Let’s travel together.

„Jeśli zastanawiasz się gdzie jest serce- zjadłam je. Uderzę jeszcze raz.”

0

Pod koniec stycznia 2017 roku młody człowiek otrzymał odpowiedź na ogłoszenie, które opublikował na Craigslist. „Dobry wieczór! Zróbmy polowanie na zombie!”– tak brzmiał tytuł ogłoszenia. 29-latek, który mieszkał z rodzicami, dostał radę od swojego terapeuty, by zaczął wychodzić z domu i prowadzić bardziej aktywne życie towarzyskie, więc, jak wielu ludzi obecnie, rozpoczął poszukiwania przyjaźni w internecie. Na jego ogłoszenie odpowiedziała 24-letnia Amy Brown. Po krótkiej wymianie zdań, para zdecydowała, że spotkają się na randkę 29 stycznia w pubie. 

Przed spotkaniem Amy spędzała czas oglądając swój ulubiony serial „Hannibal”- spektakl oparty na fikcyjnych postaciach i motywach z książki o tym samym tytule, autorstwa Thomasa Harrisa. Dziewczyna interesowała się  gatunkiem grozy, w tym książkami Anne Rice oraz przestępczością, dlatego najprawdopodobniej to tytuł ogłoszenia 29-latka przykuł jej uwagę. Na samym początku spotkania Amy zadała pytanie, które bardzo rozbawiło mężczyznę:

Nie jesteś seryjnym mordercą, prawda?” 

Randka przebiegała pomyślnie, młodzi ludzie przypadli sobie do gustu, dyskutowali o swoich ulubionych programach telewizyjnych i filmach, a wkrótce potem rozmowa zmieniła charakter na bardziej odważny. W pewnym momencie, Amy zapytała swojego towarzysza czy ten ma ochotę na seks. Jak można się domyśleć, odpowiedź była twierdząca. Para zdecydowała, że ​​wynajmą niedrogi pokój w lokalnym hotelu o nazwie Rodeo Inn. Amy odwiozła mężczyznę z powrotem do domu rodziców, gdzie pożyczył pieniądze na pokrycie kosztów pokoju. Wrócili do hotelu, zameldowali się, a następnie położyli się na łóżku, wesoło gawędząc i się przytulając. Po krótkim czasie kobieta siadła na leżącym mężczyźnie i kolejny raz zapytała czy nie jest seryjnym mordercą. 29- latek zaczął się śmiać, zapewniając że nie jest mordercą

„To dobrze bo ja nim jestem”– odrzekła Amy, znienacka zatapiając ostrze noża w klatkę piersiową mężczyzny.

Rozpoczęła się walka. Zdesperowany, próbował wyrwać nóż z rąk dziewczyny, a następnie wybiegł z hotelu i trafił do pobliskiej apteki, błagając farmaceutkę by wezwała pomoc. Z rany na jego klatce piersiowej wylewała się krew. W wyniku ataku, mężczyzna miał zapadnięte płuco. Podczas gdy desperacko walczył o życie, jego napastniczka została zatrzymana na parkingu hotelu, podczas próby ucieczki. Podczas przeszukiwania, śledczy odnaleźli w kieszeni jej spodni notatkę z niepokojącą treścią:

„Jeśli zastanawiasz się gdzie jest serce- zjadłam je. Uderzę jeszcze raz.”

Podobnie jak postać z jej ulubionego serialu, aspirowała do roli kanibala seryjnego mordercy. Gdyby jej ofiara nie była w stanie z nią walczyć, prawdopodobnie zamordowałaby go, wycięła mu serce i zjadła, zostawiając na jego cielę notatkę jako informację dla policji. Zapytana co było jej motywem, odparła bez ogródek, że zawsze chciała zostać seryjnym mordercą i zabić 50 osób. Wiadomo, że Amy leczyła się psychiatrycznie, a na kilka dni przed atakiem odstawiła leki.

 

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.