Let’s travel together.

25- letnia Szwedka gwałciła swoich synów, bo namawiał ją do tego chłopak

4

!!!Artykuł zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej 18 roku życia, oraz dla osób wrażliwych.

!!!Artykuł zawiera opisy dotyczące wykorzystywania i molestowania dzieci poniżej 5 roku życia.           

!!! Z uwagi na niezwykłą brutalność i zdeprawowanie, artykuł został ocenzurowany.

Ta niezwykle okrutna i bulwersująca historia, wyszła na jaw w 2019 r. Wtedy też 25- letnia Carita Löf Barn ze Szwecji- matka trójki dzieci, która w mediach społecznościowych, kreowała swoją rodzinę na idealną, postanowiła sprzedać swojego laptopa. Na ogłoszenie, które zamieściła na Facebooku, odpowiedziała dwójka jej znajomych.

Kiedy zainteresowani zakupem mężczyźni, przybyli do mieszkania swojej koleżanki w Jönköping, w najczarniejszych snach nie mogli przewidzieć tego co w nim odkryją. W pewnym momencie podczas rozmowy o wystawionym do sprzedaży sprzęcie, 25- latka odebrała telefon, po czym przeprosiła znajomych, wyjaśniając, że na kilkanaście minut musi wyjść z domu. Podczas jej nieobecności, mężczyźni postanowili przejrzeć laptopa, którego jak się okazało, Carita nie zdążyła nawet wyczyścić z danych i plików.

 

Spostrzegając folder zatytułowany XXX, młodzi ludzie, spodziewając się pikantnych filmów z koleżanką w roli głównej, weszli w niego bez zastanowienia. Ku ich przerażeniu, okazało się, że na filmach z hardcorową por****fią, Carita nie jest sama. Główną rolę odgrywali w nich jej dwaj synowie w wieku 2 i 4 lat. Na całe szczęście, mężczyźni zachowali trzeźwość umysłu i bez wiedzy Carity skonfiskowali laptopa i udali się z nim na najbliższy posterunek policji.

 

Na dostarczonym przez nich laptopie, śledczy zabezpieczyli ponad setkę nagrań o charakterze ped***kim z udziałem matki oraz jej synów, a w szczególności najstarszego. Z uwagi na powagę sytuacji, śledczy jeszcze tego samego dnia uzyskali nakaz na przeszukanie mieszkania zajmowanego przez 25-latkę, jej 30-letniego partnera Christiana Ambjörnssona. Na miejscu zabezpieczyli drugiego laptopa, aparat fotograficzny, kamerę, oraz telefony pary. Dzięki temu namalował się przerażający obraz tego co działo się za zamkniętymi drzwiami mieszkania.

W czerwcu 2018 r. Carita napisała o jednym z synów na Facebooku: „Wyobraź sobie, że dziś skończysz 1 rok moje serce. Gdzie się podział ten czas? Czasami idzie to zbyt szybko i wydaje się, że nie nadążasz! Kocham cię mój książę ”. Niestety pod tą szczęśliwą fasadą kobieta wykorzystywała swoje dzieci w najbardziej prymitywny i zdeprawowany sposób, do czego zachęcał ją jej partner. W rozmowach na czacie, prosił ją o konkretne nadużycia seksualne, które Carita chętnie realizowała. Oto fragmenty rozmów:

„Chcę zobaczyć jak namiętnie całujesz ( imię dziecka) językiem”. Po chwili młoda matka wysyła partnerowi filmik na, którym widać ją i dziecko na łóżku: Naga kobieta i nagi syn oraz jej język sunący po całym ciele dziecka.

„Spróbuj wsadzić go w siebie”– Wkrótce potem Carita wysyła dwa filmy, na których widać jak uprawia stosunek or**ny ze swoim synem. Ssie jego przyrodzenie, po czym wciska jego buzie w swoją po**wę, a następnie siada na nim i próbuje odbyć stosunek. W rozmowach pomiędzy wysyłaniem ohydnych filmów, para często wyznaje sobie miłość, wymienia się „słitaśnymi” emotkami oraz opowiadaniami jak bardzo podnieca ich to co robią.

 

CA : Chcę nowe filmy
CL : Dostaniesz więcej filmów, panie nigdy nie usatysfakcjonowany!
CA : Powinnaś oddać mocz do ust ( imię dziecka)                                                                                                CL : Założę się, że chcesz to zobaczyć! Spróbuję
CA :Zrób to!
CL : Hahahahah, ok! A czy mogę się potem mas****wać?
CA : Zrób to i nagraj. Możesz też possać p**sa ( imię dziecka). Ohhhh….Jest jeszcze tyle rzeczy do zrobienia.

Niektóre z przestępstw opisane są w akcie oskarżenia w następujący sposób:

„Miała w ustach przyrodzenie Powoda 2 i ssała je. Carita Löf przekonała również Powoda 2 do udziału w aktach seksualnych, oddając mocz na jego twarz, głowę i do ust oraz przyciskając głowę i twarz Powoda 2 do jej nagiej po***y”

„Carita Löf siadła nad urodzonym w 2015 r. Powodem 1 okrakiem i oddała mocz na jego twarz. Wszystko filmowała”

„Carita Löf dokonała aktu seksualnego, który ze względu na powagę naruszenia jest porównywalny ze stosunkiem z Powodem 1. Dokonała tego dużym Dil**o, który wsadziła w od**t Powoda 1. Następnie od**t ten lizała, a dil**o wsadziła do swoje poc**y a następnie do ust Powoda 1″.

Na większości nagrań dzieci są półprzytomne i nie reagują na nadużycia. Dalsze śledztwo wykazało, że Carita, która pracowała wówczas opiekując się starszymi ludźmi, wykradała im narkotyczne leki, które podawała później swoim synom. Potwierdziły to testy przeprowadzone z włosów dzieci. Okazało się także, że Carita niejednokrotnie fotografowała nagich podopiecznych bez ich wiedzy, a zdjęcia te wysyłała swojemu ukochanemu.

Carita częściowo przyznała się do wykorzystywania seksualnego swoich synów, ale twierdziła, że ​​nie pamięta, jak to robiła. Twierdziła również, że nigdy nie oddawała moczu na swoich synów. Powiedziała, że ​​miała między nogami mały dzbanek wypełniony wodą, który imitował mocz. Carita twierdziła, że ​​wykorzystywała seksualnie swoich synów, ponieważ Christian tego chciał i że nigdy by tego nie zrobiła, gdyby jej do tego nie namawiał. Christian zaprzeczył, jakoby miał coś wspólnego z nadużyciami. Carita została uznana winną i skazana na 10 lat więzienia. Jej partner otrzymał wyrok 6 lat pozbawienia wolności. Dzieci trafiły pod opiekę biologicznego ojca.

Autor, Dorota Ortakci.

4 Komentarze
 1. tomasz terka mówi

  WYKOP PEEL EHE SPRAWDZO TO

 2. Sprawiedliwy mówi

  Powinni dożywocie dostać

 3. Janusz mówi

  wypuścić ją niech się młody uczy
  na starej piczy młody h*j sie cwiczy

  1. Dorota Ortakci mówi

   25- letnia to już stara? :0

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.