Let’s travel together.

6-latek zgwałcony i zamordowany przez sąsiadów. Syn i mąż gwałcili, ona patrząc na to się zaspokajała.

5

Christopher Barrios miał zaledwie 6 lat, kiedy został porwany, zgwałcony i zamordowany przez Davida Edenfielda, jego żonę Peggy i ich syna George’a.

Horseshoe Lane

Christopher Michael Barrios, Jr. urodził się 2 stycznia 2001 roku w Georgii, jako syn Christophera Barriosa Sr. i Latriny Keith. Chłopiec mieszkał ze swoim ojcem i jego dziewczyną, Paulą Anderson, w przyczepie stacjonarnej przy 151 Horseshoe Lane w tzw. trailer park (park przyczep, kemping) w Brunswick w stanie Georgia. Jego babcia, Sue Rodriguez mieszkała w sąsiedztwie, w przyczepie przy 120 Horseshoe Lane. Rodriguez opiekowała się Christopherem w godzinach popołudniowych, od czasu gdy chłopiec wracał ze szkoły, aż do zmroku. Wieczorem sześciolatek pokonywał krótką drogę od babci, przez pole kempingowe do przyczepy ojca. Podczas tej krótkiej podróży, mijał przyczepę rodziny Edenfield.

Sąsiedzi

George (32), Peggy (57) i David (58) Edenfieldowie mieszkali przy 121 Horseshoe Lane. Rodzina Edenfield mieszkała tam od niedawna, a do przeprowadzki w to miejsce byli niejako zmuszeni przez panujące wówczas Georgii prawo dotyczące przestępstw seksualnych. W maju 1997 r. gdy rodzina Edenfield mieszkała w centrum Brunswicku, George został oskarżony i skazany za molestowanie seksualne dwóch chłopców. Rodzice ofiar odmówili udziału w procesie i wyprowadzili się z miasta, a George został skazany na dziesięć lat w zawieszeniu, ponieważ trudno było skazać go na karę pozbawienia wolności bez świadków.

Mężczyzna pozostawał na wolności, a jego wyrok był warunkowo zawieszony z zastrzeżeniem, że skazany nie może przebywać w odległości mniejszej niż 300 metrów od miejsca gdzie przebywają dzieci. We wrześniu 2006 roku George został oskarżony o mieszkanie w odległości mniejszej niż ustanowiona przez sąd minimalna odległość od placu zabaw. Mężczyzna przyznał się do winy, a sędzia skazał go na dodatkowe dziesięć lat w zawieszeniu. Lokalny policjant zaznajomiony ze sprawą George’a Edenfielda poprosił o bardziej rygorystyczną formę kary, ale obrońca oskarżonego przekonał sąd, że jest to niepotrzebne. Następnie rodzina przeniosła się na Horseshoe Lane. To tutaj nawiązał kontakt z małym chłopcem, czym ponownie naruszył warunki zawieszenia.

8 marca

W czwartek, 8 marca 2007 roku, mały Christopher bawił się w pobliżu przyczepy swojej babci. Chłopiec był tam widziany po raz ostatni o godzinie 18:30, gdy biegał koło huśtawek ze swoim zabawkowym mieczem świetlnym. Chwilę później zniknął, a jego babcia była przekonana, że wnuk udał się do domu ojca.

Christopher był opisywany jako nieśmiały chłopak z wielkim sercem i szczerym uśmiechem. Chłopiec uwielbiał superbohaterów (takich jak Batman i Spider-Man), jeździć na rowerze i gry wideo. Niedługo przed swoją śmiercią przygarnął i opiekował się bezpańskim kotem, którego nazwał Jimmy. Każdego wieczoru przed pójściem spać Christopher mówił każdemu członkowi swojej rodziny: „Dobranoc, niech Bóg Cię błogosławi, kocham Cię”.

Czas mijał, a chłopiec nie wracał do domu. Kiedy Paula zorientowała się, że Christophera nie ma u babci i nie mogła go nigdzie zlokalizować, skontaktowała się z jego ojcem, który był akurat w pracy i poinformowała go o zaistniałej sytuacji. Mężczyzna wrócił do domu i dołączył do poszukiwań. Chłopca jednak nigdzie nie było, więc wezwali policję.

Miecz świetlny

Lokalni śledczy i agenci Georgia Bureau of Investigation szybko zorganizowali zespoły poszukiwawcze i przeprowadzili wywiady z mieszkańcami kempingu. Jeden ze śledczych odkrył zabawkowy „miecz świetlny” w pobliżu przyczepy, która znajdowała się na drodze, którą Christopher przemierzał z domu swojej babci do domu ojca. Śledczy zauważyli, że lokatorzy zachowywali się dziwnie, kiedy zapytano ich o zabawkę. Byli zdenerwowani i niechętni do rozmowy.

A to, co dodatkowo wzbudziło podejrzenia policji, to fakt, że jako jedyni nie brali udziału w poszukiwaniach, a jedynie obserwowali wszystko zza okna przyczepy. Na kempingu przy Horseshoe Lane mieszkało wielu mężczyzn z historią przestępstw seksualnych, w tym ojciec Christophera. Tak, Christopher Michael Barrios, Sr. w 1997 roku został skazany za gwałt, a mimo to, pracownik socjalny (Georgia Department of Children and Family Services) zadecydował, że mały Christopher zamieszka z ojcem, a nie z matką.

Rodzina z piekła rodem

Poszukiwania chłopca nie dały żadnych rezultatów. Wszystko się zmieniło 15 marca 2007 roku. Równo tydzień po zaginięciu sześciolatka, na zalesionym terenie, zaledwie kilka mil od miejsca gdzie był ostatni raz widziany, znaleziono jego ciało w worku na śmieci.

Podejrzenia policji szybko skierowały się w stronę George’a Edenfielda. Mężczyzna szybko przyznał się do gwałtu i zabójstwa chłopca. Oprócz niego w zbrodni brali też udział jego rodzice oraz przyjaciel rodziny. 8 marca 2007 roku, mały Christopher wracając do domu od babci, został porwany przez George’a i wciągnięty do jego przyczepy. W środku chłopiec był gwałcony przez Georgea i jego ojca, Davida na każdy z możliwych sposobów. Peggy Edenfield widząc co robią George i David, nie próbowała ich powstrzymać. Nie wezwała pomocy… Kobieta przyłączyła się do mężczyzn i masturb*wała się patrząc jak jej syn i mąż gwałcą Christophera. Mężczyźni współżyli z chłopcem, a następnie wzajemnie zaspokajali się oralnie.

Gdy już poczuli satysfakcję, postanowili zabić Christphera. David i George udusili chłopca, a w pozbyciu się ciała pomagał im przyjaciel, Donald Dale.

Wyrok

Jak się później okaże, ojciec George’a, David również był zarejestrowanym przestępcą seksualnym. Kilka lat wcześniej, David zgwałcił swoją córkę, ale podobnie jak jego syn, nigdy nie poniósł kary za swoje czyny. Ostatecznie, w październiku 2009 roku David Edenfield został uznany winnym wszystkich ośmiu stawianych mu zarzutów i skazany na karę śmierci.

George Edenfield został uznany za psychicznie niezdolnego, aby stanąć przed sądem. Obecnie znajduje się w zakładzie psychiatrycznym i co jakiś czas jest poddawany ocenom biegłych z zakresu psychologii i psychiatrii. Jeśli jego stan ulegnie poprawie, odpowie za swoje czyny, jeśli nie, spędzi resztę życia w placówce szpitalnej.

Peggy Edenfield, aby uniknąć kary śmierci zeznawała przeciwko swojemu mężu i została skazana na 60 lat więzienia.

Donald Dale, u którego stwierdzono znaczny stopień upośledzenia, został skierowany do placówki psychiatrycznej.

This slideshow requires JavaScript.

Autor, KaMa.

5 Komentarze
 1. Pablo mówi

  Dla mnie to jest mega blog. Czytam regularnie. Mam w zakładach na samej górze. Wiadomo przedstawione tu sprawy są przykre smutne, ale coś nas w nich ciekawi, ciekawi kto, jak, dlaczego.. Właśnie to jest Intrygujące w tych sprawach.
  Mega blog. Pozdrawiam.
  Smutno bardzo z powodu tego Christophera. Okropni chorzy ludzie…

  1. Dorota Biel mówi

   Dziękujemy za te pozytywne komentarze. Serducho się raduje 🙂

 2. Kaka mówi

  Mega, gdyby nie to że jest tu aż tyle reklam. Już chyba więcej się nie dało wcisnąć.

 3. Sandra mówi

  Ja takze regularnie czytam wszystkie posty od ponad roku ❤

  1. Dorota Biel mówi

   Dziękujemy za te miłe słowa:)

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.