Let’s travel together.

18-latek śmiertelnie pobił babcię bo schowała mu piwo.

0

Do tragedii doszło w Jacksonville w stanie Floryda. 10 października 2016 roku 69-letnia Joyce Ann Courson ukryła piwo przed swoim 18-letnim wnukiem Dylanem Nicholasem Broughmanem, gdy ten brał prysznic. Rozwścieczony nastolatek nie mógł znaleźć alkoholu, a babcia nie miała zamiaru mu w tym pomagać.

Rozwścieczony Boughman zaczął uderzać pięściami w ścianę, krzycząc: „To wszystko twoja wina!” W pewnym momencie wpadł w szał, podbiegł do Joyce i ją zaatakował. Chłopak bił babcię pięściami, a kiedy upadła na podłogę bił ją dalej i kopał po całym ciele.

Dylan

Współlokator wzywa policję

Dillion Ross, 22-letni mężczyzna, który mieszkał w tym samym domu, usłyszał, jak Dylan kłóci się z Joyce. Słyszał również odgłosy walki, ale początkowo trzymał się z dala od sprawy, ponieważ – jak zeznał podczas przesłuchania – często się kłócili. Ross interweniował dopiero, gdy usłyszał, jak Courson woła o pomoc. Dillion wezwał pomoc, ale do tego czasu Broughman zdążył opuścić dom.

Joyce

Joyce Courson została przewieziona do miejscowego szpitala. Kobieta dostarczyła policji pełny opis tego, co wydarzyło się w domu między nią a wnukiem, a kilka dni później zmarła w wyniku odniesionych obrażeń.

Nie pamięta

Niedługo później policja zlokalizowała Broughmana. Dziewiętnastolatek został aresztowany i przewieziony na posterunek policji, gdzie stwierdził, że nie pamięta, co się stało. Powiedział policji, że zwykle gdy wpadał w gniew tracił świadomość i tak było tym razem. Młodemu mężczyźnie postawiono zarzut napaści i pobicia, ale po śmierci Joyce dodano zarzut morderstwa.

„Trudna” rodzina

Tracey Broughman, matka Dylana, została aresztowana za pobicie matki, Joyce Courson na początku 2016 roku, ale zarzuty przeciwko niej zostały później wycofane. Kobieta broniła syna po tym jak doprowadził do śmierci jej matki, stwierdzając, że nie był on bezpośrednio odpowiedzialny za to co się stało. „Właściwie to jej nie zabił, jej serce po prostu stanęło. To właśnie spowodowało jej śmierć.” tłumaczy Tracey. Powiedziała, że ​​nie jest pewna, jak ma się czuć, ponieważ straciła zarówno syna, jak i matkę. Dodała, że Dylan ma problemy z opanowaniem gniewu.

Matka Dylana

Matka ćpunka

Tracey Broughman ma na swoim koncie ponad tuzin aresztowań, w tym oskarżenia związane z narkotykami i prostytucją. W 2017 roku uciekła z więzienia, a wcześniej została zwolniona z pracy po skazaniu za tzw. oszustwa bankowe.

Babcia Dylana ze strony ojca, Evelyn Stepka, powiedziała: „Kiedy matka ćpunka przychodzi, a za chwilę znika i każdego miesiąca zostaje aresztowana – jak mogą oczekiwać, że ten dzieciak będzie normalnie dorastał?”

Dylan Broughman został skazany na 20 lat i sześć miesięcy więzienia. Odsiaduje swój wyrok w Charlotte Correctional Institution w Punta Gorda na Florydzie. Więzienie opuści prawdopodobnie 22 marca 2036 roku.

Autor, KaMa.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.