Let’s travel together.

34-letnia nauczycielka uwiodła 12-letniego ucznia. W ciągu 2 lat urodziła mu dwoje dzieci, a po jej wyjściu z więzienia wzięli ślub.

1

W chwili poznania, Mary Kay Letourneau miała 34 lata, a Villi Fualaa 12. Ona byłą zamężną nauczycielką z czwórką dzieci, a on jej uczniem i kolegą jednego z jej synów. Chłopiec uczęszczał do VI klasy w szkole podstawowej Shorewood Elementary w Burien (Waszyngton), gdzie uczyła Mary.

Romans

Nie jest jasne kiedy relacje między Villim a Mary stały się romantyczne, ale ich romans wyszedł na jaw 19 czerwca 1996 r. Tego dnia policjanci patrolujący okolicę przyłapali tę dwójkę podczas zbliżenia w samochodzie kobiety. Oboje zgodnie twierdzili, że do niczego między nimi nie doszło, a Mary dodatkowo utrzymywała, że Villy jest pełnoletni, a ona pełni rolę jego opiekunki. Dwa miesiące później okazało się jednak, że Mary Key jest w ciąży, a ojcem jej dziecka jest Villi…

Pierwsza córka

Nauczycielka zwierzyła się z tego swojej przyjaciółce, a ta zgłosiła sprawę na policję. Gdy zszokowani rodzice chłopca dowiedzieli się o tym co zaszło, oskarżyli Mary o napaść na tle seksualnym na ich syna. Niemal wszyscy przekonywali kobietę do przeprowadzenia aborcji, jednak ta stanowczo odmawiała. W czasie gdy Mary oczekiwała na wyrok, 29 maja 1997 roku na świat przyszła Audrey Lokelani. Dziewczynka trafiła pod opiekę babci ze strony ojca.

Rozwód

Prokuratura wnosiła o 7,5 lat więzienia, ale ostatecznie kobietę skazano na 6 miesięcy pozbawienia wolności, a połowę kary odbyła w zawieszeniu. Oprócz tego miała odbyć terapię dla przestępców seksualnych, a w ramach ugody nie została wciągnięta na listę przestępców seksualnych. Warunkiem tych wszystkich udogodnień miało być przestrzeganie zakazu zbliżania się do Villego Fualaa oraz piątki swoich dzieci. Kobieta miała też trzymać się z dala od innych nieletnich, w przeciwnym wypadku trafiłaby z powrotem do więzienia. Podczas odsiadki Mary rozwiodła się ze swoim mężem i utrzymywała, że tak naprawdę nigdy go nie kochała.

W samochodzie

Dwa tygodnie po wyjściu z więzienia, Mary ponownie została przyłapana przez policję w towarzystwie Villego… Znowu w samochodzie zaparkowanym obok jej domu. Do zdarzenia doszło 3 lutego 1998 roku, a 16 października 1998 roku w zakładzie karnym Washington Corrections Center for Women na świat przyszła ich druga córka, która również trafiła pod opiekę babci. W lutym 1998 roku sędzia cofnął uprzednią zgodę Letourneau i zasądził karę siedmiu i pół roku pozbawienia wolności za złamanie zakazu kontaktu z nieletnim.

Ślub

Gdy Mary Key zakończyła odsiadkę w sierpniu 2004 r., 21-letni wówczas Villi wystąpił do sądu o zniesienie zakazu zbliżania się kobiety do niego i jego dzieci. Po zatwierdzeniu wniosku przez sąd, para wzięła ślub 20 maja 2005 roku. Letourneau powiedziała później podczas jednego z wywiadów, że ​​planuje mieć kolejne dziecko z Villim oraz wrócić do zawodu nauczyciela. Zgodnie z prawem mogła nadal uczyć w szkołach prywatnych i kolegiach społecznych mimo statusu zarejestrowanego przestępcy seksualnego 2 stopnia.

Para napisała wspólnie książkę pt. „Un Seul Crime, L’Amour”, na podstawie której później powstał film pt. „All American Girl”.
Rodzice Villego zażądała od stanu milionowego odszkodowania, oskarżając władze szkoły do której uczęszczał jej syn o niezapewnienie mu należytej opieki i narażenie go na kontakt z nauczycielem – przestępcą seksualnym. Szkoła utrzymywała jednak, że do romansu doszło po zakończeniu roku szkolnego, w związku z czym nie mieli na to wpływu. Ostatecznie rodzina Fualaa przegrała sprawę.

Po dwunastu latach…

Po 12 latach małżeństwa, 9 maja 2017 roku Fualaa wniósł wniosek o separację, a w sierpniu 2019 roku para się rozwiodła. Kobieta była załamana tym rozstaniem, ale niedługo otrzymała kolejny cios od losu. W kwietniu 2020 roku Mary Kay dowiedziała się, że jest chora na raka jelita z przerzutami. Kobieta odeszła  w wieku 58 lat 6 lipca 2020 roku, a Villi wspierał byłą żonę do samego końca.

Mimo iż wcześniej Villi utrzymywał, że nie wstydzi się ich związku i nie czuje się ofiarą wykorzystania seksualnego, to po śmierci Mary Kay, mężczyzna uzmysłowił sobie, że relacja jaka istniała między nimi była niezdrowa.

This slideshow requires JavaScript.

Autor, KaMa.

1 komentarz
  1. Ewelina mówi

    Co za chora baba?‍♀️

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.