Let’s travel together.

Gwałciła 10-miesięcznego syna, nagrywała i wysyłała filmy do swojego chłopaka.

1

Battle Creek, Michigan. W maju 2011 roku pewna kobieta zalogowała się do komputera swojego byłego chłopaka. Nie wiadomo dlaczego zdecydowała się przeglądać osobiste rzeczy jej byłego partnera, ale odkrycie jakiego tam dokonała wstrząsnęło nią na tyle, że postanowiła niezwłocznie zgłosić sprawę na policję.

W komputerze byłego partnera, kobieta natknęła się na filmy, których wspomnienie prawdopodobnie będzie ją prześladować do końca życia. Jedno z nagrań było szczególnie obrzydliwe. Widać na nim młodą kobietę uprawiającą seks or*lny z maleńkim chłopcem. W innym nagraniu widać jak ta sama kobieta, wkłada w siebie rączkę tego chłopca. Tym chłopcem był 10-miesięczny syn Ashley Jessup. A kobietą, którą widać na filmie to właśnie 25-letnia Ashley.

Sprawą zajęła się policja stanowa Michigan, która szybko skonfiskowała komputer i rozpoczęła dochodzenie. Komputer należał do 23-letniego Jordana Russella. Udało im się szybko ustalić, że nagrania wideo zostały mu przesłane e-mailem przez 25-letnią Ashley Jessup, jego dziewczynę, która mieszkała w Camden Circle, niedaleko Columbus.

Jessup została aresztowana 1 września 2011 roku i przetrzymywana za kaucją w wysokości 1 miliona dolarów w więzieniu hrabstwa Franklin. Kobieta została oskarżona o gwałt, narażanie dziecka na niebezpieczeństwo oraz rozpowszechnianie materiałów o charakterze jednoznacznie seksualnym z udziałem nieletniego. Gdyby uznano ją winną wszystkich tych zarzutów, kobieta spędziłaby w więzieniu całe życie. Początkowo kobieta próbowała tłumaczyć swoje zachowanie chorobą psychiczną, przez co stała się podatna na sugestie swojego partnera, który namówił ją do popełnienia tych czynów.

This slideshow requires JavaScript.

Według prokuratora hrabstwa Franklin, Rona O’Briena, Jessup wykorzystała seksualnie swoje dziecko w swoim domu w Camden Circle 30 sierpnia 2011 roku. „Przesyłali sobie nawzajem materiały o charakterze jednoznacznie seksualnym” – powiedział O’Brien. „Następnie, zgodnie z jego sugestią, wysłała film, na którym uprawiała seks z [jej synem]. Policja stanowa zobaczyła część materiałów [a] następnie skontaktowała się z policją Columbus i wydano nakaz przeszukania. Zabrali jej komputer, kamerę wideo i kilka innych rzeczy”.

Po aresztowaniu Jessup, jej synek został umieszczony w pogotowiu opiekuńczym. Matka kobiety, która nie została zidentyfikowana, powiedziała, że była zszokowana i upokorzona aresztowaniem córki. Ojciec dziecka, Jonathon Vasquez, 19 lat, również z Battle Creek, stara się teraz o opiekę nad swoim synem.

We wrześniu 2012 roku Ashley Jessup przyznała się do jednego zarzutu gwałtu na dziecku poniżej 13 roku życia w zamian za wycofanie pozostałych zarzutów. Na rozprawie orzekającej nie wyjaśniła motywacji swoich czynów. Została skazana na dożywocie z możliwością zwolnienia warunkowego po 15 latach. Obecnie przebywa w więzieniu w Dayton Correctional Institution w Dayton w stanie Ohio i będzie mogła ubiegać się o zwolnienie warunkowe w 2026 roku.

Jordan Russell został oskarżony o posiadanie materiałów przedstawiających wykorzystywanie seksualne dzieci i skazany na karę od 2 lat i 11 miesięcy do 20 lat więzienia. W lipcu 2017 roku, Russell został zwolniony warunkowo po odsiedzeniu 5 lat i 1 miesiąca.

Autor: KaMa.

1 komentarz
  1. Marta mówi

    Śmiech na sali ten wyrok dla tego zwyrodnialca. Na 100% dalej posiada dziecięcą pornografię.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.