Let’s travel together.

11-latka urodziła dziecko 33-letniego mężczyzny. Ojciec dziecka twierdzi, że do zapłodnienia doszło przez… skarpetkę.

0

W sierpniu 2019 roku, 33-letni Robert Cronin został aresztowany i oskarżony o gwałt na 11-letniej dziewczynce, która później urodziła jego dziecko. Do zatrzymania doszło po tym, jak policja otrzymała anonimowy donos dotyczący jego ojcostwa. Zapytany o to Cronin przyznał, że jest ojcem dziecka, ale zaprzeczył współżyciu seksualnemu z dziewczynką.
Zatem jak zdaniem Roberta doszło do zapłodnienia? Odpowiedź była zaskakująca: „to przez skarpetkę”.

Nie jest jasne, w jaki sposób 33-letni wówczas Robert Cronin zetknął się z 11-latką. Wiadomo jednak, że w październiku 2018 roku dziewczynka urodziła dziecko, którego ojca udało się później zidentyfikować dzięki badaniom DNA.
Niecały rok po narodzinach dziecka, w sierpniu 2019 roku, na telefoniczną linię wsparcia dotyczącą przemocy wobec dzieci napłynęło zgłoszenie, które doprowadziło policję do drzwi Cronina. Funkcjonariusze zabrali go na komisariat, gdzie mężczyzna opowiedział im nieprawdopodobną historię.

Cronin

Cronin co prawda przyznał się do spłodzenia dziecka 11-letniej dziewczynki, ale zaprzeczył, że kiedykolwiek ją zgwałcił lub odbył z nią stosunek płciowy. Zamiast tego stwierdził, że dziewczynka po prostu ubrała skarpetkę, na której było jego nasienie, w wyniku czego doszło do zapłodnienia. Cronin powiedział detektywom, że wcześniej tego dnia używał skarpety do masturb*cji, a dziewczynka dotykając jego ubrania zaszła w ciążę po kontakcie z jego płynami ustrojowymi. Jak nietrudno się domyśleć, policja nie dała wiary jego historii i oskarżyła go o gwałt oraz krzywoprzysięstwo.

Podczas procesu ofiara Cronina zeznawała przeciwko niemu. Powiedziała, że ​​mężczyzna zmanipulował ją i wykorzystał jej bezbronność i młody wiek. Chociaż Cronin początkowo zaprzeczał, jakoby molestował dziewczynkę, w końcu podczas rozprawy przyznał się do tego, że odbył stosunek seksualny z 11-latką.

Sędzia Kathleen Hogan uznała Roberta Cronina winnym obu zarzutów. Mężczyzna został skazany na 24 lata więzienia za gwałt pierwszego stopnia i krzywoprzysięstwo. Cronin musi odsiedzieć 20 lat zanim będzie mógł warunkowo opuścić więzienie. Dodatkowo może nie mieć kontaktu ze swoją ofiarą przez co najmniej 52 lata.

Po usłyszeniu wyroku, mężczyzna wyraził ogromne niezadowolenie faktem, że przez to, że musi odsiadywać wyrok, nie będzie mógł robić zakupów w galerii handlowej. Prokurator Michael Nobles ostro skrytykował Cronina, mówiąc: „11-letnia dziewczynka urodziła dziecko z powodu jego egoizmu, zniszczył jej życie, a on jest wściekły, że nie może chodzić do centrów handlowych”.

11-latka i jej dziecko trafiły pod opiekę państwa i zostały umieszone w rodzinie zastępczej.

Cronin

W chwili gdy doszło do incydentu, Cronin był zaręczony i mieszkał ze swoją narzeczoną i jej pięciorgiem dzieci w Niskayuna w stanie Nowy Jork. Mężczyzna przed aresztowaniem był dyrektorem generalnym firmy zajmującej się wsparciem technicznym o nazwie Tri-Edge Computer Specialist, której pracownicy naprawiają smartfony, komputery, konsole do gier wideo i telewizory.

Autor, KaMa.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.