Let’s travel together.

Gdzie jest zaginione rodzeństwo? Tajemnica, którą ojciec zabrał do grobu.

0

6 września 1958 r., o godzinie 9 rano, 3-letnia Myrisha Faye Campbell i jej młodszy, 11-miesięczny brat AJ Campbell Jr, zostali zabrani przez ich ojca, AJ Campbella Sr. z domu ich matki w Goliad w Teksasie. Tego dnia, przypadały ustalone dla niego przez sąd spotkania z dziećmi.

AJ zapewniał byłą żonę, że chce zabrać dzieci na małą przejażdżkę i miał je odprowadzić najpóźniej o godzinie 15:00. Jednak dzieci nigdy nie wróciły do ​​domu…

Małżeństwo

Jewel (matka dzieci) i AJ sr. byli małżeństwem przez 8 lat. Przez cały czas trwania związku, AJ znęcał się nad swoją żoną, psychicznie i fizycznie. Kobieta nie potrafiła tego dłużej znieść i postanowiła odejść od męża i zabrać ze sobą dzieci. Wcześniej Jewel zajmowała się domem, po rozstaniu podjęła pracę nauczycielki w mieście Goliad w Teksasie.

Wycieczka

William Randal Jr., znajomy AJ był jedną z dwóch osób, które widziały dzieci żywe, drugą był ich ojciec. William i AJ razem z dziećmi wsiedli do grafitowego Chevroleta Tudora z 1955 roku. Przejechali przez Cuero i Gonzales w Teksasie i zatrzymali się po drodze, by odebrać dwie duże puszki smalcu. Kiedy byli już 3 mile od Goliad, AJ powiedział, że musi się spotkać z przyjacielem, po czym Randal wysiadł z samochodu, zostawiając dzieci same z ojcem.

Bez dzieci

AJ odjechał i wrócił około 30, 40 minut później. Był już wtedy sam, a zapytany o to gdzie są dzieci opowiedział dziwną historię. Mężczyzna stwierdził, że wdał się w bójkę ze swoim szwagrem i zostawił dzieci u innych krewnych. Randal zauważył, że AJ zachowywał się nerwowo i niespokojnie. Zaniepokoił się jeszcze bardziej, gdy AJ spytał go czy ma na sobie krew. Potem ostrzegł Randala, aby nikomu nie mówił o całej tej sytuacji.

Kradzież

Następnie mężczyźni pojechali do Austin w Teksasie, gdzie się rozłączyli, umawiając się na spotkanie kilka godzin później. Koledzy mieli się spotkać o północy, na przystanku autobusowym, gdzie Campbell miał zwrócić samochód koledze. AJ jednak nie pojawił się w umówionym miejscu, a Randal wsiadł do autobusu i pojechał do domu. Po powrocie, od razu zgłosił kradzież samochodu na policję.

Spowiedź

7 września AJ Campbell skontaktował się telefonicznie z pastorem z Fort Worth w Teksasie. Zasugerował mu podczas rozmowy, że zabił swoje dzieci, mówiąc, że „spoczywają w pokoju” oraz, że on sam zamierza się zabić. Tego samego dnia znaleziono ciało Campbella w samochodzie Randala na drodze w pobliżu Austin. Śmierć nastąpiła w wyniku strzału w głowę, strzelbą kalibru 16 i  uznano ją za samobójstwo.

List

W samochodzie znaleziono list samobójczy zaadresowany do Jewel. W notatce przyznał, że zabił i pochował oboje dzieci. Napisał również, że naprawdę kochał Myrishę i AJ’a oraz, że nadal kocha Jewel. Życzył byłej żonie szczęścia. Mężczyzna nie zdradził jednak, gdzie pochował dzieci. Nigdy nie znaleziono ich żywych ani martwych.

Nadzieja

Jewel wyszła ponownie za mąż i przyjęła nazwisko męża, Robertson, z którym miała jeszcze dwoje dzieci. Kobieta zmarła w 2013 roku, ale jej dzieci nadal aktywnie poszukują AJ’a Jr i Myrishy. Nie wykluczają teorii, że ​​AJ Sr. sprzedał lub po prostu komuś oddał swoje dzieci.

Myrisha w chwili zaginięcia miała 3 lata, włosy koloru ciemnoblond i niebieskie oczy. Miała 2’6 wzrostu i ważyła 28 funtów. Dziewczynka ostatni raz była widziana w różowej sukience z bufiastymi rękawami i kołnierzykiem typu „Piotruś Pan”, różowych skarpetkach i białych butach z klamrami.

AJ Jr. miał wtedy 11 miesięcy, blond włosy i niebieskie oczy. Miał 2’2 wzrostu i 25 funtów wagi. Chłopiec miał znamię na powiece i poniżej dolną wargą. Jego kciuki były były krótkie(prawdopodobnie w wyniku brachydaktyli). Chłopiec ubrany był tego dnia w koszulę w białoniebieską kratę z granatowym kołnierzem i żółtą pieluchę.

Myrisha i AJ są nadal uważani za osoby zaginione, a ich sprawą zajmuje się Biuro Szeryfa Hrabstwa Goliad.

This slideshow requires JavaScript.

Autor: Kasia Magierska.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.