Let’s travel together.

2-latka doprowadziła do śmierci matki. Ostatnie urodziny Julii.

0

Do tragedii doszło 31 sierpnia 2019 roku na Białorusi. Tego dnia Julia Sharkom świętowała swoje 21 urodziny. Nikt wtedy nie przypuszczał, że to będą ostatnie urodziny w jej życiu, a tym bardziej, że przyczyni się do tego jej 2-letnia córeczka.

Julia i Artur z dzieckiem

Julia Sharkom z Žabinka, spędzała ten wyjątkowy dzień ze swoja rodziną i przyjaciółmi.  Kobieta przybyła akurat do domu przyjaciółki, w mieście Staroe Selo i po wyjściu z samochodu, chciała wyciągnąć z niego swoją 2-letnią córkę, Ariannę. Pech chciał, że Julia, zamiast otworzyć drzwi samochodu, postanowiła wyciągnąć malucha przez otwarte okno. Wtedy właśnie doszło do tragedii.

Arianna

Dziewczynka nacisnęła guzik, który uruchamia automatyczne zamykanie szyby w samochodzie. Zaglądająca do środka kobieta, została unieruchomiona a po chwili jej szyja została zmiażdżona.

Około godziny 16.30, nieprzytomną kobietę ,w ciężkim stanie odnalazł jej mąż Artur. Mężczyzna natychmiast podjął działania aby pomóc Julii. Wyłamał zablokowane okno i wyciągnął z samochodu jej bezwładne ciało.

Zrozpaczony mąż szybko wezwał pogotowie ratunkowe i kobieta została przewieziona do regionalnego szpitala w Brześciu.

Niestety mimo szybkiej akcji ratunkowej i ogromnych starań lekarzy, kobiety nie udało się uratować. Po ośmiu dniach spędzonych na oddziale intensywnej terapii, kobieta zmarła. Z powodu niedotlenienia, w mózgu Julii zaszły nieodwracalne zmiany.

Młoda, piękna kobieta osierociła dwójkę dzieci, 2-letnią Ariannę i 4-letnią Margaritę. Komisja śledcza bada okoliczności śmierci Julii. Ujawniono, że samochód, w którym doszło do tragedii to BMW E34.

 

Autor: Kasia Magierska
Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.