Let’s travel together.

Gwałcona, torturowana i zmuszona do życia w szafie. Przerażająca historia Lauren

0 12 870

Lauraen urodziła się w Dallas w Teksasie w 1993 roku. Jej biologiczna matka, Barbara Atkinson, postawiła oddać Lauren do adopcji. Zupełnie zdrowa dziewczynka została adoptowana przez kochające się małżeństwo Billa i Sabrinę. Osiem miesięcy później biologiczna matka, zmieniła zdanie i postanowiła odzyskać córkę. Złożyła w sądzie wniosek o prawa rodzicielskie. Adwokat reprezentujący Billa i Sabrinę nie ukończył niezbędnych dokumentów, aby sprzeciwić się petycji Barbary o prawa rodzicielskie. W rezultacie Lauren powróciła do swojej biologicznej matki, Barbary i jej ojczyma, Kenny’ego.

Lauren nie wie, dlaczego, ale jej biologiczna matka, i jej ojczym, zawsze uważali ją za złe dziecko. Była stale karana i głodzona. Dobrze pamięta dzień, kiedy jako trzyletnia dziewczynka płakała, a jej mama złapała ją za rękę i kazała wejść do szafy. Lauren siedziała w ciemności przez kilka godzin, myśląc, że jest to kara za jej płacz. Kiedy wreszcie mogła opuścić ciemną szafę, jej gehenna dopiero się zaczęła. Wokół rozległy się głośnie dzięki muzyki country, które miały na celu, zagłuszyć krzyki dziecka, które po raz pierwszy zostało kilkukrotnie zgwałcone. Po wszystkim, zmaltretowana dziewczynka, została ponownie umieszczona w szafie, która stała się jej więzieniem na następne 6 lat. 6 lat w całkowitej ciemności  na powierzchni 9/4 stóp.

Nie zawsze pozwalano jej korzystać z toalety, dlatego dziecko zmuszone było, spać na wykładzinie przesiąkniętej moczem. Jedyne momenty, w których Lauren widziała światło dzienne to momenty, w których zabierano ją z szafy w celach seksualnych. Prócz rodziców, dziecko gwałcili także ich znajomi. Prócz tego dziewczynka była torturowana fizycznie na inne sposoby: bita, głodzona, przypalana papierosami. W rzadkich przypadkach, kiedy to Lauren została zabierana do kąpieli, Barbara trzymała jej głowę pod wodą, grożąc że ją utopi. Co w tym wszystkim najdziwniejsze, w domu przebywały także inne dzieci, ale każde z nich traktowane było normalnie. Lauren nigdy nie zapomni ich beztroskiego śmiechu, podczas gdy ona siedziała obolała w ciasnej szafie.

Pewnego wieczoru, Barbara postawiła przed dziewczynką miskę makaronu z serem. Powiedziała, że wolno jej przeżuwać makaron, ale nie może go połykać. Laura musiała wszystko wypluć na talerz. Te bestialskie tortury trwały 6 lat. Władze dowiedziały się o tragedii dziecka, dzięki jednemu z sąsiadów. To właśnie jemu Barbara opowiedziała, o tym jak to nazywała „małym sekrecie skrywanym w szafie”. Zszokowany mężczyzna od razu zawiadomił policję. Atkinsonowie zostali aresztowani pod zarzutem wielokrotnego krzywdzenia dziecka. Otrzymali dożywotny wyrok pozbawienia wolności, bez możliwości ubiegania się o zwolnienie warunkowe do 2031 roku.

Lauren została uratowana w 2001 roku. Miała osiem lat i ważyła tylko 25 funtów. To średnia waga dwuletniego dziecka. Dziewczynka była tak wygłodzona, że jej brzuszek był spuchnięty. Przeszła wiele operacji, gdyż cierpiała na niewydolność wielonarządową. Założono jej kolostomię. Prócz tego przeszła kilka operacji rekonstrukcji narządów płciowych. Kiedy dziewczynka wyzdrowiała na tyle, by mogła opuścić szpital, zgłosili się po nią jej rodzice adopcyjni. Nigdy nie przestali jej kochać. Mimo ogromnej miłości i czasu jaki poświęcili dziewczynce, proces jej leczenia był bardzo ciężki i długi. Z początku Laura panicznie bała się kąpieli, a nocami wstawała ze swojego łóżka i kładła się w szafie. Za każdym razem, gdy była karmiona, starała się ukryć część swojego jedzenia, aby ją schować na później.

Dziś jest dorosłą kobietą. Jest w szczęśliwym, wieloletnim związku. Mimo tego nadal zmaga się z traumą, której doświadczyła w dzieciństwie. Mimo, iż próbowała odebrać sobie życie aż 30 razy, na tę chwilę twierdzi, że jej stan jest dobry.

Komentarze
Loading...