwym procederze. Wśród nich znajdowali się rodzice innych dzieci, prawnicy, lekarze, pielęgniarka szkolna oraz pracowników Służb Doradztwa i Wsparcia dla Dzieci i Sądu Rodzinnego.

Szczegóły

Dzieci bardzo szczegółowo opisują praktyki seksualne, w których rzekomo brały udział oraz wygląd genitaliów osób zamieszanych w ten szokujący proceder. Podczas swoich opowieści Alisa opisuje, jak jej ojciec, Richard D. złapał jej ręce, w których dziewczynka trzymała nóż i pomógł zabić niemowlę. Alisa powtórzy to później podczas przesłuchania przez policję. Dziewczynka powiedziała, że D. zrobił to „ponieważ nie jesteśmy zbyt silni, a tam jest kręgosłup, mój ojciec, RD, trzyma nasze ręce i odcina nimi głowy niemowlakom, a gdy dotknie [noża], wyciera potem swoje odciski palców”.

Zeznania dzieci

Poniższe informacje są jedynie fragmentami całości i pochodzą z zeznań dzieci podczas przesłuchania policyjnego oraz z prywatnych nagrań ich matki.

Zarówno Alisa, jak i Gabriel byli maltretowani fizycznie, bito ich po głowie. Pewnego razu, według Gabriela, D uderzył go tak mocno, że chłopiec krwawił. Jego ojciec często wrzeszczał do uszu obojga dzieci.

Dzieci mówią, że w środy do szkoły przychodziło mnóstwo gości. Ci najbardziej niegodziwi robili dzieciom straszne rzeczy, takie jak wkładanie kijów od miotły do ​​odbytów, co powodowało krwawienie.Dzieci były bite, kopane i wkładano im najróżniejsze przedmioty do odbytów a w przypadku dziewczynek w oba otwory.

Usypianie i filmy

Dzieci takie jak Gabriel, które nie mogły znieść bólu i za dużo krzyczały, zostały uśpione. Pielęgniarka szkolna, pani M., była osobą, która im wstrzykiwała środek nasenny. Po wstrzyknięciu dzieci odczuwały ból brzucha, zawroty głowy, ból głowy, drętwienie, osłabienie i ciężkość kończyn.

Dorośli traktowali swoje nieletnie ofiary jak niewolników, straszyli, przeklinali, zmuszali do seksu oralnego. Na zmianę wykorzystywali seksualnie dzieci, po 2-3 minuty każde. Te upokorzenia i przemoc zostały sfilmowane na wideo. Dzieci były zmuszane do patrzenia, jak inne z nich są wykorzystywane. Dorośli trzymali ich głowy i musiały na to wszystko patrzeć. Następnie dzieci były zmuszane do obejrzenia filmów nakręconych przez dorosłych. Alisa i Gabriel powiedzieli, że ich tata umieścił to w Internecie. Podczas filmowania, zarówno dorośli jak i dzieci mieli ubrane maski. Dzieciom stale grożono śmiercią, jeśli ktoś się o tym dowie. Powiedziano im, aby powiedzieli, że „żaden z oprawców nigdy nie istniał”, jeśli zostanie o to zapytany. Dorośli zmuszali również dzieci do seksu oralnego.

Rytuały

Dzieci były regularnie dostarczane grupie, w celu odbywania rytuałów, podczas, których były maltretowane, torturowane przy pomocy pułapek na szczury, upuszczane na podłogę z dużej wysokości, a następnie zabijane. Niemowlętom podrzynano gardło, spuszczano z nich krew,, którą pili zarówno dorośli jak i inne dzieci. Ciała niemowląt gotowano, pieczono lub smażono. Mięso spożywali: lider grupy, pan D., nauczyciele, 20  dzieci i ich rodzice.

W kościele znajdują się 4 sekretne pomieszczenia, w których członkowie kultu odprawiają rytuały. Rytuał zakłada noszenie specjalnych kostiumów: dzieci noszą 10-13 czaszek niemowląt (czasami czaszki ociekają krwią i znajdują się na nich resztki włosów), dorośli noszą 20 czaszek, a przywódca – 30.

Każdy ma czaszki zawieszone na szyi, na piersi, w okolicach wzgórka łonowego, brzuchu, kolanach, ramionach. Wszyscy noszą buty z dziecięcej skóry, wykonane przez Felixa, Daniela (właścicieli warsztatu obuwniczego na stacji metra przy F. R.) i Maxa.

Sprowadzanie ofiar

Niemowlęta dostarczane są z całego świata. Kupują je, wstrzykują im środek usypiający i wysyłają przez firmy kurierskie TNT i DHL. Czasem rodzice przywożą je z innych części świata. Na przykład rodzice Sophie przywieźli niemowlęta z Ameryki, Hawajów; Vanessa (matka Clarka i Lindsey) – z Republiki Południowej Afryki, rodzice Cartneya przywożą dzieci z Portugalii, Hiszpanii; Rodzice Millie przywożą dzieci z Gayany, Chin, Indii i Ameryki. Ofiary z dzieci, picie krwi, taniec z czaszkami niemowląt odbywają się we wtorki i czwartki w kościele. Główny dzień to środa, rytuał odbywa się o godzinie 11 w tajnych salach kościoła. W sekretnych pokojach trzymane są czaszki i buty z niemowlęcej skóry.

Wykorzystywanie seksualne i ofiary dzieci mają miejsce we wtorek, środę (wielki dzień seksu), czwartek. W środy moje dzieci, Alisa i Gabriel, były wykorzystywane przez co najmniej 60-70 osób, w tym 20 specjalnych dzieci (dzieci uczą się znęcać się nad sobą).

Zgłoszenie

W wrześniu 2014 roku, Ella poinformowała o tych szokujących wyznaniach policję i przekazała im nagrania wideo. Dochodzenie rozpoczęto przesłuchania rodzeństwa. Przesłuchania trwały wiele godzin a dzieci chętnie opowiadały o tym wszystkim co ich spotkało. Alisa opowiadała ze szczegółami gdzie się znajdują oraz jak wyglądają domy ich oprawców. Opisywała również jak wyglądają „sekretne pokoje” znajdujące się w domach osób prywatnych oraz w szkole, kościele i na basenie. W pokojach tych dopuszczano się pedofilii, kanibalizmu i przemocy.

This slideshow requires JavaScript.

Odwołane zeznania

Zlecono również wykonanie badań lekarskich, które potwierdziły, że dzieci były wykorzystywane seksualnie i miały obrażenia w okolicy odbytu. 11 września Gabriel i Alisa zostali zabrani od matki i umieszczeni w placówce opiekuńczej, rzekomo w celu zapewnienia im ochrony. Sześć dni później Ella D. została poinformowana, że jej dzieci odwołały swoje zeznania i zaprzeczyły jakoby cokolwiek takiego miało miejsce i policja szybko zamknęła sprawę.

Stwierdzono, że zeznania dzieci są fałszywe i że rodzeństwo zostało poinstruowane co ma mówić przez matkę i jej partnera. Zeznanie emerytowanego policjanta, posterunkowego K. W., który miał dostęp do części policyjnego raportu, było w większości krytyczne wobec sposobu prowadzenia dochodzenia.

Były policjant

Według niego stwierdzenie, że dzieci były poinstruowane brzmi mało prawdopodobnie a śledztwo było przeprowadzone pobieżnie i od początku było ukierunkowane na obalenie zarzutów. Śledczy nie szukali odpowiedzi na pytanie, skąd dzieci znały tyle szczegółów, a jedyną rozważaną opcją była ta, że to Abraham C. wytrenował dzieci. Zdaniem byłego policjanta, wielu wymienionych z nazwiska podejrzanych nie zostało formalnie przesłuchanych.

Podczas gdy dzieci były przetrzymywane w placówce opiekuńczej, ich matce pozwolono na odwiedziny raz na dwa tygodnie, a ich ojciec mógł je widywać raz w tygodniu.

Co dalej?

Sprawa przybrała nagle nieoczekiwany obrót i stwierdzono, że to Ella i jej partner znęcali się nad dziećmi i kazali im opowiedzieć zmyśloną historię. Atak na matkę i Abrahama C. zmusił ich do ucieczki z kraju. Ella zdecydowała się jednak udzielić wywiadu i  podzielić się prawdą dotyczącą historii jej dzieci i tuszowaniem na dużą skalę satanistycznej grupy w Hampstead.

W chwili obecnej, głębsze informacje dotyczące sprawy są trudne do ustalenia. Znaczna część informacji w związku z tą sprawą została usunięta. Wiadomo, że kilkoro ludzi, którzy mieli zeznawać przeciwko ludziom odpowiedzialnym za ten haniebny proceder, trafiło do więzienia.

Sabine

Aresztowanie Sabine

75-letnia Sabine McNeill została skazana na dziewięć lat więzienia po tym, jak stwierdziła, że ​​cztery matki ze szkoły podstawowej „piły krew niemowląt” i gotowały ciała dzieci w ramach kultu w Hampstead, w północnym Londynie.

Sabine jest matematykiem, analitykiem systemowym, projektantem oprogramowania, organizatorem wydarzeń, projektantem stron internetowych, aktywną działaczką na rzecz molestowanych dzieci oraz radcą prawnym dla ofiar przestępstw białych kołnierzyków.

To tylko fragment całej afery, która swój początek miała w 2014 roku. Czy dzieci kłamały? Czy cała ta afera to tylko kolejna teoria spiskowa?
Oceńcie sami. Poniżej znajduje się link do dwugodzinnego materiału z zeznaniami dzieci.

 

Autor: Kasia Magierska
Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.