Let’s travel together.

14-latek zamordował kolegę w ofierze dla Szatana. Z kawałków tłuszczu chciał uwarzyć eliksir.

0
Po latach pielęgnacji, zmieniania pieluch i uspokajania podczas napadów złości rodzice często myślą, że znają swoje dziecko lepiej niż ktokolwiek na świecie i wiedzą, do czego ich pociecha jest zdolna.
Podobnie myślała pewna samotna mama z Kanady. Kobieta była przekonana, że ​​jej syn jest odpowiedzialnym młodym mężczyzną i kochającym starszym bratem. Szybko jednak dowiedziała się, że nie miała pojęcia, kim był jej syn. Doszło do tego gdy nastolatek popełnił przerażającą zbrodnię…

Nastoletnia mama

6 lipca 1981 r. 17-letnia nastolatka z La Ronge w Kanadzie urodziła chłopca i nazwała go Sandy Charles. Do czasu porodu ojciec dziecka zdążył już zniknąć z życia dziewczyny, więc 17-letnia mama została zmuszona do samodzielnego wychowania Sandy.

Młodsze rodzeństwo

Kilka lat później matka Sandy miała jeszcze dwoje dzieci. W celu utrzymania rodziny samotna mama pracowała w kilku miejscach, w niepełnym wymiarze godzin. Ponieważ kobieta spędzała w pracy większość dnia, Sandy był zmuszony opiekować się swoim młodszym rodzeństwem…

Dobry uczeń

Sandy był bardzo odpowiedzialny za swój wiek, a jego nauczyciele zapamiętali go jako dobrego dzieciaka, który nie miał większych problemów. Jako nastolatek Sandy był znany jako dobry uczeń i brał udział w szkolnych konkursach. Jednak po tym jak skończył 13 lat, w Sandym powoli zaczęły zachodzić zmiany…

Wycofanie

Sandy zaczął wycofywać się ze swojego życia towarzyskiego, przestał starać się w szkole i zrezygnował z rozwożenia gazet. W tym czasie jego matka, nauczyciele i przyjaciele nie mieli pojęcia, co się dzieje z Sandym. Gdy się tego dowiedzieli, było już za późno.

Głosy

Sandy zaczął słyszeć w swojej głowie głosy, które jak sądził, były duchami nawiedzającymi jego sypialnię i dom. Głosy zaczęły rozkazywać chłopcu i zmuszać do robienia różnych rzeczy. W pewnym momencie chłopak kupił nawet tablicę Ouija, aby móc nawiązać kontakt z tymi duchami.

Według Sandy’ego nieraz myślał o popełnieniu samobójstwa, ale głosy zawsze go od tego odwodziły. W tym czasie Sandy zafascynował się horrorami i zaczął je nałogowo oglądać.

Czarodziej

Ale kiedy Sandy obejrzał film „Warlock”(w Polsce ukazał się pt. Czarnoksiężnik), horror z 1989 roku o czarowniku, który zabija nieochrzczonych chłopców, po to aby zrobić z nich eliksir dzięki, któremu będzie mógł latać, wszystko się zmieniło i nie było odwrotu. Głosy powiedziały Sandy’emu, że jeśli chce zadowolić szatana, będzie musiał popełnić taką właśnie zbrodnię.

Po obejrzeniu filmu Sandy miał obsesję na punkcie złożenia ofiary z chłopca, aby zadowolić głosy w jego głowie i szatana. Sandy zaczął szukać idealnej ofiarę, a 18 lipca 1995 roku, ostatecznie zrealizował swój plan.

This slideshow requires JavaScript.

Gra

We wtorkowe popołudnie Sandy Charles zaprosił ośmioletniego Williama Martina i siedmioletniego Jonathana George’a Thimpsena na grę w baseball na swoim podwórku. Popołudnie zaczęło się jak każde inne, ale potem Charles zrobił coś, co na zawsze zmieni ich życie…

Podczas gry w baseball Charles wyrzucił piłkę daleko w stronę pobliskiego lasu. Kiedy cała trójka poszła jej poszukać, Charles wyciągnął swoją broń, butelkę po piwie, nóż i kamień, które ukrył w lesie wcześniej tego popołudnia.

Rytuał

Charles rzucił się na Johnathana i dźgnął go nożem, potem uderzył go butelką po piwie i kamieniem. Następnie pobiegł do domu, wziął z kuchni kolejny nóż i wrócił do ofiary, aby odciąć 7 kawałków skóry.

Po zakończeniu rytuału Charles i William zaciągnęli Johnathana głębiej do lasu i tam go zostawili. Wkrótce jednak rodzina Johnathana zauważyła, że ​​ich 7-latek zaginął i wszczęto duże poszukiwania.

Wszczęcie dochodzenia

Niedługo potem ciało Johnathana zostało znalezione w lesie niedaleko domu jego babci. Głowa 7-latka została zmiażdżona, a jego gardło było rozszarpane. Było jasne, że Johnathan nie umarł z przyczyn naturalnych, więc policja natychmiast wszczęła dochodzenie.

Świadkowie

Według świadków, Johnathan był ostatnio widziany, grając z Sandym i Williamem, więc policja udała się prosto do domów chłopców i zaczęła ich przesłuchiwać. Początkowo obaj chłopcy zaprzeczali, że mają cokolwiek wspólnego ze śmiercią Johnathana.

Ale potem zarówno William, jak i Charles przyznali się. Charles wyjaśnił, że zaplanował morderstwo, które, jak miał nadzieję, zadowoli Szatana. Charles powiedział policji, że przechowuje plastry skóry chłopca w puszce obok pieca w piwnicy…

Oskarżony o morderstwo

Ponieważ William miał zaledwie 8 lat w momencie morderstwa, był nieletni, więc nie został oskarżony o udział w zbrodni. Sandy miał 14 lat, więc policja oskarżyła go o zabójstwo Johnathana Thimpsena.

W czerwcu 1996 r. rozpoczął się proces Charlesa, adwokat chłopca, w jego imieniu, nie przyznał się do winy powołując się na chorobę psychiczną. Obrona Charlesa dowodziła również, że jego trudne dzieciństwo doprowadziło go do choroby psychicznej oraz, że duży wpływ na niego miały horrory.

Charles, który „jęczał” podczas trwania procesu, został uznany za niepoczytalnego i nie poniósł odpowiedzialności karnej za swoją zbrodnię. Nie wypuszczono go jednak na wolność. Po wydaniu wyroku sędzia rozkazał Charlesowi udać się do Centrum Psychiatrycznego North Battleford Saskatoon.

Gdzie jest dzisiaj?

Dziś Charles ma 39 lat i znajduje się w Regionalnym Centrum Psychiatrycznym. Twierdzi, że pracuje nad opanowaniem gniewu i zwrócił się z prośbą o rozpoczęcie socjalizacji, aby pewnego dnia mógł ponownie wejść do społeczeństwa. Prośba została odrzucona. W czerwcu 2000 roku, Charles znowu stanął przed sądem, oskarżony o napaść na pielęgniarkę. Został skazany na jeden dzień w więzieniu.

Autor: Kasia Magierska
Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.