Let’s travel together.

16-latka z pomocą przyjaciela zamordowała swoją byłą dziewczynę. Udusili, podpalili, a potem poćwiartowali jej zwłoki.

0

W listopadzie 2004 roku 16-letnia Adrianne Reynolds przeprowadziła się do swojego ojca do East Moline w stanie Illinois. 21 stycznia 2005 roku dziewczyna zaginęła. Nowi przyjaciele nastolatki zeznali, że w dniu jej zaginięcia wysadzili Adrianne przy restauracji McDonalds i przekonywali, że nie mają pojęcia co się z nią później działo. Czy Sarah i Cory mówili prawdę?

21 stycznia 2005 roku ojciec Adrianny Tony zgłosił zaginięcie swojej córki na policję. Tego dnia, o godzinie 17:00 dziewczyna miała rozpocząć swoją zmianę w restauracji Checker. W pracy się jednak nie pojawiła i nie wróciła też do domu. Zaniepokojona rodzina obdzwoniła znajomych dziewczyny i wszczęła poszukiwania, ale nie przyniosło to żadnego efektu.

Przeprowadzka

Adrianne Leigh Reynolds urodziła się 12 września 1988 roku w Kilgore w Teksasie. Po rozwodzie rodziców dziewczyna zamieszkała z matką, a jej ojciec przeniósł się do East Moline i niedługo później ożenił się z kobietą o imieniu Jo Reynolds. W wieku 16 lat Adrianne z jakiegoś powodu przeprowadziła się do ojca, do East Moline gdzie podjęła naukę w Black Hawk College Outreach Center. Oprócz tego, dziewczyna pracowała w niepełnym wymiarze godzin w restauracji Checkers. Marzyła o zdobyciu GED i dołączeniu do marines. Miała też ambicje, by pewnego dnia zostać projektantką samochodów lub piosenkarką. Po przeprowadzce do Illinois, Adrianne zaprzyjaźniła się z 16-letnią Sarą Kolb i 17-letnim Corym Gregory.

Przyjaciele

Sarah Kolb i Cory Gregory spotkali się w 2003 roku w East Moline. Oboje zapisali się na kurs mający na celu przygotowanie do GED (General Educational Development) w pobliskim Milan i bardzo szybko para stała się nierozłączna. Wszyscy wiedzieli, że Cory żywił romantyczne uczucia do Sary, ale nie zostały one niestety odwzajemnione. Sarah identyfikowała się jako le*bijka i całkiem jasno określiła swoją seksualność. Mimo to, Cory uwielbiał Sarę i naśladował wszystko, co robiła jego przyjaciółka. Kiedy Sarah zaczęła spotykać się z lokalną grupą Juggalos, dołączył do niej również Cory. Z czasem Sarah wspięła się na wyżyny hierarchii społecznej grupy i przez członków była powszechnie uznawana jako „kobieta alfa”.

Gorąca laska

Gdy Adrianne przeniosła się do East Moline, zapisała się do tego samego programu GED co Sarah i Cory. Nie minęło dużo czasu, nim Adrianne zwróciła na siebie uwagę Sary. Kiedy Sarah zobaczyła ją po raz pierwszy, powiedziała do Cory’ego: „Spójrz na nią. To jest gorąca laska.” Adrianne odwzajemniła zainteresowanie Sary i nastolatki nawiązały romantyczną relację. Pewnego dnia Sarah i Adrianne udały się razem na imprezę, na której doszło między nimi do kłótni. Do konfliktu doszło po tym, jak Adrianne w pewnym momencie opuściła teren imprezy, a kiedy wróciła po kilku godzinach, powiedziała Sarze, że w tym czasie spała z dwoma mężczyznami. Po tym wyznaniu, ku rozpaczy Adrianne, Sarah stwierdziła, że ​​nie jest już zainteresowana związkiem z nią.

Zazdrość

Przez kolejne dwa miesiące Adrianne wielokrotnie prosiła Sarę o drugą szansę. Sarah konsekwentnie odrzucała przeprosiny Adrianne, a nawet zaczęła mówić znajomym, że ma jej dość i „skopie jej tyłek”. Mimo to Adrianne nie dawała za wygraną i chciała naprawić ich związek, a gróźb byłej dziewczyny nie traktowała poważnie. Sprawa skomplikowała się jeszcze bardziej, gdy Adrianne zaprzyjaźniła się z Corym, do którego z czasem zaczęła pisać romantyczne listy. Pewnego razu Sarah znalazła jedną z notatek, które Adrianne napisała do Cory’ego. To rozwścieczyło dziewczynę i zaczęła się obawiać, że Adrianne ukradnie jej wszystkich przyjaciół.

Pułapka

21 stycznia 2005 Sarah w końcu zdecydowała się porozmawiać z Adrianne. Dziewczyna zapytała, czy Adrianne nie zechciałaby pójść z nią i Corym do Taco Bell na lunch. Podekscytowana możliwością naprawy ich związku, Adrianne zgodziła się bez wahania. Entuzjazm dziewczyny jednak minął, gdy po drodze Sarah skonfrontowała Adrianne z listem, który napisała do Cory’ego. Między nastolatkami wywiązała się poważna kłótnia, podczas której doszło do rękoczynów. Cory, który prowadził samochód postanowił zjechać na pobliski parking i interweniować. Ku przerażeniu Adrianne, interwencja chłopaka miała na celu pomoc Sarze. Cory przytrzymywał Adrianne, podczas gdy Sarah dusiła Adrianne pasem bezpieczeństwa. Po kilku minutach dziewczyna przestała się bronić, a jej ciało znieruchomiało.

Pomoc

Po morderstwie Sarah i Cory zabrali martwe ciało Adrianne na farmę dziadków Sary. Tutaj próbowali je podpalić w nadziei, że w ten sposób pozbędą się szczątków i dowodów. Kiedy to się nie udało, skontaktowali się z 16-letnim Nathanem Gaudetem i opowiedzieli mu o swojej sytuacji z prośbą o pomoc. Nathan przyjechał na farmę, uzbrojony w piłę ręczną, by poćwiartować ciało Adrianny. Następnie wyrzucili część jej szczątków do kanału znajdującego się na farmie, a resztę porozrzucali w pobliskim lesie.

Odkrycie

Wróćmy teraz do poszukiwań dziewczyny, w które szybko włączyła się nawet policja stanowa. Podczas pierwszych dni nie znaleziono żadnych śladów Adrianny, a przełom w sprawie nastąpił dopiero 24 stycznia 2005 roku, gdy odkryto kilka fragmentów ciała dziewczyny. Niedługo później anonimowa osoba poinformowała śledczych, że widziała Adriannę na parkingu przy 727 Avenue, East Moline, tuż przed jej zniknięciem. Obrazy otrzymane z kamer monitoringu wskazały, że nastolatka w dniu zaginięcia przebywała w samochodzie Cory’ego.

Zarówno Sarah, jak i Cory nie przyznawali się do udziału w zaginięciu koleżanki. Zgodnie podtrzymywali swoją historię o tym, że dziewczyna wysiadła z samochodu siedemnastolatka pod restauracją i udała się w nieznanym kierunku. Aresztowano również Nathana, który szybko przyznał się do poćwiartowania ciała Adrianny i zgodził się zeznawać przeciwko Sarze i Cody’emu. Babcia Nathana wydała go policji po tym, jak odkryła zakrwawioną piłę, którą ukrył w jej piwnicy.

Wyrok

Ostatecznie, Cory również przyznał się do winy i 26 stycznia 2005 roku naprowadził policję na miejsce, gdzie znajdowała się reszta szczątków dziewczyny. kierowana odkryła szczątki nastolatki. Sarze i Cory’emu postawiono zarzut morderstwa pierwszego stopnia i zatajenie informacji o zbrodni i sądzono ich jako dorosłych. Nathan również został oskarżony o ukrywanie informacji o zbrodni i był sądzony jako nieletni.

Sarah do samego końca nie przyznawała się do winy i 6 lutego 2006 roku została uznana za winną wszystkich stawianych jej zarzutów. Ostatecznie skazano ją na 53 lata więzienia. Obecnie odsiaduje swój wyrok w Logan Correctional Center. Cory Gregory przyznał się do wszystkich zarzucanych mu czynów i 10 lipca 2006 r. został skazany na 45 lat więzienia. Gregory obecnie odsiaduje karę w Stateville Correctional Center. Nathan Gaudet również przyznał się do winy i został skazany na 5 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna nie nacieszył się długo wolnością ponieważ kilka lat po zwolnieniu zginął w wypadku samochodowym.

This slideshow requires JavaScript.

Autor, KaMa.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.